Jump to content
GaMeOveR

merge serverul....

Recommended Posts

Dobitocule care esti tu dobitoc #-o Te bagi pur si simplu ca o musca la kkt . Daca nu mai joci mu , de ce cauti tovarasie cu japca ? Du-te si stai cu "smecherii" tai la terase si cu pitzipoancele tale mai dobitocule care esti tu dobitoc ! Nu ne mai deranja tu aici pe noi disperatii astia care jucam mu ! ooo tu dobitocule #-o

fan mircea badea? :cool2: si eo :rofl2:

poi dak se da rr db cred ca mike4ever si Sadi evolueaza in EMO KIDS :)) :rofl1: :rofl1: si multi altzii :)) :sef: =))

aveti si voi pauza de Imagine IPBImagine IPBImagine IPBImagine IPB TURBO STYLe

Link to comment
Share on other sites

Ok, explicatie logica, suntem in weekend, evident ca razvan o fi acasa, n-o lucra sambata\duminica. Serverul cum face parte de RDS, este la birou, si cum razvan ajunge la birou tocmai luni, intelegeti voi situatia.

Link to comment
Share on other sites

Guest All These Things I Hate

mi-a dat o lacrima :(........si eu am bagat-o in buzunar -_-

Link to comment
Share on other sites

Ok, explicatie logica, suntem in weekend, evident ca razvan o fi acasa, n-o lucra sambata\duminica. Serverul cum face parte de RDS, este la birou, si cum razvan ajunge la birou tocmai luni, intelegeti voi situatia.

:yum: Crezi u?,Dak i sa stricat pc-ul? :happy1: Nai gresito u? :violent:

Link to comment
Share on other sites

Din cate vad aici la avatarele voastre majoritatea sunteti Emokisti :)):))) sau cum vi se mai spune "Eu ma omor ca nam femei" :)):))) pe romaneste Lasati forumu si spamu asta aiura ca vrzv are trb acu o fi cu vreo gagica ceva si nu ii arde lui de srv :)) adica nu are timp de noi Hai ca re vi la o bere fac cinste

Link to comment
Share on other sites

Din cate vad aici la avatarele voastre majoritatea sunteti Emokisti :)):))) sau cum vi se mai spune "Eu ma omor ca nam femei" :)):))) pe romaneste Lasati forumu si spamu asta aiura ca vrzv are trb acu o fi cu vreo gagica ceva si nu ii arde lui de srv :)) adica nu are timp de noi Hai ca re vi la o bere fac cinste

emoizii au femei... #-o

FARA BERE LA COPII

Link to comment
Share on other sites

Din cate vad aici la avatarele voastre majoritatea sunteti Emokisti :)):))) sau cum vi se mai spune "Eu ma omor ca nam femei" :)):))) pe romaneste Lasati forumu si spamu asta aiura ca vrzv are trb acu o fi cu vreo gagica ceva si nu ii arde lui de srv :)) adica nu are timp de noi Hai ca re vi la o bere fac cinste

Dute si culcate ^_^ , si copii nu consuma alcool :yum:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...