Jump to content
GaMeOveR

merge serverul....

Recommended Posts

Voi nu sunteti constienti ca daca a fost atata timp oprit server-ul in mod sigur se lucreaza la cateva imbunatatiri asa ca incercati sa aveti si voi putina rabdare !

Mai mai mai....ce optimist eshti tu.....dar ai grija...potzi sa mori din prea mult optimism :D.....ce ai spune daca nu se mai deschide serverul..shi va trebui sa-tzi iei adio de la linkmania...te-ai putea adapta situatziei?...ai trai cu sperantza ca poate intr-o zi se va redeschide? .... sau dupa cateva saptamani de depresie te-ai sinucide??? :-?

Link to comment
Share on other sites

Guest smiley_real92

Mai mai mai....ce optimist eshti tu.....dar ai grija...potzi sa mori din prea mult optimism :D.....ce ai spune daca nu se mai deschide serverul..shi va trebui sa-tzi iei adio de la linkmania...te-ai putea adapta situatziei?...ai trai cu sperantza ca poate intr-o zi se va redeschide? .... sau dupa cateva saptamani de depresie te-ai sinucide??? :-?

daca chiar nu poate fara un joc online..sunt si altele...f frumoase...

mie imi place linkmania,si c? :)0 asta e...

Link to comment
Share on other sites

serverul merge ... pune-ti-i 4 roti ... si o sa mearga perfect ... mai ales in panta

=))

daca panta e prea mica tot nu merge, iar daca e prea mare iar nu merge...cade

la momentul asta e cazut destul de rau #-o , asteptam ziua de luni cand vine lumea la serviciu si poate cineva o sa se ocupe de el :D

pana atunci doar :happy1: si :beer: ...o zi placuta tuturor :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Nu`s dc puneti atatea intrebai+topicuri cu..(merge srv.. cand se repara cand nu`s c nu`s c nu`s c.. ) park va e lene sa deschideti luncheru sa dati 1 amarat d click pe Play sa vedeti , dac nu merge inseamna k nu MERGE si gata.. k nici 1 admin nu cred k 100% stie cand se deschide srv 8-|

Link to comment
Share on other sites

Mai mai mai....ce optimist eshti tu.....dar ai grija...potzi sa mori din prea mult optimism :D.....ce ai spune daca nu se mai deschide serverul..shi va trebui sa-tzi iei adio de la linkmania...te-ai putea adapta situatziei?...ai trai cu sperantza ca poate intr-o zi se va redeschide? .... sau dupa cateva saptamani de depresie te-ai sinucide??? :-?

U asta ai inteles din reply-ul meu ma terminatule? yo joc de la incepoot de bd si am 14 rr ...crezi ca sunt vreun obsedat? intereseaza-te mai bn kindere !

Link to comment
Share on other sites

Guest shadow94

Stai frate ca nu am dat cu paru'...vream sa stiu si io sa nu imi fac sperante degeaba...:|

Link to comment
Share on other sites

Disperatilor nu aveti altceva de facut mergeti la un strand la un Lac ceva tot in casa ca si disperati sa jucati Mu vai de voi:)

lost ia dute culcate frate...................... cine te'o pus sa intri pe forum?.....nu esti mu-ist stai draq uitate la filme xxx..............

Link to comment
Share on other sites

U asta ai inteles din reply-ul meu ma terminatule? yo joc de la incepoot de bd si am 14 rr ...crezi ca sunt vreun obsedat? intereseaza-te mai bn kindere !

1. kinder sa-tzi spui cand te uitzi in oglinda. (daca tu ai 18 ani..eu sunt cu 10 ani mai mare ca tine...asha ca sttt)

2. terminat eshti tu...banuiesc ca joci pt rr-uri..eu joc pt prieteni (e o forma de relaxare :P)

3. la cat te-ai agitat pe aici..pun pariu (shi il cashtig :P) ca daca se inchide Linkmania tu faci depresie..sry for you :(

4. din ce ai scris mai sus..observ ca ai shi ceva probleme comportamentale (crize de nervi..ceva?? :-? ) sau ceva frustrari...pacat :(

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...