Jump to content
HoRRoRisT

hello :) ppl

Recommended Posts

:-?

asta , cred eu , este un scriitor in cautare de bani , faci un video drama si spera sa scoata bani

vai ce prostioare vorbesti, nici macar nu te-ai uitat despre ce e vorba si-ti dai cu presupusu`...tipic...asa am fost invatati sau mai bine zis manipulati sa gandim! iar daca te-ai uita la film ai vedea ca ABSOLUT TOT despre ce vorbeste e adevarat si face parte din viata noastra deja....david icke e printre putinii care vorbeste despre asa ceva si e printre putinii care a prezis inca din anii 90 atentatele de la WTC dar atunci toti l-au crezut nebun....iar acu` daca-ti deschizi ochii si mintea ai vedea si tu adevarata realitate din jurul tau!

va recomand un alt film probabil vi se va parea mai interesant dar e in principiu despre acelasi lucru

http://www.youtube.com/watch?v=gAcxGD6-c-E

e vremea sa va DESCHIDETI OCHII SI MINTEA si sa GANDITI voi si sa incetati sa-i lasati pe altii s-o faca in locul vostru! doar uitati-va din curiozitate despre ce e vorba si formati-va singuri o opinie, NU-i mai lasati pe altii sa gandeasca in locu` vostru!

Link to comment
Share on other sites

spre sfarsit ce sec povesteste femeia aia : ca bush a fost anuntat de primul avion la 8:46, cand vorbea la gradinita cu niste copii. Tocmai la 9:05 a fost anuntat de al 2 lea avion intrat in WTC.in loc sa faca ceva, bush a mai stat de vorba cu copii inca 20 de minute despre o capra in timp ce cetatenii arzand de vii.

va sugerez sa va uitati . macar la 2-3 parti care vi se par interesante ;) o sa descoperiti si voi ceva nou.

LE: in videoul postat de Horrorist este vb de 9/11. dar mai sunt si alte parti ;)

Link to comment
Share on other sites

eu tind sa cred ca mai toti stiti sau ati inteles ca in atentantele de la 911 n-a fost implicat nici un terorist si asta are o mare implicare asupra libertatii personale a fiecaruia si ce ni se pregateste ca si solutie a acestui haos creat intentionat -> New World Order (adica un singur guvern mondial si o singura banca care sa-l controleze, puteti gasi lucrurile astea si-n documentarul Zeitgeist sau in multe altele...nu e important de unde le luati, IMPORTANT e sa va dati seama de ce se intampla in relitate si cat de tare suntem controlati si manipulati de un grup enorm de restrans de oameni ) iar noi...populatia de rand suntem pe cale de a primi drept cadou un CIP menit sa ne controleze total (asta in caz ca n-ati auzit deja s-a implementat in State si testat)....va invit sa cercetati lucrurile astea, chiar va rog frumos ...i really chalenge YOU to THINK!

e interesant dar tre rabdare

e mai mult decat interesant, chiar va rog mult sa va uitati la ce se discuta si sa vedeti ca o mare parte din lucruri deja se introduc incet incet si pana sa ne dam seama o sa cadem toti in capcana care ne e intinsa....trebuie doar sa ne trezim si sa ne uitam in jurul nostru!

Link to comment
Share on other sites

ok,tot ce spui tu e interesant si (poate) adevarat: suntem cobai, suntem manipulati, suntem observati si indobitociti. Vom avea cip in ceafa implantat pt a se sti si cand stam pe buda, deja se stie cand, unde si cu ce bani ai fost la magazin sa cumperi tampoane la nevasta si lapte la copil. Se stie deja cand iti iei salariul si cat si de unde.

Ca guvernul SUA e condus cu bani jidovesti, asta nu mai e demult un secret - de aici rezulta ca SUA e condusa de evrei, se supara ovreii pe arabi, Hop sare armata americana la razboi. Cea mai mare natiune a lumii e deja marioneta. Au inghitit ei povestea ca au facut arabii bum-bum la turnurile din septembrie? Evident, intreaba orice taran american si raspunsul va fi identic (difera accentul). Guvernul a lasat libere destule portite (greseli) ca lumea sa afle ceva din adevar si ce s-a intamplat? Nimic. Pardon, nu chiar nimic...cine a scris carti despre teoria conspiratiei, a incasat bani buni, corect? Si ce place omului de rand mai mult decat sa afle dedesubturi si cancanuri picante? Poate o bere si hot-dog. Americanul e redus mintal si vb doar ce aude la tv, el nu mai are ratiune, el este deja un robot. Daca ei nu fac nimic in aceasta privinta, cum ar putea o mana de tineri dp linkmania sa schimbe ceva?

Vezi serialul Prison Break, in care onoarea CIA si guvernului si presedentiei americane e terfelita in ultimul hal...fac oare autoritatile ceva? Nuuu, doamne fereste, doar ei nu au NIMIC de ascuns, iar intr-o tara libera, fiecare poate spune ce vrea, asa-i? Si banii vin in buzunarul producatorilor si actorilor. Nu am nimic cu ei, doamne fereste, dar oamenii din umbra sunt atat de bine organizati, incat a te ridica importiva lor este ca si cum ai incerca sa prinzi vantul in punga de plastic.

E cam tarziu sa mai poti schimba ceva...poate ai fi mai fericit daca ai trai in indiferenta...vezi optiunea unui om liber din filmul Matrix, care a ajuns sa regrete scenariul virtual din care evadase...ignoranta e o binecuvantare, spun unii... :-?

Link to comment
Share on other sites

ia uite aici un film...5 ore ce-i drept dar extrem de captivant si motivant ... cel mai tare film, ar trebui sa-l vada fiecare locuitor al Planetei! ce ne fac astia cu acordu` nostru....very scary!

http://www.youtube.com/watch?v=gAcxGD6-c-E

Stargate nu ma fi asa de pesimist :P nu subestima puterea noastra si iti garantez ca o sa vina vremea cand o sa ne luam puterea inapoi! dar trebuie sa deschidem ochii putin ca se luminam....si nu uita ca noi le-am dat putere, fara noi sunt zero! :)

Link to comment
Share on other sites

conspirationist obsedat. David Icke crede ca niste reptile o sa ne omoare in 2012, dar ele ne-au si creat.

o cam da in blue gender..

:-?

asta , cred eu , este un scriitor in cautare de bani , faci un video drama si spera sa scoata bani

daca nu iti citeam postul exact asta vroiam sa zic si eu

toate sunt adevarata pana vine anul si nu se intampla nimic...

tupac vine la concertul lui snoop. asteroidul x ne loveste in anul xxxx ba in xxxy.

cum am mai zis o sa apucam si 2012 ca e aproape.

cel mai frumos post de aici, from my point of view..

cat despre chestia aia.. hai frate cine are chef sa asculte aberatiile lui aproape 3ore.. deci am ascultat o ora 19minute si m-am plictisit.. have fun!

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...