Jump to content
spriTewus

Ghater Vaslui !

Recommended Posts

Nu s-a mai organizat de mult timp un ghater in Vaslui si m-am gandit eu sa fac unul acum in speranta ca mai sunt playeri din Vs care joaca mu sau care macar mai dau pe forum la sectiunea Mu-online.

Pe 20 iulie ( duminica ) orele 19:00-20:00, in centru,in fata la statuie ne intalnim si de acolo hotarm cu "totii" unde mergem sa bem o bere,un suc si sa mai "depanam" amintiri de pe link :P.

Sper sa ne adunam macar 4 playeri :)). Sunt asteptati si alti useri din alte orase :). :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

' date='Jul 16 2008, 15:32' post='2917522']

suntem mai multi din onesti

ps: poate vine si blandubel in onesti

sunt si in Vaslui multi dar care nu mai activeaza de ceva timp nici pe forum nici in joc :(.

din cate am inteles blandu nu o sa fie acasa zilele astea..

Link to comment
Share on other sites

de la vasluieni :lol:

cata bataie au mancat vasluieni cand veneau impreunu cu echipa in Iasi :lol:

asta-i ghater nu-i meci de fotbal. In + ei sunt din Onesti nu din Iasi si nu vin cu nici o echipa de fotbal . Oricum ghater-ul s-a amanat pentru alta data cand vor fi mai multi oameni in Vaslui si nu plecati in vacanta :).

Nu-mi amintesc sa fi luat bataie in Iasi cand o fost cu echipa. Stiu doar 1 data cand au incercat fanii ieseni sa-i atace pe cei din Vaslui insa nu prea au avut succes caci a intervenit politia. Doar in amicale s-au batut urat la Husi (park) si la Negresti .

Vezi ca,este pe youtube un filmulet cum fugeau fanii ieseni din stadion dupa ce au incercat sa-i copie pe cei dinamovisti dand si ei foc la cateva scaune :rofl2:.

Link to comment
Share on other sites

asta-i ghater nu-i meci de fotbal. In + ei sunt din Onesti nu din Iasi si nu vin cu nici o echipa de fotbal . Oricum ghater-ul s-a amanat pentru alta data cand vor fi mai multi oameni in Vaslui si nu plecati in vacanta :) .

Nu-mi amintesc sa fi luat bataie in Iasi cand o fost cu echipa. Stiu doar 1 data cand au incercat fanii ieseni sa-i atace pe cei din Vaslui insa nu prea au avut succes caci a intervenit politia. Doar in amicale s-au batut urat la Husi (park) si la Negresti .

Vezi ca,este pe youtube un filmulet cum fugeau fanii ieseni din stadion dupa ce au incercat sa-i copie pe cei dinamovisti dand si ei foc la cateva scaune :rofl2: .

ei,tin minte ca acu 1 an 2 am fost la un meciu in vaslui,am "cules" cativa pumni atunci dar si-au luat-o rau unii ce se aflau de cealalta baricada :lol:

doar am zis :) am si fost azi prin vaslui ;;)

Link to comment
Share on other sites

ei,tin minte ca acu 1 an 2 am fost la un meciu in vaslui,am "cules" cativa pumni atunci dar si-au luat-o rau unii ce se aflau de cealalta baricada :lol:

doar am zis :) am si fost azi prin vaslui ;;)

Stiu ca si-au luat-o rau unii din Vaslui :) mai ales in amicalul de la Negresti. 2 insi si-au luat-o chiar rau la acel meci ...da in fine :).

Oricum noi nu ne putem compara cu Iasiul,ma refer la populatie . Noi suntem un oras mult prea mic in comparatie cu Iasi.

Deci ghaterul s-a amanat din cauza "prezentei" scazute. Multa lume e plecata in vacanta acum si nu au timp sa dea pe forum :). Poate il vom face la sfarsitul lunii august / inceputul lui septembrie cand banuiesc ca mai multa lume se va intoarce din vacanta . :tiphat:

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...