Jump to content
Guest Iuachim

"Virgin Media" Update

Recommended Posts

Guest Iuachim

Da buna,(Adolescentii prosti si emo nu cititi.Si fara idioti care vor post points.Nu multumesc valea.)

Bun sper ca ma mai tineti minte,am facut un topic vechi acu cateva saptamani cu Stop VirginMedia , so anyway am vrut sa adaug un mic update.Uni ati spus ca nu credeti , altii "sa nu cred tot ce vad pe internet"si ca sunt prost si ca imi pierd vremea.Pai daca va este asa hard sa intelegi ...

Deci marog veniti si va uitati la topic , prima reactie radeti de aia ca se numesc Virign , nici macar nu cred ca cititi 100% din topic si apoi spuneti ca e o porcarie , ca sunt un prost si sa parasesc forumu , iar voi va vedeti de treaba mai departe distrandu-va pe net.CS , COD , NFS ce jucati voi deobicei.Sau va uitati la XXX sau pe youtube sau lolcats , in fene... fa distrati in concluzie(pentru ca net=relaxare,distractie)

"

Da,ei sunt echipa lui Athene.Ceva tip ce e player ca si restu linkmaniacilor , ( da sunteti maniaci nu ?! :D ) in fine nu luati in considerare gagica aia cu piept.

Virgin Media= o campanie din SUA , location= unknown , ca nu am chef sa ma informez ca sasa nu ne trebuie informatii de genu , dar aceasta firma vrea sa CUMPERE internetul de la toate firmele GLOBALE.Deci merg fac contracte si alte compani voi fi parteneri cu Virgin Media.Vor schimba internetul de tot.

Internetul o sa fie ca televiziunea.Canalele de genu HBO care sunt platite si populare vor costa bani.Dar de exemplu la internet(compania la care de vei abona)vei plati pentru,sa zic:google , yahoo sau youtube.Dar pentru un Website privat pe care multe persoane nu il cunosc v-a trebui sa platesti in plus fata de plata internetului.De exemplu Iplay sau Czone nu sunt populare ,ca si google sau youtube.Vei plati sa le accesezi.Si nimeni nu te poate ajuta.Peste 4 - 6 ani VirginMedia va avea destui parteneri pentru a cumpara aproape tot prin europa.Alte compani mari vor lua exemplu pe VMedia si vor face la fel.Voi ce credeti ca la compani le pasa de voi ?Ei vor bani si gata.

Eu incerc sa va ajut da niste copii infatili care stau si joaca CS toata ziua si abia asteapta sa vina de la scoala sa omoare niste n00bi o sa zica ca sunt prost.Dar stai sa vedeti cand ei o sa se isterizeze cand va veni de la scoala cu un chef de CS si nu are net.Ca trebuie sa plateasca enrom.

Copii tampiti si infatili care rad de numele Virgin de si comneteaza ceva de topic , nici nu vreau sa scrieti ceva , taceti,fara suparare ca sunteti niste hateri emo da aia care o fo batuti cand erau mici.Incercati sa scrieti un reply mai lung de 2 cuvinte daca tot incercati sa ma injurati.Si fara chesti " Esti prost :D " cand pui un smyley ca o injuratura esti prost sau daca razi de cum am scris.Dute la plimbare ca macar aia cu cap vor intelege ceva.

DACA NU VA PASA VALEA!!! Eu vorbesc cu oameni seriosi.

Si nu am nevoie de reply de la niste retardati care isi pierd vremea pe forume facand post points.

Tu numa dute joaca frumos CS si mananca cipsuri pe tastatura si taci! Macar asa nu poluezi fonic lumea.Si totusi omule fa un dus din cand in cand. <= sry pentru of topic da la last topic care l-am facut numa copii dusi cu pluta au facut reply.

Si nu va cer sa sariti de pe bloc ca niste emo cum a facut fetita de 12 ani , de aia spun FARA EMO nu sunt racist,nu ca e rasa ci e o moda.( moda de tanci cu bani si tot ei sunt nefericiti ) #-o

Link to comment
Share on other sites

Guest Blaidy

Iubire, unde ai invatat tu gramatica ?

P.S : Acest lucru' este IMPOSIBIL de realizat.

Link to comment
Share on other sites

Cer ridicarea warnului pentru insulte repetate la adresa userilor. De dezacorduri si greseli gramaticale nu ma mai leg.

Taci ca o sa creada ca lucrezi la Virgin Media.

Cat despre sceptici si treburile lor... m-am saturat sa aud ca Pamantul e un cub.

Link to comment
Share on other sites

1. Invata sa scrii si sa vorbesti civilizat

2. Nu imi pasa.

3. Cum m-am lasat de cola ma pot lasa si de internet.

4. Aflu cine sunt aia si ma duc si ii bat (varianta 2 =)))

5. In 2012 nu cade meteoritul acela peste noi?

In rest... pace!

Link to comment
Share on other sites

"respecta-ma si te voi respecta" (in fine nu mai stiu exact cum e) ...

Baiatu`, observ ca mare parte din postul tau face referire la maniacii care folosesc internetul ... Stii ce ?! Nu stiu care dintre noi este mai dependent de net daca tu te crizezi atat, plecand de la un zvon de pe youtube ;)

Stai calm, nu o sa ne fure virginmedia internetul :))

Link to comment
Share on other sites

Deci sa inteleg ca daca nu suntem de acord cu cele spuse de tine =prosti?

Cred ca esti dominat de o obsesie pe care tii sa ne'o impartasesti si noua,nu are rost.

O rugaminte personala :lasa'ne.

PS Ce inseamna "racist" ? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Offf, sufera saracul si s-a spovedit pe forum.

1. Spune-ne daca esti virgin, nu ne mai aburi cu "virgin media" ca nu se poate realiza acest lucru.

2. Cred ca esti printre aia care dau mass-uri pe YM cu text " da acest mesaj mai departe , presedintele Yahoo o sa-ti blocheze contul pentru ca o sa cada meteoritul :o :o :blink:

3. Ai mai mult de 12 anisori? :(

4. Du-te in bucatarie, da-i drumul la gaz, asteapta 5 min, aprinde-ti o tigara si o sa-ti apara numele persoanei iubite pe tavan. NU E GLUMAA!!!1111unuunuunu

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...