Jump to content
Lancelot

Bush vs Putin

Doi presedinti de calibru  

52 members have voted

  1. 1. Cine v-a impresioant mai mult?

    • Tatuca Putin
      39
    • Texas Ranger Bush
      13


Recommended Posts

Dat fiind ca i-am avut oaspeti zilele astea..si ca isi termina amandoi mandatul cat de curand..doua mandate destul de agitate si pline de actiune...care v-a lasat o impresie mai buna?

@ Putin de departe...vechea scoala KGB rullz :)

Link to comment
Share on other sites

Dat fiind ca i-am avut oaspeti zilele astea..si ca isi termina amandoi mandatul cat de curand..doua mandate destul de agitate si pline de actiune...care v-a lasat o impresie mai buna?

@ Putin de departe...vechea scoala KGB rullz :)

tot putin face jocurile si dupa ce-si termina mandatul :->

Putin cai mai smecher si am poza cu el :> si btw, e mai aproape de noi..\ne da gaz

:D

e mai aproape ... da` e bulangiu cu noi ca ne da cel mai scump gaz din europa ... nu ca nu ne-am permite =))

voted putin

Link to comment
Share on other sites

Putin cai mai smecher si am poza cu el naughty1.gif si btw, e mai aproape de noi..\ne da gaz

Am si eu bah, dar nu ma laud :P

voted Putin.

Nu ati vazut ca Abramovici face canalul ala care face legatura intre S.U.A si Rusia, asta fiind un vis mai vechi de al lui Putin :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Bogdan

Putin nu e chiar viitor pensionar ... va fi un prim ministru care conduce tara prin presedinte...parerea mea...anyway...putin rullz

Link to comment
Share on other sites

Putin mi-a lasat un gust bun in gura si dupa cum vorbeste. Tzaranul de Bush ... tot tzaran a ramas ... si un alcolist ...

Am votat Putin ... dintre cei doi ... el e prea capabil mintal pe langa Tufa ...

Link to comment
Share on other sites

Putin. Bush face afirmatii false si promisiuni goale. America se da mare cu ce are, rusia nu.

Nu m-ar mira daca rusii ar poseda sa zicem evidenta despre extraterestrii. Acum pe bune. Daca americanii ar fi avut, ar avea cu totii gura mare oaa ce tari suntem. Rusii ar tacea.

Link to comment
Share on other sites

N-am edit button, am uitat sa mentionez ceva.

De la ambele tari noi primim gaze , insa uitati diferenta:

De la rusi primim gaze(caldura,aragaze etc.)

De la americani primim gaze de la toba de esapament(care doar polueaza)

Link to comment
Share on other sites

Putin a parut a fi omul mai decis si mai priceput de-a lungul mandatelor sale , deci my vote goes to him. Bush a facut mai multe gafe destul de grave ( vedeti cum a reactionat cand au fost atentatele , motivul invaziei in Iraq , plus economia Statelor Unite e in declin ) , oricum cred ca totul tine de staff si se pare ca Bush nu a prins lozul castigator si de multe ori a fost sfatuit prost.

Link to comment
Share on other sites

Putin. Bush face afirmatii false si promisiuni goale. America se da mare cu ce are, rusia nu.

Nu m-ar mira daca rusii ar poseda sa zicem evidenta despre extraterestrii. Acum pe bune. Daca americanii ar fi avut, ar avea cu totii gura mare oaa ce tari suntem. Rusii ar tacea.

Exact asta vroiam sa zic si eu.

Am votat Putin:)

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...