Jump to content
RyLa

Cine mai zice ca dacia 1310 nu e buna il iau la bataie

Recommended Posts

Bă, da' smecher estem noi nu-i asa? Eu zic sa-ti faci rost de niste maniere inainte sa postezi p'aci. Bă.

:blink: de vorbit in gluma nu cred ca ai auzit ,esti cumva gay de nu iti place felul meu de exprimare barbatesc si vrei mai feminin ? nu ai nici o treaba cu sectiunea asta ,aici se rade nu se comenteaza ,daca nu iti convine nu zici nimic daca iti place zici ca e super nu sa te bagi inseama degeaba,oricum daca mai bagi inca o jignire nici nu te mai bag in seama ,cel destept cedeaza primu iar cel prost continua sa vorbeasca

Link to comment
Share on other sites

:blink: de vorbit in gluma nu cred ca ai auzit ,esti cumva gay de nu iti place felul meu de exprimare barbatesc si vrei mai feminin ? nu ai nici o treaba cu sectiunea asta ,aici se rade nu se comenteaza ,daca nu iti convine nu zici nimic daca iti place zici ca e super nu sa te bagi inseama degeaba,oricum daca mai bagi inca o jignire nici nu te mai bag in seama ,cel destept cedeaza primu iar cel prost continua sa vorbeasca

Esti cumva prost de nu intelegi ca nu esti bine venit si ca nu ne place atitudinea ta de om prost.

Link to comment
Share on other sites

i fain ce ati fakut voi cu dacia aceea dar incearca te rog sa vb mai civilizat,esti intrun colectiv de oameni aici,intre pretenii tai sau mai stiu eu ce poti sa vb cum vrei tu

mersi! :tiphat:

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...