Jump to content
Guest Mega-SM

un mic ghetar

Recommended Posts

Guest Mega-SM

Gata ma ati ajuns acasa ?

Bash facem trade`u ala ?

App : L3v1s-MG here .... Am ss pe forum :P ... Si mie lene sa`mi fac cont !

Link to comment
Share on other sites

http://img507.imageshack.us/img507/7580/geobebel059zy9.jpg RaluK-MG... MegaCat-SM ... TROCADERO (L3v1s-MG) ... Sw33tyGRL

4 nubi si toti 4 :))

http://img512.imageshack.us/img512/3282/geobebel083nb1.jpg MegaCat-SM ^:^)^ :bananadance2: :beer:

asta face tot raz :))

nice oricum ^_^

Link to comment
Share on other sites

http://img507.imageshack.us/img507/7580/geobebel059zy9.jpg RaluK-MG... MegaCat-SM ... TROCADERO (L3v1s-MG) ... Sw33tyGRL

Nu au vrut ei sa fie. . . . SOARTA......

comic nu`?!:)))) :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: mai zi!

Link to comment
Share on other sites

Ca de obicei ... se baga si bunny` cu japca`n seama ... Fara sa fie intrebat :> ( Aplaudati`l )

Am cu ce ba, am cu ce. =)) Btw, pe tine te-a intrebat cineva ceva? :) Sa te aplaud ca esti un analfabet de nici nu poti lega 2 cuvinte printr-o cratima? :) OK :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:

ot: ghetar a? de capu' nostru, generatia lu' Gigi Becali. <_< Sa nu intelegi ca te-am insultat facandu-te analfabet, asta e adevarul, nu-i nevoie sa-mi multumesti.

Link to comment
Share on other sites

ce va tot luati de oancea? ala facea caterink de voi si aq ca-l linistim si termina cu prostiile, va mananca sa-l gadilati sa caute motiv de scarpinat. Data viitoare bala :)) sa nu beau toata ziua k io dak bagam ink o bere :)) ahahhahaha lesinam p-acolo..... si de ce nu puneti pozele alea haioase razvaneee :(( k vreu sa-l vad p-ala cu moaca de drogat :D si io zici ca-s cel mai serios om de pe pamant :(( ce mama dreaq

Link to comment
Share on other sites

ce va tot luati de oancea? ala facea caterink de voi si aq ca-l linistim si termina cu prostiile, va mananca sa-l gadilati sa caute motiv de scarpinat. Data viitoare bala :)) sa nu beau toata ziua k io dak bagam ink o bere :)) ahahhahaha lesinam p-acolo..... si de ce nu puneti pozele alea haioase razvaneee :(( k vreu sa-l vad p-ala cu moaca de drogat :D si io zici ca-s cel mai serios om de pe pamant :(( ce mama dreaq

asta fiind oancea dupa ce a baut prea mult nu ?:)

Link to comment
Share on other sites

Lasa bunny ca odata si odata ne intalnim noi ... ;) Atunci sa vedem smekerie :D

Sa vedem sa vedem ce-o sa iasa....

Bai nu va luat de levis asta condu ce-l mai mare clan care la avut Constanta pana aquma.Nici nu sti cand iti intra in casa si ramai gol.

Link to comment
Share on other sites

Guest BeYonD01

Sa vedem sa vedem ce-o sa iasa....

Bai nu va luat de levis asta condu ce-l mai mare clan care la avut Constanta pana aquma.Nici nu sti cand iti intra in casa si ramai gol.

ce conduce mah ??? =))=)) voi dabea va tineti pantalonii pe voi si va aratati mari pe aici stati calmi in bancutele voastre

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...