Jump to content
IceMan

Fetiţă de 10 ani, însărcinată în 4 luni după ce a fost violată de unchiul ei

Recommended Posts

Nu stiam ca fetele de 10 ani pot ramane insarcinate.Totusi, ma intreb cum o fi sa f... una de 10 ani? :-?

Permite-mi sa te fac bolnav numai pt faptul ca te gandesti la asta :blink:

#Ala merita inchisoare pe viata. -_-

Link to comment

Permite-mi sa te fac bolnav numai pt faptul ca te gandesti la asta :blink:

Nu cred ca sunt foarte bolnav doar pentru o mica reflectie asupra intretinerii unui act sexual cu un copil, avand in vedere ca exista chestii mult mai extreme, precum Coprophagia (naspa), Zoofilia, Urofilia,etc.Dar totusi incercam sa concretizez o idee care ar putea rezulta din relatia de similitudine care poate interveni intre a intretine un act sexual cu o fetita sau cu o femeie mica de statura, desi in conceptia mea, presupun ca este o diferenta destul de semnificativa.

Mica mea "obsesie" (desi as prefera sa o numesc dilema) a inceput intr-o zi, cand eram cu un amic, si ne-am intalnit cu o cunostinta de-a lui.Si venise si cu prietena lui.Initial, am crezut ca e o fetita.Era cu 2 capete si ceva mai mica decat mine (care am vreo 1.83m).L-am intreabat cati ani are fata? si mi-a zis ca vreo 26.Am stat ca prostu' si m-am gandit... cum s-o $#%!^! asta cu aia?cu aia de 1.50m? (tipu' fiind cam la fel de inalt ca mine, dar mult mai solid ca mine).Desi teoretic, capabilitatea de marire a cavitatii vaginale a unei femei este destul de mare, dar nu stiu cum sta treaba la femeile mici de statura, sau cu ce poate influenta asta performanta sexuala.Daca aveti prietene mici de inaltime, sa-mi ziceti si mie cum vine "treaba"...

(lol zici ca fac o lucrare de doctoratura cu tema asta :rofl1:)

Link to comment

:blink: e clar ...afemeiat de ala :-" ....daca sotia lui nul satisface ce so gandit el ...

parerea mea k acel om nu isi merita viatza ... pe ce ia facut acelei fetitze ...

oricum nimeni nui poate lua viatza deci ar trebui torturat putin sa vada si el cum e ...

Link to comment

Nu stiam ca fetele de 10 ani pot ramane insarcinate.Totusi, ma intreb cum o fi sa f... una de 10 ani? :-?

Am auzit ca fetele si femeile mici de statura sunt foarte "stramte".Probabil ca o fata de 20 de ani care are vreo 1.55m ar trebui sa fie la fel de "stramta" ca un copil de 11-12 ani.

Marfa

doamne fereste... voi chiar nu aveti nici cea mai vaga idee despre fiziologia feminina... NU ARE LEGATURA CU INALTIMEA...

cat despre daca poate fi gravida la 10 ani... se poate. am inteles ca maturizarea sexuala a fetelor intervine din ce in ce mai devreme... in trecut era pe la 17 chiar, cel mai des pe la 14, dar de acu incolo din ce in ce mai devreme... probabil ca se va ajunge la o medie de 6-8 ani in viitor.

OT: l-as lasa pe ala sa putrezeasca in inchisoare.

Link to comment

Penal ...va dati seama ca acel om nu este dotat^_^ de s-a dus la o pustoaica...

i-as taia P**A si i-as infigeo in cur ...

(scuze pentru limbaj dar este strigator la cer )

eu i-as baga intaritoare de cal in .. si las pune sa bata covoarele :))

Link to comment

Au mai fost cazuri de mame la 11 ani (de etnie rroma)

Ce poti sa spui cand citesti asa ceva?Respectivul e un animal,ar merita si el acelasi tratament(sa fie violat de 5 ori pe zi,timp de 10 ani-asta e tot ce ii doresc).

ar merita violat cu o caramida :))

mi-e mila d saraca fata ..

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...