Jump to content
BAT0SAI

Ghater Craiova

Recommended Posts

suna interesant :) cred ca o sa fiu acolo :-?? ca locatzie , nush ... amandina <_< poate o dam si intr`un biliard xD

Sunt praf :D,cam putini doritori..

@Data o alegeti tot voi 13 sau 14 pica sambata si duminica in functie de timpul liber al fiecaruia.

Link to comment
Share on other sites

Si mai te intrebi de ce ai admin. :blink: Intra omule pe gm, anunta pe global de gather, invata-i sa-si faca conturi, si-apoi poate vin si la gather.

Te rog frumos sa-ti vezi de viata ta,lasa tu ca sunt eu nu stiu cum si am nu stiu ce.Abtinete,ca nu m-am bagat peste tine vreodata sa zic ceva sau la altu.Ai lipsa de ocupatie?Dute la munca.

Link to comment
Share on other sites

erm as prefra sa nu mai vad flame posting de acum inainte.

Mi se pare urat sa va certati si in topicuri de gather....

Ok Bny si bato?

Ok, imi cer scuze. Daca vrea neaparat sa aibe oameni (asa multi) la gather ar putea face ceva in privinta asta. (era un sfat, oarecum ironic, dar trebuia sa-l ia ca atare). Have fun la gather. :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Cei vechi trebuie sa-i conving,cu gladi ma intalnesc zilnic nu va venii sigur,ovk e in italia,xtest poate poate...lui red_bull o sa ii zic cred ca va venii,Marcoo cred ca e plecat si el in italia.Grupa lui WarStyle & -DennyS- o sa vb si cu ei,Tyrexel vine 100%,RaSe :-??,as vrea sa vad si pe cei care nu au fost la nici 1 pana acum.Pentru asta am deschis topic,asa decat sunam pe cei care i-am scris si numai deschideam.Vad ca nu prea se arata nici 1.

@Locatia inca ma gandesc.

Link to comment
Share on other sites

BATO sti bine ca o sa vin dar nu gatheru asta. De data a asta pierd vin in tara peste cateva luni asa ca o sa facem altu atunci . Sau Daca vreti veniti in spania si facem aci gather ^_^

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...