Jump to content
D.K.

Inca o profesoara batuta

Recommended Posts

Asta e romania nu avem ce sa facem oricum ganditiva daca ati fi in locul elevilor, probabil profa era de aia care daca te misai iti punea nota 2 si ei sau "racorit" poate o merita

cum mai sa dai intr-un profesor? tu dadeai in-tro profa de-a ta din motivul ala? mi se pare ca nu mai exista respect.. si cred ca observ destul de bine.. parerea mea: vina profesorilor care nu stiu sa se impuna si a parintilor care nu isi educa plozii..

Link to comment
Share on other sites

Cu ce l-a ajutat sau cu ce la incantat daca a batuto ... sigur a fost sanctionat drastic .... mai rau a facut decat sa isi rezolve problema b-( Mai bine facea o sesizare la inspectorat daca tot se plange ca se ia degeaba de el ... dar copii din ziua de azi sunt teribilisti si le place sa se dea in spectacol :-j

Link to comment
Share on other sites

cum mai sa dai intr-un profesor? tu dadeai in-tro profa de-a ta din motivul ala? mi se pare ca nu mai exista respect.. si cred ca observ destul de bine.. parerea mea: vina profesorilor care nu stiu sa se impuna si a parintilor care nu isi educa plozii..

Sincer uni chiar o merita :beer: :gun:

Link to comment
Share on other sites

Stii ceva unii chiar o merita :angry1: Deci am un prof de mate pe care l-as bate zi de zi si ora de ora; nu pt ca 4 ca sunt prost ci pt ca imi da 5 cand stiu 3/4 din tot, in cel mai rau caz. Desi nu acord importanta notelor, ASTA reuseste sa ma enerveze de fiecare data.

Bine inteles ca mai am boala si pe alti profesori dar, macar unii au bunul simt de a-si "repara greselile".

Bine inteles in filmul de mai sus e o situati speciala, in care profesorul nu cred ca e foarte vinovat ...

Si inca ceva: profesorii sunt SUBIECTIVI so ... daca ii pupi in fund sau daca esti fata (si arati bine) s-ar putea sa te trezesti cu note din pod, daca le spui ceva, poate ai norocul sa mai treci clasa.

F@c Z@ $|s7eM

Link to comment
Share on other sites

Mama e profesoara si in clipa in care o sa i se intample asa ceva,cred ca o sa demonstrez cat de "tractorist" pot fi si eu cu acel elev.r3Fr3Sh_ nu generaliza pentru ca nu toti intra in categoria de care spui tu,da analizeaza-te cat si ce faci tu pentru scoala si pentru profesorii aia pe care ii urasti,cand tu de fapt ostentativ vrei sa iti arati impresiile si suprematia fata de niste fete de la tine din clasa crezand in sinea ta ca vor zice "vai ce tare e baiatul,el e Michael".Daca eu as veni sa iti bat parintii nu cred ca ti-ar conveni asa ca nu imi vorbi mie de youtube-uri pentru ca stiu si eu ca ai avut o contributie deplina in a filma persoane invatate si a le postate mai apoi pe site-uri de care am pomenit mai sus.

Link to comment
Share on other sites

badaranul ala merita bagat la scoala de corectie ce e asta minor care abia si-a scos buletinu sa ia la bataie pe cineva care are de 2 ori cel putin varsta lui

merita dus la sapa toata viata poate macar cand moare moare si el un pic educat.Mama lui de navetist

Elevul :box: Eu :clap:

Link to comment
Share on other sites

cum sa iti bati frate joc de o profesoara in halul asta :| io daca un coleg de-al meu ar face asa ceva l-as da cu capu de cuier :|

vorba lui mehico i-as exmatricula pe toti din cls aia pt ca nu au incercat macar sa il impiedice pe ala

ce sa-l impiedice ma n-ai vazut ca era tigan =)))

MOARTE TIGANILOR

Link to comment
Share on other sites

ce sa-l impiedice ma n-ai vazut ca era tigan =)))

MOARTE TIGANILOR

Parca nu aveam voie sa facem diferente de rase nu am nimic cu tigani....si profa nu a fost batuta ci impinsa...macar de primea cativa pumni in sfecla

Link to comment
Share on other sites

Parca nu aveam voie sa facem diferente de rase nu am nimic cu tigani....si profa nu a fost batuta ci impinsa...macar de primea cativa pumni in sfecla

ha.. moarte tiganiloooor...

uhm..stiu ca incerci sa scoti in evidenta faptul ca se intampla altele mai rele, dar totusi, nu e de ajuns ce i-a facut pt titlul ala ??? poate ca un titlu mai potrivit era.. "profesoara batjocorita... "

Link to comment
Share on other sites

cand eram in gimnaziu .. , dadeau profii in noi nu noi in ei :))

WORD aveam cloegi care veneau vineti acasa tin minte ca odata profu de mate la agatat pe un coleg in cuier

Link to comment
Share on other sites

Guest sick_and_tired

nasol, cunosc si eu cazuri asemanatoare. dura viata duc unii profesori.

parerea mea ca "unii profesori" nu ar fi trebuit sa fie profesori

cum sa te rogi de elevi sa te lase? ei ii este frica de ei si nu stie cum sa-i controleze

Link to comment
Share on other sites

parerea mea ca "unii profesori" nu ar fi trebuit sa fie profesori

cum sa te rogi de elevi sa te lase? ei ii este frica de ei si nu stie cum sa-i controleze

nu are voie sa dea in elev... de aia se ruga de el

Link to comment
Share on other sites

Guest sick_and_tired

nu are voie sa dea in elev... de aia se ruga de el

exista si alte mijloace de a pune pe cineva la punct nu numai prin violenta; eu nu am zis ca ar trebui sa dea in ei pentru ca ar fi inrautatit lucrurile

Dar directorul nu are numic de spus? Ce ar tebui sa faca in astfel de cazuri? sau ceilalti elevi care stateau si filamu sau radeau? Ei sunt iresponsabili :ceuameni: :ceuameni: :ceuameni: !!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...