Jump to content
TheLastOne

[Bye bye my lil' nubz]

Recommended Posts

am crezut ca banul meu pe sm v-a arata lumii intregi ca au gresit acuzandu-ma de anumite chesti..din pacate nu a fost asa..m-am retras odata..apoi m-am reapucat in speranta ca li se vor deschide ochii acestor personaje care sunt de fapt niste mascarici...din moment ce fac lucruri de genul...am ajuns la concluzia ca Stafful linkmania nu este corect incalcand propriile reguli...am decis sa ma retrag si sa va urez spor la joc tutror...ne mai vedem pe forum si pe gathere prin Iasi...

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=224037

that's the reason...Cum zicea OverDoseD si multi altii..bine zicea.. :beer:

RaZzVAN Off

#BaNgBaNg# Off

BabyGirlR Off

TheLastOne Off

MuOnline Deleted..

Bye Bye my Lil' Nubz..v-am pupat...

PS: Nu's gay.. =)) :crazy: :crazy: :crybaby: :beer:

Link to comment
Share on other sites

Si tu esti ... ?

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=221403

http://img377.imageshack.us/img377/9032/screen041320050005zk5.jpg

"lupu-si schimba paru' dar naravu' ba"

adio pt. a doua oara :bananadance2: :-j

P.S. TyreXel nu mai e moderator de o luna si ceva desteptule...cui sa fi tu tata ma? abia ti-a mijit mustata si te dai mare zmeu pe forum

P.S. 2 : se scrie "va" agramatule

Link to comment
Share on other sites

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=221403

http://img377.imageshack.us/img377/9032/screen041320050005zk5.jpg

"lupu-si schimba paru' dar naravu' ba"

adio pt. a doua oara :bananadance2: :-j

P.S. TyreXel nu mai e moderator de o luna si ceva desteptule

P.S. 2 : se scrie "va" agramatule

poate sa faca si a 3 oara doar nu trebe sa de socoteala cuiva :=))

ps @dai sw poate ma prinzi low lvl :=))

bft in rl

Link to comment
Share on other sites

Guest IIIIIIII

Ceau Razvana ,me to out of linkmania mu =))

Spor la joc pentru uni copii care isi vor rupe oasele stand la taste ,zennnn qqqqqqqqqq =))

I am happy now :hello:

am intrat primu pe acc tau si mi`a dat d/c admini si a intrat ei si tia laut tot si caracter blocat :rofl1:

ASTA DOAR PE LINKMANIA =)))

OT: baftales baftales a 10`a oara cand se lasa asta O_o :rofl1:

Link to comment
Share on other sites

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=221403

http://img377.imageshack.us/img377/9032/sc...20050005zk5.jpg

"lupu-si schimba paru' dar naravu' ba"

adio pt. a doua oara bananadance2.gif 78.gif

P.S. TyreXel nu mai e moderator de o luna si ceva desteptule

P.S. 2 : se scrie "va" agramatule

din pacate sunteti toti jalnici..cortupti..am auzit ca ai facut scos un ban la o fata pentru ca te-a scos la un suc...am si motive sa cred ca e adevarat...imi pare rau ca te-am injurat...dar totusi iti spun acum ca esti jalnic ... halal dovada de admin :)) cauta-ma in alta parte..

Ceau Razvana ,me to out of linkmania mu 24.gif

Spor la joc pentru uni copii care isi vor rupe oasele stand la taste ,zennnn qqqqqqqqqq 24.gif

I am happy now hello2.gif

si eu is fericit gexa..am scapat de un card de prosti..respect all linkmania players...not admins except batosai..

poate sa faca si a 3 oara doar nu trebe sa de socoteala cuiva :24.gif

ps @dai sw poate ma prinzi low lvl :24.gif

bft in rl

mersi ma bafta si tie ;) :D

Link to comment
Share on other sites

din pacate sunteti toti jalnici..cortupti..am auzit ca ai facut scos un ban la o fata pentru ca te-a scos la un suc...am si motive sa cred ca e adevarat...imi pare rau ca te-am injurat...dar totusi iti spun acum ca esti jalnic ... halal dovada de admin :)) cauta-ma in alta parte..

prost nu e ala care zice ci ala care crede...

Link to comment
Share on other sites

am intrat primu pe acc tau si mi`a dat d/c admini si a intrat ei si tia laut tot si caracter blocat rofl1.gif

ASTA DOAR PE LINKMANIA 24.gif)

OT: baftales baftales a 10`a oara cand se lasa asta O_o rofl1.gif

--------------------

acu ma las de tot ma....nu dau un rahat pe serveru asta in ce hal a ajuns =)) :rofl1: BATOSAI E HAITA! MUAH VB PE MESS :D

Link to comment
Share on other sites

Tu te retragi la fiecare 2 saptamani ? Mi se parea mie ca te cunosc de undeva :)

btw in topicul precedent reply-ul meu nu avea vreo intentie de rautate. Am vrut doar sa-ti spun ca ai facut o alegere buna chiar daca nu te-am cunoscut. N-are rost sa ma cobor la nivelul tau, as da dovada de imaturitate. Toate cele bune si noroc. Spre binele tau ar fii ca timpul petrecut in afara jocului sa fie cat mai mult

P.S. 6 Decembrie 1987, la 1 an nu stiai sa vorbesti... de facut copii nici nu se pune problema.

Link to comment
Share on other sites

prost nu e ala care zice ci ala care crede...

:)) sigur? s-au scos multe banuri pe ochi frumosi si tot la fel nu s-au dat unele tot din acest motiv...pacat...1st bd RULZ...clar..acu Suck's...

S.C. LINKMANIA S.R.L. dati punga de bomboane ca noi dam suspenduri...sau daca sunteti de sex feminin oferim servicii la domiciliu curatenie generala :rofl1: fii ma serios alex..stiu ca rosesti in acest moment..care stie cunoaste :crazy: =)))

Tu te retragi la fiecare 2 saptamani ? Mi se parea mie ca te cunosc de undeva smile.gif

btw in topicul precedent reply-ul meu nu avea vreo intentie de rautate. Am vrut doar sa-ti spun ca ai facut o alegere buna chiar daca nu te-am cunoscut. N-are rost sa ma cobor la nivelul tau, as da dovada de imaturitate. Toate cele bune si noroc. Spre binele tau ar fii ca timpul petrecut in afara jocului sa fie cat mai mult

P.S. 6 Decembrie 1987, la 1 an nu stiai sa vorbesti... de facut copii nici nu se pune problema.

Tyxerel sau cu iti mai zice..te intreb ceva..da sa imi raspunzi sincer..ai buletin? :rofl1: =))))

Link to comment
Share on other sites

Tyrexel a fost un jucator destul de bun si un moderator foarte bun,datorita ratingului a ajuns Mod Team leader,ca sa ajungi acolo iti trebuie experienta si o gandire buna,nu o fi batran dar nici la stadiul de buletin nu e.Ziceai ca 1st db rulz,dar nici macar nushtii cand a fost.... #-o

Link to comment
Share on other sites

Guest cumpar submarin decapotabil

din pacate sunteti toti jalnici..cortupti..am auzit ca ai facut scos un ban la o fata pentru ca te-a scos la un suc...am si motive sa cred ca e adevarat...imi pare rau ca te-am injurat...dar totusi iti spun acum ca esti jalnic ... halal dovada de admin :)) cauta-ma in alta parte..

baaa baaa baaaaa baaaa baa taraneeee,crezi ca da cineva 2 bani pe tine ? Referitor la Alexey,ai auzit prost,sau ai inventat povestea ca multe alte minciuni pe care le-ai aruncat cu "femeile" tale si cu pozele de pe Hi5..

Seama peste tot,nu mai scapa lumea o data de tine, in 12 zile ai facut 200 de posturi,peste tot postezi, te bagi in seama, esti on pe forum non-stop, unde dreaq ai timp ma sa mai ai si atatea gagici cu care mintzi copii pe aici ? le zici la toti "copile" , tu ce dreaq esti ,la 20 ani ? un pusti cordit care a uitat de unde a plecat, asta esti, fiti-ar saloanele ale dreaq sa-ti fie si tzoalele alea de firma luate la reduceri sau facaturi din targ...

P.S. ESTI GHEY ! recunoaste macar acum cand te lasi pt a 2-a oara

Link to comment
Share on other sites

:)) sigur? s-au scos multe banuri pe ochi frumosi si tot la fel nu s-au dat unele tot din acest motiv...pacat...1st bd RULZ...clar..acu Suck's...

S.C. LINKMANIA S.R.L. dati punga de bomboane ca noi dam suspenduri...sau daca sunteti de sex feminin oferim servicii la domiciliu curatenie generala :rofl1: fii ma serios alex..stiu ca rosesti in acest moment..care stie cunoaste :crazy: =)))

Tyxerel sau cu iti mai zice..te intreb ceva..da sa imi raspunzi sincer..ai buletin? :rofl1: =))))

cu riscul de a mai lua inca 10% warn...

BA HANDICAPATULE TU NICI NU AI JUCAT PE 1DB nici pe DB2 macar laketon si te crezi tare-n caciula. mai date dreq de rapandula si de prefacut care umblai cu te rog iarta-ma si scuze penibile. de unde esti ma trompix? din iasi? pot sa pun pariu ca esti din vreo vagauna de sat de pe langa iasi ba fraiere. nu aveai apa acasa de aia dadeai cu gel sa nu se vada stratu de jeg.. da-mi adresa corecta daca te tine fiti-ar "stailingu" sa iti fie de ras sa trimit vreo 2 prieteni din Pacurari sa iti faca o vizita sa beti o bere impreuna.

tu maine ai sa incepi iar char nou si ai sa faci pe bunul samaritean dar tot o sa iti dai arama pe fatza. o sa fii huiduit si injurat cat ai sa traiesti din cauza felului de om care esti. pupincurist, slinos, lingusitor, si prost de bubuie. mai sunt da nu vreau mai mult de 10% warn.

OT:mai da-te-n sloboz ca nu iti duce nimeni dorul.

Link to comment
Share on other sites

HONEY CLAN VOI VB?Nu va uitati pe forumu vostru ce fete de schiopi aveti?Capete patrate si umplute cu tarata :> OoO da ati scapat de mine..mai bine zis am scapat eu de niste mascarici...oricum nu am chef de cearta si comentarii...

Dragna sau cum iti zice ba tu vb?In locu tau as tace ba schelet ambulat iar boomey? =))) Pe unde te-a nascut iapa ? Cred ca te-a scos pe Dos...Plin de placinta si cu smcherie in tine :> ai de capu vostru de melteni si de gaozari ce sunteti!

SERVER DE RETARZI SI DE POPONARI!VA DATI LIMBI UNU LA ALTU VOI CEI DIN HONEY A?CA VAD CA VA IUBITI OLEAK ASCHILOPATILOR! :crazy: :crybaby: o sa imi fie dor de voi prostilor...ofofof :whistle:

Link to comment
Share on other sites

omg.. cat de jalnic poti fi.. nu credeam asa ceva.. da` de... the world is full of surprises!!

stii "batranii" au o zicala: Doamne mare ti`e gradina!!!

si daca tot te lasi de mu.. LASA`TE SI DE FORUM!!! ca ne`am saturat de aberatiile tale!!!

Link to comment
Share on other sites

HONEY CLAN VOI VB?Nu va uitati pe forumu vostru ce fete de schiopi aveti?Capete patrate si umplute cu tarata :> OoO da ati scapat de mine..mai bine zis am scapat eu de niste mascarici...oricum nu am chef de cearta si comentarii...

Dragna sau cum iti zice ba tu vb?In locu tau as tace ba schelet ambulat iar boomey? =))) Pe unde te-a nascut iapa ? Cred ca te-a scos pe Dos...Plin de placinta si cu smcherie in tine :> ai de capu vostru de melteni si de gaozari ce sunteti!

SERVER DE RETARZI SI DE POPONARI!VA DATI LIMBI UNU LA ALTU VOI CEI DIN HONEY A?CA VAD CA VA IUBITI OLEAK ASCHILOPATILOR! :crazy: :crybaby: o sa imi fie dor de voi prostilor...ofofof :whistle:

tu esti penibil de prost ma! eu nu m-am luat de guilda ta niciodata da vad ca la tine e mare prostia. ce am cu tine se duce strict personal cu tine. nu vezi ca nimeni niciodata nu ti-a luat apararea? jicnesti pe toata lumea si toti isi bat joc de tine. nimanui nu ii pasa de tine si cat de shmecher te crezi tu :) pentru toti esti un nimeni.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...