Jump to content
cIoLaN

Cosuri

Recommended Posts

:blink: dar sexul chair e un remediu

daca iti e frica sa nu iti pierzi virginitatea...atunci nici cosurile nu sunt o problema prea mare :) fetele neprezentand un interes prea mare pentru tine

:blink: way yo nu am prietena ink si asa yo nu vreau sa ma frec cu oricine intalnesc pe strada :nanana:

astept sa apara persoana potrivita...si nu apare k am cosuri :))

Link to comment
Share on other sites

nu te-a trimis nimeni la curve ma, ziceam asa, ca e un remediu, acum nah, e treaba ta ce faci mai inainte

sincer singurul remediu e varsta cu tot ce se intampla in timp, am dat si eu banii pe toate prostiile acum vreo 5 ani si tot cu timpu' au trecut :)

vorba aia treci de pubertate si dai de ras si te iriti asa ca n-ai rezolvat prea multe :>

Link to comment
Share on other sites

nu te-a trimis nimeni la curve ma, ziceam asa, ca e un remediu, acum nah, e treaba ta ce faci mai inainte

sincer singurul remediu e varsta cu tot ce se intampla in timp, am dat si eu banii pe toate prostiile acum vreo 5 ani si tot cu timpu' au trecut :)

vorba aia treci de pubertate si dai de ras si te iriti asa ca n-ai rezolvat prea multe :>

........mda.......

Link to comment
Share on other sites

PUBERT?TE s.f. Perioadă a vieţii omeneşti situată între copilărie şi adolescenţă, caracterizată prin maturaţia funcţiilor sexuale, prin apariţia caracterelor sexuale secundare şi printr-o dezvoltare psihică intensă. ? Din fr. pubert?, lat. pubertas, -atis.

Link to comment
Share on other sites

Chestia cu sexu e un mit. Mergi la dermatolog, degeaba incerci cremele si lotiunile din comert ca nu prea dau randament. Sa nu te speli cu nu stiu ce sapunuri pe fata, ca iar nu`i bine. Eu iti mai recomand in plus, fata de ce o sa`ti zica dermatologul, si niste zinc. In farmacii sunt patile de 10 mg (DZR e de 15 mg, si zincul e foarte greu de luat din alimentatie). Te`as sfatui sa mergi la un magazin de suplimente pt sportivi. Acolo o sa gasesti zinc de 50mg. Nu te speria de supradoza, nu se pune problema ;)

Link to comment
Share on other sites

Chestia cu sexu e un mit. Mergi la dermatolog, degeaba incerci cremele si lotiunile din comert ca nu prea dau randament. Sa nu te speli cu nu stiu ce sapunuri pe fata, ca iar nu`i bine. Eu iti mai recomand in plus, fata de ce o sa`ti zica dermatologul, si niste zinc. In farmacii sunt patile de 10 mg (DZR e de 15 mg, si zincul e foarte greu de luat din alimentatie). Te`as sfatui sa mergi la un magazin de suplimente pt sportivi. Acolo o sa gasesti zinc de 50mg. Nu te speria de supradoza, nu se pune problema ;)

Daca la tine n-a functionat asta nu inseamna ca nu merge sau ca-i un mit. Deci chiar merge, do the cha cha thing :> :>

Link to comment
Share on other sites

sa nu ti se vada fata prea bine ma, mai arati si tu o poza unei fete etc...

doamne way sa nu mi se vada fatza ? auzi la el doar nu-s monstru e cea mai mare prostie pe care am putu s-o aud de la cineva

Link to comment
Share on other sites

doamne way sa nu mi se vada fatza ? auzi la el doar nu-s monstru e cea mai mare prostie pe care am putu s-o aud de la cineva

Da,suna un pic urat :) Oricum sa-ti apara cosurile e destul de normal,e hormonala treaba.

Eu sunt sceptic in privinta cremelor etc. ,mi se pare ca agraveaza :blink:

Link to comment
Share on other sites

Da,suna un pic urat :) Oricum sa-ti apara cosurile e destul de normal,e hormonala treaba.

Eu sunt sceptic in privinta cremelor etc. ,mi se pare ca agraveaza :blink:

da... auzi la el... daca tie ti s-a intamplat asa...nu inseamna ca mi se intampla si mie sau mi se va intampla...

prieteni ma accepta asa cum sunt eu cu sau fara cosuri si eu nu inseamna ca ma ma urasc pe mine findca am cosuri pe fata si nu pot agata fete...

PS: era vorba de Thade

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...