Jump to content
Einstein

Marian ivan - mort

Recommended Posts

Marian Ivan a fost în ultimii ani unul dintre liderii lumii interlope din Galaţi. Azi-noapte, el se afla în faţa complexului comercial Continental, unde a intrat în conflict cu o persoană. Primele informaţii arată că Ivan a fost atacat cu un cuţit, lovitura fiind aplicată în zona umărului drept.

Bărbatul a murit din cauza sângerării masive înainte ca medicii de la SMURD să sosească la locul atacului.

Poliţia are deja doi suspecţi, care sunt căutaţi de oamenii legii, pentru că au dispărut de la domiciliu. De altfel, în lumea interlopă se presupune că atacatorul este unul dintre rivalii victimei. Prietenii bărbatului ucis sunt consternaţi şi cer anchetatorilor să îl găsească pe făptaş cât mai repede.

Reprezentanţii poliţiei nu au oferit, deocamdată, detalii cu privire la mersul anchetei. Parchetul de pe lângă Tribunalul Galaţi cercetează crima.

video

sursa

Dumnezeu sa-l ierte :(

Link to comment

frate stii cine e ala? nu cred ca merita un topic special sincer..

pur si simplu nu are nicio releventa stirea asta.. ca zicea unu ca sunteti ca la stirile de la ora 5.. asa incepe sa-mi para si mie.. prea multe stiri fara rost..

Link to comment

daca am ajuns sa deschidem topic pt toti mortii...[editat] ...facea parte din lumea interlopa..in curand o sa nne para rau si de violatori .etc..

Eu inteleg ca si el e om,dar dumnezeu trb sa-l ierte nu eu.

Din fire am ceva cu baietii astia de cartier.

R.I.P :|

Link to comment

mai deci hai sa-ti explic eu: e un "baietas" din galati.. cica mare smecher el, numai ca a fost injunghiat de unu si acum treceam si eu asa si am vazut ca era televiziunea, o gramada de oameni.. pfai ce tragedie.. moare un "golanas" ;))

ps: vedeti ca ati uitat sa faceti un topic despre moartea bunicii lui mutu :( ^^

Link to comment

silentR pls nu mai posta aiurea

dak nu stii cine a fost nu posta pls

nu ii ridic biserica dar nici sa nu ne pase d felu cum a murit , nu merita

pai ma , in afar de tine, nush daca mai sunt 5 care il stiu

sincer, acum o sa facem topic si pentru preotu din sat ?

PS: cand o sa mor, sa mi faceti si mie topic, oke ?

Link to comment

ce tare....

sau nu 8-|

Si acuma toti incep cu R.I.P :|,l-ati cunoscut ,l-ati vazut macar o data?

Einsten pentru ce ai facut topicul asta? l-ai cunoscut pe tip? ti-e ruda?

La ce mai postezi daca nici tu nu-l cunosti ? 8-| sa mai faci un +1 acolo #-o .

Foarte bine spus DivinE. :)

R.I.P.

Link to comment

ascultam dimineata in masina guerrilla de dimineata, spunea dobro la un moment dat ceva de genu " bine ca se bat si se omoara intre ei asa scapam de ei, unu la cimitir unu la puscarie".

Primul lucru la care m-am gandit cand am auzit stirea ( unul din capii lumii interlope galatene .... ) a fost "HELL YEAH -1 !!!"

nu vad tragedia in toata povestea asta, nu stiu daca cunoasteti sau nu asemenea persoane dar va spun ca am avut onoarea sa copilaresc printre ei .... si nu de putine ori imi trecea prin minte cum ar fi daca ar muri toti nenorocotii astia incepand de la ala care fura merindea pustanilor de scoala pana la ala care devalizeaza o banca.

So .... keep up the fighting jumate la cimitir jumate la parnaie

Link to comment

stati calmi ... si asasinul o sa moara.

se stie cine a fost ... doar ca nu se spune la stiri.

o fi fost el "mafiot", nu neg acest lucru, dar a facut si bine. in primul rand a redus substantial numarul rromilor ( sa nu le zic pe nume ) din baruri si discoteci, facandu-le un loc putin mai sigur.

Link to comment
Guest diavolitz@

astia kre nu stiti cn a fost marian ivan nu mai comentati aiurea...ca sa stiti si voi el l-a finantat pe ionut iftimoaie si era respectat de toata lumea....nu mai dati voi comenturi de genul "bn k a murit" , "am mai scapat de unu"....marian ivan nu a facut rau dekt celor kre i-au facut lui rau...datorita lui era liniste in galati si puteai sa te plimbi fara sa iti fie frica k te bate unu sau altu...akum k a fost omorat o sa fie mai rau ca in vestul salbatic pe strazile din galati...o sa vrea lumea sa il razbune si o sa se ajunge la mai multe crime..tot ce pot sa spun k cel kre l-a omorat nu a avut deloc minte....de fapt se spune k doar a vrut sa il sperie putin si sa il bage in spital insa l-au omorat....oricum marian ivan merita tot respectul.....Dumnezeu sa il odihneasca..... :((:((:((

Link to comment

astia kre nu stiti cn a fost marian ivan nu mai comentati aiurea...ca sa stiti si voi el l-a finantat pe ionut iftimoaie si era respectat de toata lumea....nu mai dati voi comenturi de genul "bn k a murit" , "am mai scapat de unu"....marian ivan nu a facut rau dekt celor kre i-au facut lui rau...datorita lui era liniste in galati si puteai sa te plimbi fara sa iti fie frica k te bate unu sau altu...akum k a fost omorat o sa fie mai rau ca in vestul salbatic pe strazile din galati...o sa vrea lumea sa il razbune si o sa se ajunge la mai multe crime..tot ce pot sa spun k cel kre l-a omorat nu a avut deloc minte....de fapt se spune k doar a vrut sa il sperie putin si sa il bage in spital insa l-au omorat....oricum marian ivan merita tot respectul.....Dumnezeu sa il odihneasca..... :((:((:((

ai perfecta dreptate il cunosc personal si era un om deosebit

Dumnezeu sa-l ierte :((:(((:(((:(((

Link to comment

stati calmi ... si asasinul o sa moara.

se stie cine a fost ... doar ca nu se spune la stiri.

o fi fost el "mafiot", nu neg acest lucru, dar a facut si bine. in primul rand a redus substantial numarul rromilor ( sa nu le zic pe nume ) din baruri si discoteci, facandu-le un loc putin mai sigur.

Vezi sa nu-l omori tu,ca poate te vad maine pe la stiri cum spunea si Burne,unu la cimitir unu la parnaie.

R.i.P

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...