Jump to content
Guest $Wlzard$

Bye B^B..Bye Linkmania

Recommended Posts

Guest $Wlzard$

Am decis sa ma retrag de pe linkmania asa ca B^B ati scapat de stres...faceti ce stiti cel mai bine..da-ti d/c intr-o nesimtire..spre deosebire de altii care parasesc serverul cu guildname si fara sa spuna motivul..eu nu imi dau guildname si motivul pentru care nu mai joc este pentru ca nu mai pot..mereu se da d/c-uri ba nu merge laucheru serveru asta a ajuns mai de cacao decat un server de 2 lei care il tine unu pe calculator acasa..plus ca versiunea deja expirata care o laudati "cea mai stabila" e de fapt cea mai varza....intrati pe Frienz ca aia au season 3 sa vedeti ce inseamna un server de care se ocupa cineva..un season 3 cu minim de buguri..mai putine decat pe linkmania..asa cum au parasit altii..asa parasesc si eu..si asa vor parasi toti unu cate unu serverul asta pana se va inchide..si asta foarte curand daca nu se ia masuri in privinta linistii jucatorilor..pacat ca cel mai frumos server de mu din romania a ajuns in halu asta...daca au ajuns noobi sa dea d/c si la admin...pai atunci ce sa mai facem..bafta si spor celor cativa prieteni care-i am si dusmanilor mei va doresc sa va fie hackuite conturile sa luati filtru si sa va bubuie monitoru in fata..numai bine..poate ne revedem pe o alta versiune... :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Don't feel sad, don't be blue, Frankeistein was ugly too

(sper sa fii scris corect:P) DU-te tare, si io m-am lasat, am fost in B^B si baietii de acolo nu fac asa ceva, asa ca DU-TE TAREEEEEEE NOOB!!!

Salutare B^B :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

lic' date='Apr 6 2008, 11:11' post='2700744']

Don't feel sad, don't be blue, Frankeistein was ugly too

(sper sa fii scris corect:P) DU-te tare, si io m-am lasat, am fost in B^B si baietii de acolo nu fac asa ceva, asa ca DU-TE TAREEEEEEE NOOB!!!

Salutare B^B :tiphat:

re nab :wub:

Lasa-ne . Pa .

Link to comment
Share on other sites

Guest $Wlzard$

pacat ca din cauza voastra o sa plece multi de pe server..si ce e mai nasol ca pleaca jucatorid e baza cu rr multe date cinstit cu nopti nedormite...o sa ramaneti voi sa va dati d/c ca orbii..deh..oricum ma stai lin o sa intru asa din cand in cand sa mai duc un but de la voi din guild in tarc bk cand da cu ES.. :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Clar prin ce spui esti un mic vanator..printre n'spe mii de pe server (chestia cu mutatul in tarc de bk pe cineva care da cu ES si sa fie neaparat din B^B)...

Datorita ...faptului ca avem cativa care fac preluari de spoturi la 4 dim si avem spoturi ..ati prins ura v-ati aliat cativa impotriva B^B dar nu aveti nici o dovada concludenta ....(vezi ultimul post la plangeri ..nu apare nici un char mic sa dea d/c respectivul cade de la lag si gata b^B i-a luat spotul prin metode neotodoxe) ptr cultura ta generala...am pierdut 3 spoturi in 2 zile ...din cauza launcherului care te scoate din jos + lagul care dobora un party intreg...sa vedem cati au curaj sa spuna adevarul ca au picat toti din party de la lag :-?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...