Jump to content
Guest eu_dutzi87

...

Recommended Posts

Guest eu_dutzi87

nenea lancelot de ce ai inchis topicu????

knd e cate un topic care chiar necesita sa fie inchis stai si nu marai nimik cum vazusi ca ne faceam si noi de lucru dak tot e sv off vii tu si ne inchizi topicu hai ca asta e buna ....n`ai acoperish la casa sau te mutasi cu compu in curte si te bate soarele in cap??

Suspend 3 zile

Edited by AdRiaN
Link to comment
Share on other sites

nenea lancelot de ce ai inchis topicu????

knd e cate un topic care chiar necesita sa fie inchis stai si nu marai nimik cum vazusi ca ne faceam si noi de lucru dak tot e sv off vii tu si ne inchizi topicu hai ca asta e buna ....n`ai acoperish la casa sau te mutasi cu compu in curte si te bate soarele in cap??

Dap Dap asa e,dupa ce ca dau 1 data la 1 an pe servar nici nu se uita la subiectu topicului doar CLOSED!,dute la Rede sa`ti dea lecti cum se inchide un topic :D si cum se analizeaza un topic :kar: :sef:

Link to comment
Share on other sites

Guest eu_dutzi87

nenea lancelot de ce ai inchis topicu????

knd e cate un topic care chiar necesita sa fie inchis stai si nu marai nimik cum vazusi ca ne faceam si noi de lucru dak tot e sv off vii tu si ne inchizi topicu hai ca asta e buna ....n`ai acoperish la casa sau te mutasi cu compu in curte si te bate soarele in cap??

deci ma jur ca dau cu pumnu in masa si fac brigada JOS LANCELOT facem greva alea alea

rautaciosuleeeee :pokeye:

Link to comment
Share on other sites

deci ma jur ca dau cu pumnu in masa si fac brigada JOS LANCELOT facem greva alea alea

rautaciosuleeeee :pokeye:

Pai dak fetele nu sunt rele,atunci cn? baietzi? :rofl1:

GREVA: subiectu grevei: Lancelot ! :kar:

eu nu mai ma bag :crybaby: cica abereaza cu mine <_<

:comp2: Nu era vb de tn :banghead::banghead::banghead:

Link to comment
Share on other sites

Guest Ing3rashuL

LASATI-L VOI PE LANCELOT sa scoate reguli peste noapte si sa inchida topicuri ca dpar asta e ocupatia nu? :)))

si uite asa luam noi toti warn 100% ^_^

Link to comment
Share on other sites

Guest eu_dutzi87

jos lancelot jos lancelot :))

si acu de oftik ia sa vezi CLOSEDDDD sau SS SS SS =))

Link to comment
Share on other sites

:happy1:

LASATI-L VOI PE LANCELOT sa scoate reguli peste noapte si sa inchida topicuri ca dpar asta e ocupatia nu? :)))

si uite asa luam noi toti warn 100% ^_^

Am impresia ca abereaza cam molt OMU asta,m`a avertizat la o plangere cu 10% warn,si eram si eu implicata :crazy: .....atata`i trebe sami dea warn :comp2:

jos lancelot jos lancelot :))

si acu de oftik ia sa vezi CLOSEDDDD sau SS SS SS

APROBAT

Guys, chill, aveti guilds pt chat, lasati sectiunile astea sa respire. Lancelot doar modereaza, nu va ucide.

shhhz :-*

Link to comment
Share on other sites

Guest eu_dutzi87

da bunny da poate sa zica frumos ca tina nu sa inchida ...ii era greu sa dea un avertisment....puii mei tac ca zici tu da nu se face asa

Link to comment
Share on other sites

Guest Ing3rashuL

Am impresia ca abereaza cam molt OMU asta,m`a avertizat la o plangere cu 10% warn,si eram si eu implicata :crazy: .....atata`i trebe sami dea warn :comp2:

n-ai ce sa faci 8-|

imdiat apare si rede si o sa zica , ca nu noi suntem in masura sa spunem asta =))

asa a facut si intr-un topic pe care l-am facut eu..

Link to comment
Share on other sites

tot nu vrei sa zici da or ba aaa 8-| ? ( zii si u pana nu mi`l suspenda lancelot pe al 3-lea cont :)) nu`i bai , fac altul , dar nu mai am email`uri :)) )

Nici eu,atata`i trebe sa incerce :sef: + de asta ai id meu :yum:

Link to comment
Share on other sites

Guest IceLady

de ce am luat ss pe dutzi?prea multa sinceritate nu`i asha :-j ehhh las ca imi iese mie ss tot aci o sa fiu tot asa o sa macan MACCC MACCCC maaaacccc nu mai injur ca i`am promis cuiva si dupa se supi pe mn ca va trimete`am eu undeva :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

de ce am luat ss pe dutzi?prea multa sinceritate nu`i asha :-j ehhh las ca imi iese mie ss tot aci o sa fiu tot asa o sa macan MACCC MACCCC maaaacccc nu mai injur ca i`am promis cuiva si dupa se supi pe mn ca va trimete`am eu undeva :tiphat:

:D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Uh..as ruga pe toate gratioasele care se dau drept elfite prin mu desi se rad cu gilette pe fata sa se abtina sa mai deschida in aceasta sectiune topicuri in care sa mai agate 2 sau 3 natarai care sa le faca seturi nature+ 11

PS nu voi da suspenduri ptr ca sometimes e bine sa stai sa contempli unde poate ajunga naivitatea si darul de a vorbi fara a gandi al unora :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...