Jump to content
[Leonard]

Beyonce şi Jay-Z s-au căsătorit în secret la New York

Recommended Posts

Imagine IPB

Beyonce Knowles şi Jay-Z s-au căsătorit! Aşa susţine presa americană, care precizează că evenimentul a avut loc aseară.

Potrivit revistei People, ceremonia privată a fost urmată de o petrecere în apartamentul lui Jay-Z din New York. O mulţime de maşini luxoase s-au perindat pe la garajul rapper-ului, iar pe acoperişul clădirii unde se află apartamentul a fost zărit un cort pentru petrecere.

Purtătorii de cuvânt ai celor doi cântăreţi nu au confirmat, dar nici nu au infirmat informaţia. Fosta membră a trupei Destiny's Child şi rapper-ul Jay-Z au de şase ani o relaţie pe care au ţinut-o departe de lumina reflectoarelor.

sursa: romantica.ro

Link to comment

u vad stirea asta astfel: s-au casatorit 2cioroi care "au ajutat omenirea sa faca un pas inainte".. ce interesant 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif

OOoooo, unde era Maria Sa.

las`, cand o sa faci si tu nunta cu Bell@ ta, o sa punem la Stiri un articol wink.gif

Chiar crezi ca exista bell@ ? :))

ON: Casa de piatra.Sunt un cuplu reusit :P

Link to comment

eu vad stirea asta astfel: s-au casatorit 2cioroi care "au ajutat omenirea sa faca un pas inainte".. ce interesant =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))

ti`ai dovedit capacitatea mentala .. sa fii fericit cu bell@ ta .. (daca exista una)

ON: Jay-z si Beyonce sunt unul dintre cele mai reusite cupluri . + ca au reusit sa pastreze relatia atatia ani :)

Link to comment

ti`ai dovedit capacitatea mentala .. sa fii fericit cu bell@ ta .. (daca exista una)

ON: Jay-z si Beyonce sunt unul dintre cele mai reusite cupluri . + ca au reusit sa pastreze relatia atatia ani :)

lol ma^^.. sigur ca exista.. si o iubesc, si daca e sa ma casatoresc cu ea nu vreau sa afle juma de glob

si ce e asa de interesant pentru voi ca doi duzi se casatoresc? ce va intereseaza viata lor privata? aveti o viata, propria voastra viata..traiti-o!

si lol.. "ti-ai dovedit capacitatea mentala".. m-ai dat pe spate cu asta =))=)) de ce mi-am dovedit capacitatea mentala? pentru faptul ca am afirmat ca stirea asta e pur si simplu o porcarie fara nicio importanta? is primii n***a care se casatoresc? e ceva cu totul obisnuit.. si inca ceva: cand am zis "au ajutat omenirea sa faca un pas inainte" ma refeream ca nu au facut absolut nimic pentru lume.. so is doi neimportanti din punctul meu de vedere.. ce daca au bani? becali nu are bani? si ce e? e un cioban =)) asadar nu-nteleg cu ce te deranjeaza postul meu..

Link to comment

lol ma^^.. sigur ca exista.. si o iubesc, si daca e sa ma casatoresc cu ea nu vreau sa afle juma de glob

si ce e asa de interesant pentru voi ca doi duzi se casatoresc? ce va intereseaza viata lor privata? aveti o viata, propria voastra viata..traiti-o!

si lol.. "ti-ai dovedit capacitatea mentala".. m-ai dat pe spate cu asta =))=)) de ce mi-am dovedit capacitatea mentala? pentru faptul ca am afirmat ca stirea asta e pur si simplu o porcarie fara nicio importanta? is primii n***a care se casatoresc? e ceva cu totul obisnuit.. si inca ceva: cand am zis "au ajutat omenirea sa faca un pas inainte" ma refeream ca nu au facut absolut nimic pentru lume.. so is doi neimportanti din punctul meu de vedere.. ce daca au bani? becali nu are bani? si ce e? e un cioban =)) asadar nu-nteleg cu ce te deranjeaza postul meu..

Prostia ta depaseste puterea mea de intelegere

PS: Nu astept raspuns

OT: Casa de piatra

Link to comment

lol ma^^.. sigur ca exista.. si o iubesc, si daca e sa ma casatoresc cu ea nu vreau sa afle juma de glob

si ce e asa de interesant pentru voi ca doi duzi se casatoresc? ce va intereseaza viata lor privata? aveti o viata, propria voastra viata..traiti-o!

si lol.. "ti-ai dovedit capacitatea mentala".. m-ai dat pe spate cu asta =))=)) de ce mi-am dovedit capacitatea mentala? pentru faptul ca am afirmat ca stirea asta e pur si simplu o porcarie fara nicio importanta? is primii n***a care se casatoresc? e ceva cu totul obisnuit.. si inca ceva: cand am zis "au ajutat omenirea sa faca un pas inainte" ma refeream ca nu au facut absolut nimic pentru lume.. so is doi neimportanti din punctul meu de vedere.. ce daca au bani? becali nu are bani? si ce e? e un cioban =)) asadar nu-nteleg cu ce te deranjeaza postul meu..

ma dezamagesti :|

Jay z imi e un fel de idol, daca te mai aud ca vorbesti asa despre el cred ca iti dau una de iti pica semnalul. cum n-a facut nimic? a facut istorie. vezi-ti lungul nasului...

Link to comment

ma dezamagesti :|

Jay z imi e un fel de idol, daca te mai aud ca vorbesti asa despre el cred ca iti dau una de iti pica semnalul. cum n-a facut nimic? a facut istorie. vezi-ti lungul nasului...

sry bro pentru mine nu reprezinta nimic.. poate nici pentru tine nu reprezinta nimic iron maiden (si desi e trupa mea preferata.. imi place melodiile ma nu membrii trupei..) .. si nu te-ai legat de ei.. dar daca ziceai ceva nu ma ambalam asa ma sa stii.. oricum sry daca te-ai ofticat de la faza asta.. oricum.. legat de asta vad ca ideile mele sunt diferite fata de ale voastre.. so keep dreamin`.. nu mai zic nimic degat de asta..

Off: Nu cred ca aveti motiv sa va certati. Nu stim nimic despre ei personal. Sunt doar niste oameni bogati care ne depasesc.

On: Casa de piatra

ultimul post aici: explicati-mi si mie ceva: ce va intereseaza viata lor privata? cu ce ne depasesc? pentru faptul ca sunt bogati? eu nu cred.. bine.. nu mai are rost sa mai continui.. cred ca daca o fac ma contrazic cu majoritatea de pe aici.. dar oricum: i don`t give a f**k for this kind of news..

Link to comment

ca sunt bogati? eu nu cred.. bine.. nu mai are rost sa mai continui.. cred ca daca o fac ma contrazic cu majoritatea de pe aici.. dar oricum: i don`t give a f**k for this kind of news..

True,ce importanta are "stirea" asta sau chiar va intereseaza ? Hmm... fain de ei :)

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...