Jump to content
Guest ripenion

Sa va vad...

Vrei un CV, licenta, etc.?  

35 members have voted

  1. 1. Ai plati pentru un CV, licenta etc.?

    • Da
      12
    • Nu
      17
    • Probabil
      6


Recommended Posts

Guest ripenion

Am deschis acest topic din curiozitate sa va intreb cv.

Cata lume ar plati pe cineva sa ii faca un CV, licenta, etc.. CV-ul sa fie depus la firme care angajeaza.

Link to comment
Share on other sites

Guest iuliaxxx

Nu stiu cata lume ar plati pt. un CV , licenta...dar eu una nu as face si nu fac asa ceva, pentru ca ma bazez intotdeauna pe cunostintele mele. Credeti ca daca scrieti intr-un CV fel de fel de lucruri veti ajunge mai departe? ...eu nu cred... astea ies la iveala mai devreme sau mai tarziu...Sa zicem ca ati scris, ca stiti sa faceti un anume lucru si esti pus in fata faptului cum te descurci? nu mai bine esti cinstit, cu un simplu ,nu stiu, dar voi invata. Cat despre licenta am luat-o pe meritul meu, fara ajutorul nimanui.

Link to comment
Share on other sites

Guest ripenion

Nu stiu cata lume ar plati pt. un CV , licenta...dar eu una nu as face si nu fac asa ceva, pentru ca ma bazez intotdeauna pe cunostintele mele. Credeti ca daca scrieti intr-un CV fel de fel de lucruri veti ajunge mai departe? ...eu nu cred... astea ies la iveala mai devreme sau mai tarziu...Sa zicem ca ati scris, ca stiti sa faceti un anume lucru si esti pus in fata faptului cum te descurci? nu mai bine esti cinstit, cu un simplu ,nu stiu, dar voi invata. Cat despre licenta am luat-o pe meritul meu, fara ajutorul nimanui.

Man ideea e alta.... CV european si nu se poate face minciuni k ai dreptate. CVul nu il putem complecta noi fara cunostintele peroanei care il doreste. NU?

Link to comment
Share on other sites

Ciomu si-a baut cerneala...

Angajarile la noi se fac mai mult pe pile ... cu toate ca esti afon cu meserie pe care urmeaza sa o practici...

ca doar traim in Romania...

cat despre platit ... sunt multi care practica si aceasta metoda

Link to comment
Share on other sites

Guest DonCicio

Eu unu nu as plati , Si asa deja se lucreaza la programe pentru a detecta plagiatu. Poate sa platesti pentru o lucrare originala !

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...