Jump to content
bunny

1 Aprilie

Recommended Posts

parintii mei sunt divortati de ceva timp ... locuiesc cu mama si i-am zis ca tata a trecut pe la noi cu un buchet de flori si o cutie cu bomboane zicandu-mi ca o vrea inapoi ... ca nu pot trai fara tata, ca a fost pierdut tot timpul fara ea etc =)) nu va puteti inchipui soc pe mama =))) in rest ... am fost la randu-mi pacaliat de dirig spunand la clasa ca nu se mai face banchetu` etc =))

Link to comment
Share on other sites

Nu stiu daca a fost o gluma sau nu :)) am primit un mesaj azi de la anonimus....."felicitari ,tin sa te anunt ca sunt insarcinata" :| ..nu prea a picat f bine...si am inceput sa sun "cunostintele" :)) ..nimeni nu a recunoscut....acum astept :) ..inca sper sa fie o gluma :D

Link to comment
Share on other sites

parintii mei sunt divortati de ceva timp ... locuiesc cu mama si i-am zis ca tata a trecut pe la noi cu un buchet de flori si o cutie cu bomboane zicandu-mi ca o vrea inapoi ... ca nu pot trai fara tata, ca a fost pierdut tot timpul fara ea etc =)) nu va puteti inchipui soc pe mama =))) in rest ... am fost la randu-mi pacaliat de dirig spunand la clasa ca nu se mai face banchetu` etc =))

omg , nu esti normal ! =))

Link to comment
Share on other sites

eram pe mess cand o fata mi-a zis ca a cazut in baie si ca s-a lovit rau. m-am alarmat putin, i-am zis sa se duca la sora ei sa ii zica, poate e ceva serios. mi-a zis ca nu vrea sa o vada sora ei in halul ala. aici a devenit chiar serios...

prima oara am vrut sa o sun pe sora ei sa ii zic, dar cand am vazut ca nu am numar, m-am ridicat putin de pe scaun, ma hotarasem sa ma duc la ea repede ( sta la 2 minute de mine ). cand sa incep sa ma schimb mi-am adus aminte ca e 1 aprilie. :)

m-au trecut toate apele. trebuia sa nu ii spun imediat ca m-am prins, e mai suparacioasa si s-a necajit ca nu ma mai las pacalit...

Link to comment
Share on other sites

io nu am fost pacalit =)) nici nu cred k am pacalit da m-am despartit de pretena in seara asta si tare se mai ruga sa fie o pacaleala =)) pacat k nu a fost :| god =))

p.s chiar k nu mai e 1 aprilie ce a fost acuum cativa ani ;) da nu-i nimic io maine fac glume :D k de obicei in fiecare an =)) pacaleala de 2 aprilie :> defapt maine k deja e maine, azi :D

Link to comment
Share on other sites

parintii mei sunt divortati de ceva timp ... locuiesc cu mama si i-am zis ca tata a trecut pe la noi cu un buchet de flori si o cutie cu bomboane zicandu-mi ca o vrea inapoi ... ca nu pot trai fara tata, ca a fost pierdut tot timpul fara ea etc =)) nu va puteti inchipui soc pe mama =))) in rest ... am fost la randu-mi pacaliat de dirig spunand la clasa ca nu se mai face banchetu` etc =))

Mai omule mai da nu iti este un pic de mila de mama ta? =))=))=))

Link to comment
Share on other sites

#-o cu o zi inainte de 1 aprilie am plecat toata clasa de la ultima ora , iar ieri dim intra dirigu furios in clasa ca ne scade medtia , bal bla si ne da niste voi pe care cica trebuia sa le semneze parintii , si cand colo erau ceva abureli despre "prevenirea delicventei juvenile " :))

Link to comment
Share on other sites

mda la mn o venit profu' de engleza cica cu chipurile sa ne pacaleasca "Copii stiati k nu mai dati teza la Fizica dati la Engleza" si il si mai citez pe proful meu "Oi avea eu fatza de tembel da nu-s prost." :clap:

Link to comment
Share on other sites

:-??

Pai singura faza care mi-am luato de 1 Aprilie a fost cam asa.......

M-a sunat colegul de banca si mi-a zis ca nu facem primele 3 ore =)) desi nu prea vruiam sa ma duc la scoala ,m-a surprins acest fapt ..........pe langa mi-a mai zis ca venim toti sa facem un fotbal mic ..........asa ca m-am dus degeaba.

&

Am pacalito pe una ca e gagicuso in spital ca dadu masina peste el =)) ce fatza a facut aia =))

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...