Jump to content
Shuriken

Bacalaureat 2008

Recommended Posts

eu nu va inteleg am deschis topicu ca sa vorbim despre bac,variante extrase,am stiut/nam stiut,am copiat/nam copiat,comisie ok/sau satane in persoana,nu sa discutam ca analfabeti au 10 si altii au 8.Si sincer la mine in scoala sa luat ieri un 6 cea mai mica nota din scoala cred,deci pe cat e de posibil sa-ti ridice nota de la bac la fel tio poate si scade,si sincer nu inteleg de ce se baga persoane in seama cu faptu ca sora/fratele a dat bacu acu 2-3 ani si el defapt e abea clasa a9-a anyway,asa incep si eu ca X a dat bacu acu 30 de ani si a luat 9.........

Eu am intrat al VII-lea la proba oral si 2 copii din fata mea au luat nota 6 #-o .Dar aia habar n-aveau ce pe lume se afla, nu au stiut nimic iar cand ziceau ceva era vreo prostie.

@tsu - nu depinde de noi acest lucru :-S

Link to comment
Share on other sites

Dupa proba la romana, urmatoarele exemple ( trageti singur concluzile )

-Unu a invatat si a luat 10 ( pe merit )

-Altu a scos o carticica daia cu tot ce ii trebuia in ea, ia citit din aia si a luat 10 ( .... )

-Altu a invatat, a zis tot ce i se cerea .La comisie erau 2 femei, una a ascultat tot ce a zis, a doua vorbea la telefon.Prima ( cea care asculta ), ia dat 10, a doua ia dat 9 :|

Deci, anii trec, oamenii raman la fel ;)

Link to comment
Share on other sites

da bine ca ne tii pumnii :)))

ce e cu morometii sau ion ?

Acum 2 ani la proba scrisa a fost show cu Ion cu omul de geniu de au picat multi ca l-au ales pe el si nu trb :) Ceva de genu, am avut noroc si l-am ales pe ala care trb :P #-o

Link to comment
Share on other sites

Guest Bogdan

cred ca era cu intelectualu' si nu cu omu' de geniu...daca ma tine bine memoria ...

maine... pasu' 2/6 ... bafta la toti ... sa luati cel putin 10 !

Link to comment
Share on other sites

Guest Bogdan

Referitor la romana scris as vrea sa pice la partea 3 orice inafar de poezii :| astea nu le`am invatat

sa te auda si sa te asculte mana lu' cel care extrage numarul variantei! nici mie nu imi plac deloc poeziile si nici nu le stiu :blink:

Link to comment
Share on other sites

avand in vedere ca peste cateva ore unii vom sustine examenul de bacalaureat,tin sa le urez tuturor succes si bafta si sper sa luam toti cu note cat mai mari,ar fi frumos pe tot parcursul examenului sa zicem aici,notele luate,ati copiat/nu ati copiat etc etc :)).Inca odata succes la toti . :right:

Sanatate multa si tie

Link to comment
Share on other sites

gata si proba orala la engleza

un 9.... meritat la ce fel vorbea ala din comisie :| parka vb la mijto :| ...

:D merge...spor la restu :P care mai aveti ;)

Doamne ajuta vineri la romana scris cum ati zis si voi...fara poiezie la subiectu 3 :( ...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...