Jump to content
Shuriken

Bacalaureat 2008

Recommended Posts

Ce noroc pe mine ca am dat din m2 :> A fost destul de usor, cred ca iau peste 8.

Maine dau la o prostie de materie, nu am invatat mai nimic insa nu imi e frica :D. Sper sa scot media la bac peste 9.

Link to comment
Share on other sites

Maine cica trebuie sa fiu la 6:30 la scoala pentru sport lol

Ne scoala astia cu noaptea in cap, sper sa vad bine capra aia sa nu fiu somnoros :))

da asai...sper sa ma trezesc bn :))

wizard e la fel in toata tzara...s-a anuntat la tv ... la ora 7 incepe proba la sport ..cel putin asa mia zis comisia care ma supraveghiat astazi

Link to comment
Share on other sites

cand se afiseaza notele ? sambata sau vineri seara ?

din cate am citit pe net si ziare,rezultatele vor fi afisate DOAR samabata obligatoriu intre orele 8 si 16,lucru cam aiurea,oricum se zvoneste ca cica vineri pe la ora 12 seara se vor pune pe net rezultatele succes :right:

Link to comment
Share on other sites

Guest Bogdan

Maine sport si gataaaaaaaaaaaaaaaaaaa! :) Daca vreti ... apreciati-va si postati acum notele care credeti ca le luati .. si sambata dati un quote si sa vedem diferenta de apreciere intre parerea noastra si cea a corectorilor...

Lb. Romana - 8.6

Mate M1 - 8.5

Biologie Vegetala si Animala - 9.70

Sport - 10

Link to comment
Share on other sites

50 la partea 1 76 la partea 2 si 88 la partea 3, nu mai stiu exact ca le-am aruncat de nervi, de mate m1 vorbind

si astea-s pe net pe undeva? ^_^ Deh, daca nu mai sunt cu bacul nu mai sunt la curent =))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...