Jump to content

Recommended Posts

Nu-mi permit sa fiu in rand cu lumea, imi place sa fiu mai diferit de cei din jurul meu. :*

Nu cred ca stii tu mai bine principiile mele si nici eu pe ale tale, dar eu nu o sa accept sa fiu in rand cu toti fraieri, imi place sa fiu ceva mai sus ;)

Bafta.

P.S Ce e la moda acum?

Pantaloni mulati si albastru ala pe care il vezi la orice taran care e si el la moda?

Astept raspuns si de la tine, eu am dat doar un ex. .

// warn-up - flame + off-topic

Edited by Specter
Link to comment
Share on other sites

Da pantaloni aia mulati , in care ai ce arata normal ca daca esti gras sau prea slab te faci de ras :)) , e normal pentru majoritatea sa considere ca e urat stilul daca au un fizic lucrat toata ziua la taste si mouse .. si tarani nu prea cred .. mai rpd zice lumea cand te vede aranjat old fashioned .. acm na fiecare cu placerile lui , am trecut si eu prin toate . Normal , nu prea conteaza hainele , conteaza mai mult ce ai in cap . Un om aranjat elegant e considerat altfel fata de unul care nu stie sa se aranjeze :tiphat: . Gagicutele alea frumoase pe care le vezi tu pe strada trag la bani , la felul cum esti aranjat si imbracat .

Din ce observ la avataru tau iti cam place cum e imbracat tipu , bluza pe corp alea alea ..

// warn-up - flame + off-topic

Edited by Specter
Link to comment
Share on other sites

Da pantaloni aia mulati , in care ai ce arata normal ca daca esti gras sau prea slab te faci de ras :)) , e normal pentru majoritatea sa considere ca e urat stilul daca au un fizic lucrat toata ziua la taste si mouse .. si tarani nu prea cred .. mai rpd zice lumea cand te vede aranjat old fashioned .. acm na fiecare cu placerile lui , am trecut si eu prin toate . Normal , nu prea conteaza hainele , conteaza mai mult ce ai in cap . Un om aranjat elegant e considerat altfel fata de unul care nu stie sa se aranjeze :tiphat: . Gagicutele alea frumoase pe care le vezi tu pe strada trag la bani , la felul cum esti aranjat si imbracat .

Din ce observ la avataru tau iti cam place cum e imbracat tipu , bluza pe corp alea alea ..

Nu are treaba cu mine, e pus de foarte mult timp si mi-a zis varmiu sa-l pun ca ii place lui si asa nu am nici un avatar, dar asta nu conteaza... avatarul e prea putin relevant pentru mine.

Acum tu omul inteligent, stiu prea bine cum arata o persoana care o duce destul de bine. Am de invatat multe dar am vazut si eu multe.

La 15 ani nu simt nevoia sa ma imbrac ca sa atrag gagici, si imi stiu situatia financiara si nu-mi place sa fac figuri de "domn" ca sa imi frece mie gagicile banii, de asta zic ca nu te priveste pe tine cum ma imbrac si mustata mea. ;)

Vrei sa zici ca esti foarte elegant in maieurile tale pe care le ai in aproape toate pozele? Daca ai putini muschi crezi ca l-ai prins pe Dumnezeu de picior? Foarte bine ca arati ok dar nu e suficient.

Exact si angajatii mei fac la fel, de tras trag de fiare, poarta maieuri sa se vada muschii si eventual tatuajul dar odata ce lucreaza la mine prea destepti nu sunt.

Veziti tu de imaginea ta ca de a mea am eu grija si orice ar fi nu m-a deranjat comentariul tau, poate chiar m-a ajutat.

P.S: Mai discutam pe privat ca aici nu-i freechat

Link to comment
Share on other sites

Da pantaloni aia mulati , in care ai ce arata normal ca daca esti gras sau prea slab te faci de ras :)) , e normal pentru majoritatea sa considere ca e urat stilul daca au un fizic lucrat toata ziua la taste si mouse .. si tarani nu prea cred .. mai rpd zice lumea cand te vede aranjat old fashioned .. acm na fiecare cu placerile lui , am trecut si eu prin toate . Normal , nu prea conteaza hainele , conteaza mai mult ce ai in cap . Un om aranjat elegant e considerat altfel fata de unul care nu stie sa se aranjeze :tiphat: . Gagicutele alea frumoase pe care le vezi tu pe strada trag la bani , la felul cum esti aranjat si imbracat .

Din ce observ la avataru tau iti cam place cum e imbracat tipu , bluza pe corp alea alea ..

Nu are treaba cu mine, e pus de foarte mult timp si mi-a zis varmiu sa-l pun ca ii place lui si asa nu am nici un avatar, dar asta nu conteaza... avatarul e prea putin relevant pentru mine.

Acum tu omul inteligent, stiu prea bine cum arata o persoana care o duce destul de bine. Am de invatat multe dar am vazut si eu multe.

La 15 ani nu simt nevoia sa ma imbrac ca sa atrag gagici, si imi stiu situatia financiara si nu-mi place sa fac figuri de "domn" ca sa imi frece mie gagicile banii, de asta zic ca nu te priveste pe tine cum ma imbrac si mustata mea. ;)

Vrei sa zici ca esti foarte elegant in maieurile tale pe care le ai in aproape toate pozele? Daca ai putini muschi crezi ca l-ai prins pe Dumnezeu de picior? Foarte bine ca arati ok dar nu e suficient.

Exact si angajatii mei fac la fel, de tras trag de fiare, poarta maieuri sa se vada muschii si eventual tatuajul dar odata ce lucreaza la mine prea destepti nu sunt.

Veziti tu de imaginea ta ca de a mea am eu grija si orice ar fi nu m-a deranjat comentariul tau, poate chiar m-a ajutat.

P.S: Mai discutam pe privat ca aici nu-i freechat

Cat ai stat sa scrii discursul asta? #-o

Link to comment
Share on other sites

Sa pun si eu niste poze de la ziua mea.Nu luati prea tare in seama faptul ca eram ametit :whistle:

EXqmS.jpg

zWSRX.jpg

fBGUi.jpg

Nu stiu ce ati baut dar vreau si eu =))))

Pai am inceput cu Jack Daniels apoi Angeli,Bere,vin:)) hai pana la mine ca mai am de ajuns incat sa ne punem in cap :))

Link to comment
Share on other sites

Cretu, esti vai de tine. ''rudolf'' asta-i o glumita ca aveam nasu rosu? Da, imi era cald. Eram intr-un spital, facand un act caritabil pentru copii bolnavi de leucemie... Nu stiu cum poti comenta de aspectu meu fizic... adica..tu ai ceasu ala la mana sa te duca liftu, sa numai spun de nasu ala care pe bune zici ca-i partie. Tu pui poze pe facebook in oglinda sa iti arati 'fibra'. Prietene cu aia nu te lauzi, mie mi-ar fi rusine sa imi arat coastele ca tine, anorexicule. Dupa ce ca ai picioarele alea zici ca sunt bete, lasi sa creascas stuf pe ele sa pari si mai neingrijit. Ieri cand te'am vazut pentru prima oara, am incetat orice discutie contradictorie cu tine fiindca m'am injosit prea mult... Altceva nu iti mai scriu, esti mult sub.

Link to comment
Share on other sites

Uitate la tine inainte sa ma critici pe mine,burtosule ;). SI sincer,esti un nimeni pentru mine si putin imi pasa cum ma vezi tu. Ma intereseaza cum ma vad prietenii mei si iubita mea,nu un frustrat dupa samp. :*:*:*:*:*:*:*::**: Pupicuti

Link to comment
Share on other sites

Mai trec si eu pe la sectiunea poze. cool.gif

http://img684.imageshack.us/img684/8541/18112350491613285799615.jpg

http://img225.imageshack.us/img225/5783/42014951394884195472517.jpg

http://img542.imageshack.us/img542/9123/56184051394631195497812.jpg

http://img838.imageshack.us/img838/8536/18212250401684961459114.jpg

http://img31.imageshack.us/img31/4691/41754435326539474757327.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...