Jump to content
djn

"Demisionez pentru ca elevii se masturbeaza in timpul orelor!"

Recommended Posts

Dupa 13 ani de invatamant, un profesor de religie din Sibiu a decis sa incheie socotelile cu scoala, satul de obraznicia elevilor. "Imi arata semne obscene in timpul orei, se dezbraca, consuma alcool, fetele sunt pipaite, iar unii baieti din clasele a VII-a si a VIII-a chiar se masturbeaza in banca", se plange Maricel Buta. Dascalul sustine ca a sesizat conducerea Scolii Generale "Radu Selejan" in mai multe randuri cu privire la comportamentul elevilor sai, dar pana acum nu s-a luat nicio masura. "Daca nu vor fi pedepsiti elevii care fac probleme, voi demisiona. Mi-am luat si doctoratul, nu sunt obligat sa le suport obrazniciile. Vreau chiar sa emigrez, sa merg undeva in Occident, unde oamenii stiu ce este respectul!", a mai povestit Buta. Elevii incriminati recunosc ca-si supara profesorii. "S-a dezbracat unul de la clasa a VII-a la tabla si i-a spus profului sa i-o manance in post!", ne-a spus distrat o eleva din clasa a VI-a. Directorul scolii sustine si el ca elevii nu sunt tocmai cuminti, dar spune ca cele mai mari probleme sunt create de cateva clase mutate tem-porar de la o alta scoala in incinta unitatii de invatamant, pe perioada unor reparatii.

sursa Cancan.ro

Link to comment

Recunosc si eu mai faceam cate un gest obscen in liceu dar asta intrece toate limitele.

Nu au parinti si o diriga comunista care iti tinea teorie 3 ore doar findca intarziai 5 minute.

Nici nu vrea sa ma gandesc ce s ar fi intamplat daca ar fi auzit ca te ai masturbat la ora.

Link to comment

doamneee.. o fi oare la scoala cu numarul un milion din comuna piatra-din-varful-muntelui? eu nu cred asa ceva! la mine in liceu m-a vazut un prof cand am sarutat-o pe monica si a aflat imediat maikmea.. un alt coleg are parul lung si l-a bagat in consiliu (mentionez ca eu am doar un 8, 2 de 9 si restul de 10, iar colegul respectiv 4 de 9 si restu de 10..).. sa fim seriosi.. chestiile alea is prea exagerate.. orice s-ar zice despre scoala din ziua de azi nu se poate spune ca ordinea e atat de depasita.. eu, avand in vedere ca stiu ce se intampla la liceu la mine, nu pot sa cred asemenea chestii..

Link to comment

Vina societatii ca produce imbecili pe banda rulanta. Vina profesorului ca nu stie sa se impuna. (asta in cazul in care o astfel de stire e adevarata)

un alt coleg are parul lung si l-a bagat in consiliu

trist ca partidul care ne vrea tunsi inca activeaza :rofl1:

Link to comment

a mine in liceu m-a vazut un prof cand am sarutat-o pe monica si a aflat imediat maikamea

monika= bella ?

ON: ehe, pana nu vedeti nu credeti...In clasa a 7a, doi colegi s-au dus in spatele clasei, in ora de religie, si au inceput sa faca l*** :)).In a 8a , in ora de religie, un coleg (era beat) sa dus in banca cu 2 fete si a inceput sa se dezbrace :))

Deci , nu ma mira nimik :))

Link to comment

' date='Apr 18 2008, 13:57' post='2732730']

asa ceva numa la noi mai auzim :lol:

a fost un filmulet pe net

in care unui elev de la un liceu din rusia[cred] ii facea l*** colega lui de banca in timpul orei .. si profu preda linistit la tabla

deci nu suntem singuri :hello::hello:

=)))

Link to comment

a fost un filmulet pe net

in care unui elev de la un liceu din rusia[cred] ii facea l*** colega lui de banca in timpul orei .. si profu preda linistit la tabla

deci nu suntem singuri :hello::hello:

=)))

da, lol..si asta ar trebui sa ne bucure #-o :)

Link to comment

Cum naiba sa se masturbeze in timpul orei? Doamne .... ce dumnezeu?

Stiti ce? Aveam un profesor batran, care avea mare dreptate...el spunea....ce-ar fi sa facem toti sex in locuri publice, pe unde ne vine, fara nici o rusine....sa ne "lingem: pe strada fara sa ne ferim de nimic, insa cand vom ramane singuri ce facem? Unde va mai fi bucuria intimitatii....? Avea perfecta dreptate!

Nu stiu cum unii putati sa spuneti ca va pare rau ca nu aveti ocazia sa vedet asa ceva....

Alcool la scoala....mai, mai mergeam si eu dupa 1-2 beri la ore dar nu beam l a scoala....

Au trecut vremurile alea...si sincer...ma intreb...de ce dumneze u beam eu dupa ore?

Link to comment

Cancan.ro ...eu zic ca e doar o nascocire a lor...o fi nebuni astia de la liceu, dar nici chiar asa :| si btw "elevii" ? O vazut mai multi..daca se mai trezea un psihopat din ala, mai ziceam..dar mai multi ?

Nu e o nascocire, si eu stiu un caz in fostul meu liceu, so...nu m-ar mira! #-o

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...