Jump to content
cIoLaN

Alocatia pe card

Recommended Posts

Sal a mai fost un topic in urma cu ceva de genul...

Dar de data asta am primit cardul :D

Nu stie cineva cand ne baga bani pe card??? eu ma auzit de la colegi ca astazi... asa e? astept raspuns multumesc anticipat :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Am colegi care primesc alocatia pe card ... si am inteles ca nu se mai pun banii pe data de 8 cum era inainte ... se va pune de pe data de 1 de la inceputul lunii , deasemenea cei care iau alocatia de la oficiile postale o vor lua pe data de 10 in loc sa o ia pe data de 8 :D

Link to comment
Share on other sites

Cica ar trebui sa ne ducem la casa de pensi si sa facem o cerere.

casa de pensii ?pai oy am auzit de la prieteni k la directia munci tre sa mergem...sa depunem niste doumente si sa completam o fisa precum ca nu am primit alocatia pe card inca

PS: Mie nici prin posta nu mi-o venit...(e o mare porcarie cu cardurile astea) #-o

Link to comment
Share on other sites

la noi nici nu am auzit pana acum de card pt alocatie luna aceasta la o prietena nustyu cum a primit alocatie in posta nu styu sigur ce doar mi`a zs ca alocatia,pot fi banii ceea ce nu prea cred,poate fi talonul, su nustyu

Link to comment
Share on other sites

Nu am primit nici pe card nici prin mandat postal..astia ma fura de bani.

pai aia mie mi-o zis ca in iunie am sa primesc pe card si aia de pe mandat postal si aia care trebuia sa-i primesc normal pe card....

Link to comment
Share on other sites

nici eu nam primit nimic pe card ba astia de la scoala ne fura si ne zic ca nu a venit inca cred :)) ce naiba 2 luni mai pot lua si eu alocatie si nu-mi da bulangii

si eu tot 2 luni mai am de luat :))

noua nea dat la scoala sa completam un formular pentru alocatie ... si aveam de aleas sa vina acasa sau pe card... :) asta acu vreo 2 luni o.O ... oricum auzisem k dupa 20 aprilie se dau....da o trecut si 20 ...de acu pe 30-40 :))

Link to comment
Share on other sites

si noua ne-a dat formularul ala dar nimic, am prinso pe postarita prin bloc si am intrebat-o iar ea a zis ca cica ar trebui in mod normal sa ne vina mandatul deja daca au fost trimise formularele de la scoala

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...