Jump to content
Slick

Cat % din timpul liber - petrecut la calc ?

Recommended Posts

Cat % din timpul liber - petrecut la calc ?

intreb asta deoarece sunt curios ... poate sunt eu prea atashat de prelungirea corpului meu

apropos, ce faceti in acest timp ?

Link to comment
Share on other sites

Lolzz clar mai mult de 8 ore! asta daca am zi libera...sambata, duminica, vacanta...altfel vreo 5-6 ore. Ce fac in timpu asta? stau si anchilozez la calculator, ma joc...navighez...etc. ma mai misc ca sa iau de mancare si apa (mai rar ca mi se aduce totu la nas) :shock:

Link to comment
Share on other sites

Guest ALiK

salut .. bre .... io de obicei nu prea am ce face pe la jkoala , asha ca in timpul saptamanii stau in jur de 6-7 ore/zi , iar in weekend , am ajuns shi la 16 ....

.... fara cafea, doar Campioane la 12.000

Link to comment
Share on other sites

Guest Radu Bucur

Io de obicei stau 10-11 ore in fiecare zi nu conteaza ce zi este. :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Guest Masinuta18

Nu am stat niciodata sa ma cronometrez sau ceva de genu asa :? dar raspunsul e unu singur CAT POT DE MULT!!!!!!!!!!!!!! :>

Link to comment
Share on other sites

Guest Midnight-Slasher

Mdea slcik ai dreptate de obicei vreau sa stau mai mult la calculator da problema e ca am si un frate (e si mai mare) asa ca trebuie sa impart timpu cu el deci mai mult de 5-6 ore nu pot sa ma jock constant :> :) :twisted: :twisted: :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Guest kain

shi eu stau in fatza cutiei asteia de la 8 ore in sus...sunt aile cand ajung shi la 16 ore.....ce fac???....playng,muzik,chat,filme......

Hehehe ce sa faci daca ai FRATE aste este...eu zic ca sa fii bucuros ca te mia lasa shi alea 5-6 ore...mai ales daca zici ca e mai mare ca tine.

Link to comment
Share on other sites

Guest tbarzan

apropo... si eu stau f. mult in fata calculatorului.

Luni -> Vineri = 6-7 ore (mai mult nu se poate ptr. ca sunt la liceu...)

Sambata -> Duminica = 11-13 ore (programez f. mult. navighez, stau pe forumuri, hackuiesc ceva...)

In timpul vacantei zilnic 11-13 ore... :>

Link to comment
Share on other sites

Guest sepaelectronic

Cum am dial-up stau vreo 5-6ore pe zi dar după 8 că atunci este mai ieftin.Cel mai mult am stat vreo 12-13 ore pe net continuu.........navighez,play,mircuiesc,etc.Mai scanez câte ceva........

Am un frate mai mic dar mă bucur că el nu ştie pe net şi stau numai eu.Oricum nu o să îl învăţ.

Zzzzzzzzz

Link to comment
Share on other sites

Am si eu o intrebare pentru cei care stau mai mult de 8 ore:

Bai voi nu aveti famile, prieteni (prietena), rude care sa va bata la cap, slujba????

Voi cum puteti doar din net si pauze de 5 min de mancare (una la 5 ore)????

Link to comment
Share on other sites

Guest faithless

Sal ! eu am stat ieri 25 de ore... cu mici pauze de masa.. adica cat o preparam... dar faceam drumuri...

pierd timpul aiurea pe forumuri , siteuri , chat , ca de jucam nu ma apuc ca nu ma mai culc... sunt dependent rau... licentz e la 10 zile distantza si eu stau pe net.. am mai ratat 2-3 sesiuni de examene si restante din cauza la Heroes in retea si Disciples... iar acuma va fi de la net... o sa ma vedeti la stiri , hehe , ca aia care murisera la salile de net cu ochii la CS CS.. bine ca nu beau cafea.. cola cu vanilie e suficient...

In general stau cam 16 ore pe zi, daca stau acasa .. iar cand vine pretena , bag un playlist si sting monitorul.... o data am uitat webcam ul deschis... noroc ca mai pica netul la rds.. :>

Femeile au un mare concurent in calculatoare si net , ca le dam acestora din urma mai multa atentie decat lor... hehe.. probabil avem si motive , nu ? astea nu ne bat la cap , desi uneori ne vine sa dam cu ele de pamant cand nu se instaleza ceva cum trebuie , sau alte belele.. dar stim cine e de vina , mama lui de bill gates...

LIFE IS SHORT ! PLAY MORE ! ( MARPHA RECLAMA )

Link to comment
Share on other sites

Guest SickneS

eu unul stau mai mult de 8 ore (fara cafea, nu-mi place cafeaua, doar cu berica si apa minerala ) si asta e cam in fiecare zi (in cazul in care nu am treaba sau mai tre sa ma duc la faculta in cazul asta stau cam 6). Unele lucruri sunt clare la mine: mesele nu le pierd, distractia cu prietenii nici atat si prietena e pe primul loc :wink: .

Link to comment
Share on other sites

Guest nicop

nu stau mai mult de 3 ore.asta in cazul in care intru pe net...acum sant in vacanta si mi-am luat o vacanta si de la internet.exceptie face ziua asta cand am exagerat total...dar azi nu se pune ca...nu pot sa dorm si tre sa fac si eu ceva.si cand aproape sa atipesc cu nasul in tastatura...cainele ma musca de degete :evil:

Link to comment
Share on other sites

licentz e la 10 zile distantza si eu stau pe net.. am mai ratat 2-3 sesiuni de examene si restante din cauza la Heroes in retea si Disciples... iar acuma va fi de la net...

tbarzan e lammer (prferam sa-i spun sucker, se potriveste mai bine :>), asta e fraier.

Femeile au un mare concurent in calculatoare si net , ca le dam acestora din urma mai multa atentie decat lor...

Si barbatii.

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...