Jump to content
ax9

Nokia 6600 slide

Recommended Posts

banuiesc ca limba romana te-a oprit de la a obtine premiul 1, nu?....

on-topic: ma gandesc ciudat la faptul ca sunt tanar, si totusi eu la vremea ta de abia ma interesa de telefonul fix. mare fix-pix, ca te controleaza parintii mai bine, ca vorbesti cu prietenii, ca etc...oare majoritatea cum am reusit sa facem asta pana acum fara telefoane mobile la 12 ani?.. ma rog, e o parere personala, probabil mult prea depasita, caci pana la urma fiecare generatie isi are mersul ei. oricum, sunt curios....ai telefon mobil deja, ce nemultumiri poti avea tu de la el?..nu ma astept la un raspuns logic, asa ca nu e nevoie sa ma iei in serios ;)

Link to comment
Share on other sites

In posturile tale din acest topic ai venit cu argumente de ce ti-ar fi bun un telefon mobil si nu de ce ti-ar fi bun telefonul nokia 6600 slide. Eu spun ca nu prea ai ce sa faci acuma cu un telefon asa performant (banuiesc ca si scump) si ca mai bine ti-ai alege altul mai ieftin. Ar creste sansele ca parintii sa-l cumpere.

ps. Citeste aici cum sa-ti editezi avatarul si semnatura.

Link to comment
Share on other sites

mehico, tu ce telefon ai?

P.S. cum ti-ai pus poza aia sub bara?

deci imaginea aia ii "imaginea personala"???

Mehico ce telefon ai si de ce nu imi pot adouga "fotografia personala"???? :banghead::banghead: :angry1: :gun::gun: :sef:

Link to comment
Share on other sites

Nu ma mai mira nimic in ziua de azi...eu am avut primu tel la 14 ani si ala era un jaf :)

De ce iti trebe tie asa telefon? Iti trebuie toate functiile pe care le are el? Pt ca daca nu iti trebe, e grav, vrei sa il iei doar sa te afisezi cu el sa te lauzi cu el.

Oricum, cam asa is copilasii de azi, am vazut pe youtube pe unu de vreo 11-12 ani care si-a cumparat Iphone 3G 16 GB :blink:

Link to comment
Share on other sites

imi place cum arata si functiile lui is chiar utile....eu nu prea stau acasa (scoala, si tot felul de chestii in particular), si parintii mei tre sa jtie unde is, si cum am mai spus imi place cum arata ji imi e chiar util.

si de ce nu imi pot pune fotografie personala??????????????

P.S. am o colega care are 2 nokia n95 in aceasi retea doar pt k are bani...

Link to comment
Share on other sites

Nu merge sa-ti adaugi fotografia personala pe versiunea asta de forum. Sectiunea aia e indisponibila.

Am un LG kp202, n-are asa multe optiuni, nici nu prea am nevoie de atatea.

Topicul asta il voi inchide in scurt timp deoarece e cam inutil. Ai primit destule sfaturi, restul depinde doar de tine.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...