Jump to content
Mr.W

Problema

Recommended Posts

Cateva ore fara drog shi deja atzi intrat in sevraj Parca va vad maine la Shtirile PROTV (violuri, jafuri..sinucideri in masa )

Mda...eu vin din oras...abia de o ora am ajuns acasa....si uite ca nu-mi place ce am gasit pe srv.

Pe bune acuma...de ce nu platesc un admin care sa fie on 24/24 si sa fie srv cu plata, o suma modica acolo 1-2 Euro dar la cati playeri sunt s-ar scoate de un salariu decent de amin :|

Offf, doamne de ce le dai la altii posibilitatile fara sa le dai si minte :))

Link to comment
Share on other sites

Mda...eu vin din oras...abia de o ora am ajuns acasa....si uite ca nu-mi place ce am gasit pe srv.

Pe bune acuma...de ce nu platesc un admin care sa fie on 24/24 si sa fie srv cu plata, o suma modica acolo 1-2 Euro dar la cati playeri sunt s-ar scoate de un salariu decent de amin :|

Offf, doamne de ce le dai la altii posibilitatile fara sa le dai si minte :))

Extrem u gandejti frate sau tzia luat mintzile mu thuamne juktzi shi voi ceva mai marfa mu e demodat OMG

Link to comment
Share on other sites

Se vor imparti warnuri :)

crezi tu ? la cate pagini sunt ... :)) ,crezi k o sa stea sa citeasca ce,si cum si sa dea warn :)) ..direct Closed . :clap:

PS: ink putin si intrecem topicul recent de 13 pagini :))

Link to comment
Share on other sites

Zi-mi iLLidian ce joc ?:)

Zi tu unu tare care sa nu-l stiu si ma las de MU..promit :|

Wow? L-am mancat de demult pe paine. GTA? E o basina de joc.

NFS ? Le-am terminat pe toate. Kabal ? E frumos dar are multe hibe mari fata de MU.

Nu stiu...mai da-mi idei...si incearca sa nu mai scrii anagramat cum o face generatia EMO ca mi-e si sila sa citesc....cum luati frate voi examenele in stilul acesta ?:))

Link to comment
Share on other sites

Guest Ing3rashuL

noah noapte buna baieti , pe la vreo 3-4 o sa mearga cel curan ;)

o mai facut fig de astea srv...si cam asa era

sa ne bucuram dak o sa mearga maine :)

Nb all :tiphat: :P

Link to comment
Share on other sites

La cabal nu poti lasa AFK, cerinte hardware mult mai mari decat MU, si niciodata n-o sa ai in Cabal atatia priteni cati iti poti face pe MU, acolo e cam fiecare cu aia a .....sii....desi sunt si acolo un fel de guilde.

Link to comment
Share on other sites

Hai ia`l int ine fugi cu el :))

nu nu , ms :photo: il pastrez pentru tine :yum:

incredibil cati guvizi vad acuma =))) nici nu stiam ca exista pe forum :))))) a cazut serverul si au mai scos si ei capu` afara =)))

tu faci parte din guvizii care mai scot capu shootere :> tot guvid :-j

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...