Jump to content
[k1ll]

Ce va determinat sa va inregistrati pe forum-ul LinkMania? :)

Recommended Posts

Primul meu cont pe forum a fost inregistrat in martie a anului 2005, care si la ora actuala are 30% warn :lol:.

Atunci m-am inscris din cauza jocului Medal of Honor.

Cautam un server romanesc pe xfire, si am dat de serverul oficial de la link(pe vremea aceea functiona, si era plin in fiecare seara).

Am petrecut mult timp pe acest server, pana nu a venit perioada aceea foarte urata cand niste kinderi or dat de tot felul de hack-uri, si am fost nevoit in mod indirect sa parasesc acest server!

Ce vremuri :D!

Link to comment
Share on other sites

Pt. MU. Jucam MU si am intrat pe forum, ca daca dadeam click pe guard parca, imi arata link`ul de la site :D

mai-august 2005, doar sectiunea MU, apoi din august m`am lasat de MU si m`am apucat de CS pe Linkmania (pana atunci jucam pe Linkmania Oradea only) si am descoperit sectiunea CS. apoi incet incet, sectiunea diverse si restu ! :D Everything else, is history :D

Link to comment
Share on other sites

Pentru Mu online....primise filtru pe ip toata sala de net de unde jucam cam... toata sala :P .

Ehh...bug de la joc , adminii de pe atunci Kitty,SoldatMG etc...au luat-o drept hack.

PS : Rip Montoya :P , DarkGhost , Damnet , Ursaru , Mineriada + multi altii cu care faceam afk cu canile de vin pe mouse in fiecare noapte.

Link to comment
Share on other sites

si eu tot cu mu am intrat pe forum.. imi daduse XRaSe bann pe sm si vroiam sa il rog sa mi-l scoata.. dar ma rog.. nu mi l-a scos.. erm apoi vroiam sa vand o unica.. parca helmetu de bone.. si dupa ce l-am vandut nu mai intrasem un timp.. apoi acum vreo 3luni vroiam sa ma reapuc de mu.. si am intrat pe forum din nou.. ei bine nu mai joc mu ca nu am chef sa imi fac un nou char.. insa asa am ramas pe forum

Link to comment
Share on other sites

Eu cautam ceva de sonata arctica pe google si am vazut aici ceva despre ei..am intrat si mi`au placut formatiile de la muzica => uite`ma :D

Link to comment
Share on other sites

Nu aveam nici o treaba cu forumurile in general , dar jucam cs pe Oradea si un admin de pe atunci ma rugase sa imi fac cont si sa postez in ceva topic in care ii era criticata activitatea, niste cuvinte de lauda :D.Dupa, de plictiseala am inceput sa citesc pe aici si in cele din urma m-am indragostit de forum si inca sunt aici :)

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...