Jump to content
Guest IMPRESIVE

retras

Recommended Posts

Guest IMPRESIVE

de azi anunt oficial retragerea mea din mu. Va ramane bk meu unei persoane dragi :P . Mi-a facut placere sa joc alaturi de voi, iar pentru Guilda HonoR va urez MULTA BAFTA SI ATI FOST CEI MAI DE TREABA. spor all in continuare la nervi mancati si nopti pierdute cu mu asta :))

P.S. vedeti ce faceti cu domnisoara pisy de acum incolo. Spor

Link to comment
Share on other sites

Guest IMPRESIVE

:merci::wav: lam facut sa se lase de mu , am scapat de un vanator :rofl2:

macar eu am realizat mai devreme ca tine ca e o pierdere de timp si in al doilea rand eu incep lucrul si am si un viitor de construit pentru mine si viitoarea mea familie. Insa tu nici la 30 de ani nu ai minte de om matur. esti inca copil la "minte".

P.S. aa si sa stiti cu toti cel de la avatar e chiar domnul Sadi_BK. priviti distrusul :))

spor all si bafta

Link to comment
Share on other sites

Guest smiley_real92

macar eu am realizat mai devreme ca tine ca e o pierdere de timp si in al doilea rand eu incep lucrul si am si un viitor de construit pentru mine si viitoarea mea familie. Insa tu nici la 30 de ani nu ai minte de om matur. esti inca copil la "minte".

P.S. aa si sa stiti cu toti cel de la avatar e chiar domnul Sadi_BK. priviti distrusul :))

spor all si bafta

tu ma?care ti'ai fi dat zile din viata pentru un set scale cu ref+dsr =)) .

bv ma,bv .

Link to comment
Share on other sites

pa, eu unul nu o sa iti duc dorul

mi se pare de prost gust sa iti pui la avatar poza altcuiva si sa o mai si editezi cu cuvintele alea, dar ce sa iti cer tie ca doar esti ungur...apropo se scrie "community" #-o

Link to comment
Share on other sites

pentru toti care nu stiu , Q=Sadi e gay =)) pisamas pe el si pe _dany

#-o poate face el pk pe mine si ma scoate cateodata din minti dar nu cred ca pot sa ma enervez asa tare ca tine sau attyla si sa fac ceea ce faceti voi..

@OT de unde stii? te-a inselat cu dany? =))

Link to comment
Share on other sites

Insa tu nici la 30 de ani nu ai minte de om matur. esti inca copil la "minte".

P.S. aa si sa stiti cu toti cel de la avatar e chiar domnul Sadi_BK. priviti distrusul :))

spor all si bafta

Cred k u nu ai minte.... u ai pus poza la avatar si ai editat`o 8-|

:down: :down:

@OT de unde stii? te-a inselat cu dany? =))

Aaaa de asta te`ai lasat d mu.. k te`o inselat pfu... cazniciile astea 8-|

Link to comment
Share on other sites

o sa tot ziceti "sa mai dus unul" pana cand no sa mai aveti cu cine juca pe srv

si el sa lasat probabil din cauza la "srv care a devenit jalnic ..si a moderatorilor care sunt si mai jalnici"

daca serverul e asa jalnic tu de ce mai joci pe el? hai nu-mi zi ca te-ai lasat,pentru ca daca ar fi asa nu ai mai avea ce sa cauti pe forumu asta :/

Link to comment
Share on other sites

daca serverul e asa jalnic tu de ce mai joci pe el? hai nu-mi zi ca te-ai lasat,pentru ca daca ar fi asa nu ai mai avea ce sa cauti pe forumu asta :/

asta din caine a ajuns javra, lasa`l ca musca rau , ca stii tu cine :>

grrrrrrrrrrrrrrrrr :>

roooooaaaaarrrrr :>

bite me , bite me :>

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...