Jump to content
Mir@no1

Dupa cum v-am promis , am revenit cu PARTEA a2-a :D

Recommended Posts

5 faze "funny" din 8 filme diferite.

Sfatul meu este sa inveti sa vorbesti romana inainte sa strici engleza. Mai incearca sa te uiti si la chestii inteligente, altfel o sa ajungi sa ocupi primul colt de strada in viitorul nu foarte indepartat. Ti-as recomanda chiar o carte cu toate ca stiu ca "nu esti genul".

Din punct de vedere al regizoratului, fii mai creativ si ar trebui sa incerci si altceva inafara de movie maker daca vrei sa ai succes intr-o potentiala cariera in domeniu.

Link to comment
Share on other sites

5 faze "funny" din 8 filme diferite.

Sfatul meu este sa inveti sa vorbesti romana inainte sa strici engleza. Mai incearca sa te uiti si la chestii inteligente, altfel o sa ajungi sa ocupi primul colt de strada in viitorul nu foarte indepartat. Ti-as recomanda chiar o carte cu toate ca stiu ca "nu esti genul".

Din punct de vedere al regizoratului, fii mai creativ si ar trebui sa incerci si altceva inafara de movie maker daca vrei sa ai succes intr-o potentiala cariera in domeniu.

am folosit movie maker ca imi era la indemana , stai calm ca restu filmelor le fac cu alt program ProShow Gold dak ai auzit ...

Link to comment
Share on other sites

frumos dar e mai calumea prima parte.. pune mai multe din crank.. faza aia cand pica e cea mai tare.. sau aia cand e urmarit de politie si intra in mall, sau aia cu nigga sau cand mimeaza ca are pistol si era banda in spate..

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...