Jump to content
Shuriken

Bacalaureat 2008

Recommended Posts

Guest Bogdan

Rezultatele se vor afisa aici. Se tot speculeaza cum ca ar aparea vineri noaptea dupa ora 00, dar oricum serverul va fi mult prea aglomerat, deci cel mai bine, mergem frumos la liceu la inghesuiala in fata la panou sa ne vedem notele...asa e frumos :) .

Propun sa schimbati numele threadului... s-a terminat bacul! :hello:

Link to comment
Share on other sites

chiar nu cred k exista si specimene din astea... :)))

nu stiu daca la bac dar la mine la scoala sefa de promotie a avut atata in clasa 9,10,11,12 media pe tot anul 10,aia daca lua un 8 se sinucidea :|.Daca ia aia 10 pe linie la bac va zic :))

Link to comment
Share on other sites

nu stiu daca la bac dar la mine la scoala sefa de promotie a avut atata in clasa 9,10,11,12 media pe tot anul 10,aia daca lua un 8 se sinucidea :|.Daca ia aia 10 pe linie la bac va zic :))

u vb serios? :-? ...aia fata care invata ...

Link to comment
Share on other sites

u vb serios? :-? ...aia fata care invata ...

am si eu o colega tot asa cu 10 pe linie tot sefa de promotie. Mai mult ca sigur o sa ia si la Bac tot 10 :crazy: o sa va anunt daca ia :whistle:

eu pana acum am luat numa 10 ( la oral si sport) si deabi astept sa vad si restu maine :P

Probabil ii cumpara tasu masina ...^_^... ca aia care nu lipsea deloc :P

Sa luati toti 10 pe linie :-*

nu invata de aia :naughty: invata ca vrea sa ajunga cineva in viata ;)

Link to comment
Share on other sites

50 la partea 1 76 la partea 2 si 88 la partea 3, nu mai stiu exact ca le-am aruncat de nervi, de mate m1 vorbind

subiectu I - 50

subiectu II - 88

subiectu III - 76 :P asta era ordinea de fapt :)

pe bac.edu.ro nu cred ca se poate intra azi, le-a fi picat 286-le care era la server

Link to comment
Share on other sites

l-am luat si eu,, si tin sa precizez ca din peste 20 mii de ora [ cat au partu ani de liceu ] n-am invatat pe parcurs mai mult de 50 de ore, so multumesc Domnului ^:^)^

la romana am luat 5.10 [ au fost corectat de profii de la Colegiu Andrei Saguna (poate unii au auzit de el) si note peste 9 nu prea au fost ], sincer ma asteptam la minim 7

la mate 5 :)) love it, tinand cont ca m-a bagat profa in bac ... sa nu ma aibe pe constiinta

la fizica 5.25 ... m-am omotionat am uitat tot + ca am avut o comisie data naibii, nu puteai misca nimic

la geografie 7.80 sau 8 nu mai stiu exact

per total 7.04 parca ...

de la ora 10 s-au afisat in toata tara rezultatele, cei drept la centrele de bac

Link to comment
Share on other sites

buey, deci nu pricep... :blink: de unde aflaratzi rezultatele? :-?? ca pe edu sunt doar la barsesti/rovinari :-??

de la scoala =))

de la ora 10 s-au afisat in toata tara rezultatele, cei drept la centrele de bac
Link to comment
Share on other sites

credeam k e chiar invers.... pe edu s`au afisat rezultatele din rovinari/barsesti care sunt orase mai mici, dar tg-jiu inca nu :( anw ms de informatzii... :happy1:

@ yo_addi : poate vroiai sa zici ea :| sh daca postez aici inseamna ca ma intereseaza subiectul :| anw... la liceu la sor`mea se afiseaza pe la 4... :| (pt ea ma interesau rezultatele ;) )

Link to comment
Share on other sites

ma eu nu stiu unde vezi u ca s`au afisat rezultatele in rovinari si barsesti ca eu nu vad asa ceva http://bacalaureat.edu.ro/2008/rapoarte/GJ...etic/index.html

La mine in liceu decat la probele orale s`au afisat http://bacalaureat.edu.ro/2008/rapoarte/GJ...etic/index.html si dupa ora 4 se afiseaza si restul. La sc de la ora 12 au afisat rezultatele dar nu pe site #-o

Dupa ora 4 se afiseaza pe site si rezultatele la probele scrise anunt`o pe surioara ta :-j

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...