Jump to content
Al3xius

Despre Noi - Utilizatorii Forumului LinkMania

Recommended Posts

De mult timp sunt membru pe acest forum...si nu am vazut(poate e da eu nu l-am vazut) un subiect de genul asta(daca mai e unu sorry :> )...sa ne cunoastem si noi mai bine ....

So ... here I go :

Nume : Nu Conteaza :)

Prenume : Alex

Data Nasterii : 22 - 10 - 1986

Ocupatia : Elev

Nick Pe Net : Al3xius

Porecla : Bundy :)

Hobby-uri : Calcu` , Masinile(tot ce tine de ele de la curse pana la jocuri si tuning ... in afar` de partea mecanica..) , sala de forta(s-ar putea sa ma las din cauza unor posibile probleme medicale :evil: )Muzica , Somnul si fetele(da nu alea figurante! :) )

Tel : 0741081624

Mail : Al3xius@4tuning.ro , Al3xius@yahoo.com , Al3xius@rdslink.ro

Fiecare poate sa spuna ce vrea ... daca mai e vreun criteriu ... sa-mi spuneti sa-l adaug si eu

Sper sa aiba succes subiectul :)

Link to comment
Share on other sites

Nume, Prenume: Dekk

Data nasterii: 25 - 09 - 1985

Ocupatia: elev spre student (la armata ne-a pus sa scriem muncitor necalificat daca nu avem bacul dat :shock: )

Nick, porecla: |TKA|Dekk

Locatia: Bucuresti

Zodia: cantar

Hobbyuri: gaming, calculatoare, iar jocuri, muzica(punk, rock alternativ), mancat mult si bine, baut mult si bine, dormit mult si bine, sah (un TBS destul de reusit), programare, grafica 3d, istorie, geografie, mitologie (greaca, romana, nordica, egipteana) si nu in ultimul rand fete

Tel: prea mult

Mail: tka_hannibaal@yahoo.com

P.S: Mi se pare mie sau deja devine ca la matrimoniale aici??? :>

Link to comment
Share on other sites

fratzi lor daca tot vreti sa ne cunoastem asa bine scrieti la profil acolo toate datele(ca se poate) si pe cine chiar intereseaza asa ceva da un profile :> deci nu mai sta sa deschida forumuri in care nu e nimica concret si is numa tampenii care se cazesc pe siturile de matrimoniale(mentionate de dekk).

Link to comment
Share on other sites

fratzi lor daca tot vreti sa ne cunoastem asa bine scrieti la profil acolo toate datele(ca se poate) si pe cine chiar intereseaza asa ceva da un profile :> deci nu mai sta sa deschida forumuri in care nu e nimica concret si is numa tampenii care se cazesc pe siturile de matrimoniale(mentionate de dekk).

Aberezi rau de tot ... "is numa tampenii care se cazesc pe siturile de matrimoniale" iti dau pm cu niste link-uri de la niste "situri" si daca alea sunt de matrimoniale eu sunt Spiderman.

P.S. : suntem off topic rau de tot ...

P.S.2 : cum sa scriem acolo la profil cand noi avem printre noi si oameni care scriu in loc de gasesc - cazesc?...no ofence and no comment !

Link to comment
Share on other sites

mda am gresit acolo (sa fii tu linistit ca stiu eu sa scriu dar in graba am apasat tasta gresita)

Inca odata postul asta e o tampenie !!! ce si pe mine ma cheama tot Alex is tot elev pasiunile mele is calculatoarele bla bla bla si... pe cine intereseaza????

Link to comment
Share on other sites

te rog yo nu-i da ban ! :> il stiu eu live si e baiat mortal! :) vb el mai asa ... da las` ca il educam noi... daca a fost al dreaq si a fugit de-acas` la 5 ani....nu a stat toti 7 ...a stat prin carciumi :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...