Jump to content
Tybork

Genul Feminin

Recommended Posts

Imi retrag cuvintele.

Sunt zdrente.

Atunci iti doresc sa ai parte numai de zdrente. Si urate. Si proaste. Si mai ales sa le iubesti asa cum meriti, printule.

M-am saturat sa vad pe forumul asta cum femeia e tratata ca ultimul om, cum suntem facute ieftine, si zdrente, si altele. Multe avem capacitati intelectuale peste cele masculine. Am vazut destui barbati care umbla cu femei doar pt sex (sa ii numim curve masculine?) la fel ca si femei care umbla cu barbati pt bani. Avand in considerare ca barbatul e cel care cutuma spune ca trebuie sa fie cel care intretine o familie, care atitudine vi se pare mai exagerata? eu cred ca cea a curvelor masculine...

OT: nu e vina noastra ca piata cere astfel de manifestari. Nu ar exista femei care sa faca asta daca nu ar exista cerere pt asa ceva. La urma urmelor, nu isi vand corpul ci promoveaza un produs. Atata tot.

Link to comment
Share on other sites

Atunci iti doresc sa ai parte numai de zdrente. Si urate. Si proaste. Si mai ales sa le iubesti asa cum meriti, printule.

M-am saturat sa vad pe forumul asta cum femeia e tratata ca ultimul om, cum suntem facute ieftine, si zdrente, si altele. Multe avem capacitati intelectuale peste cele masculine. Am vazut destui barbati care umbla cu femei doar pt sex (sa ii numim curve masculine?) la fel ca si femei care umbla cu barbati pt bani. Avand in considerare ca barbatul e cel care cutuma spune ca trebuie sa fie cel care intretine o familie, care atitudine vi se pare mai exagerata? eu cred ca cea a curvelor masculine...

OT: nu e vina noastra ca piata cere astfel de manifestari. Nu ar exista femei care sa faca asta daca nu ar exista cerere pt asa ceva. La urma urmelor, nu isi vand corpul ci promoveaza un produs. Atata tot.

nu mai generalizati pls :-s daca el gandeste ca ultimul mohican din pestera asta nu inseamna ca tot forumul n-are o treaba cu viata ... cui nu-i plac femeile frumoase? asta inseamna ca toate sunt proaste? prejudecati avem destule ca romani, eu unul incerc sa mi le ingradesc (mai putin cand e vorba de tigani :D).

Link to comment
Share on other sites

Atunci iti doresc sa ai parte numai de zdrente. Si urate. Si proaste. Si mai ales sa le iubesti asa cum meriti, printule.

M-am saturat sa vad pe forumul asta cum femeia e tratata ca ultimul om, cum suntem facute ieftine, si zdrente, si altele. Multe avem capacitati intelectuale peste cele masculine. Am vazut destui barbati care umbla cu femei doar pt sex (sa ii numim curve masculine?) la fel ca si femei care umbla cu barbati pt bani. Avand in considerare ca barbatul e cel care cutuma spune ca trebuie sa fie cel care intretine o familie, care atitudine vi se pare mai exagerata? eu cred ca cea a curvelor masculine...

OT: nu e vina noastra ca piata cere astfel de manifestari. Nu ar exista femei care sa faca asta daca nu ar exista cerere pt asa ceva. La urma urmelor, nu isi vand corpul ci promoveaza un produs. Atata tot.

simte`te iubita de je :wub: ;;) si nu te enerva cand dai de cate un copt ca ala :D

p.s careva mai sus a zis ca nu poate fi cumparat ... ( ma faci sa rad :rofl1: ) fiecare avem pretul nostru ... cum a zis si Blaidy din pacate multi ne vindem mult prea usor :)

Link to comment
Share on other sites

Pai la femei aproape dezbracate si la masini tari trag aia fara creier si cu multi bani :P

uord

Este o strategie de marketing care aparent își atinge scopul,

the man's right

*insert half-naked woman here* *retreive Cash / Ratings here*

Link to comment
Share on other sites

Anyway asa simteam pe moment sa zic.

De data asta chiar imi retrag cuvintele,sa nu se simta sexul feminim atacat.

Nu sunt incuiat sa cred ca toti oamenii sunt la fel si sunt foarte convins ca difera foarte mult unul de altul.

Serenity la fel cum tu esti satula sa vezi femeile tratate ca..... si ... la fel si eu sunt satul sa vad cand femeile sa folosesc de barbati sa`si indeplineasca telurile folosind (_o_),nici nu vreau sa ma gandesc la cate exemple posibile stiu plus peste tot unde te uiti asta vezi.

need_money no comment,linge mai departe.

Vremurile sau schimbat la fel si gandirile.

Link to comment
Share on other sites

Din pacate, nu am reusit sa vad macar un filmulet in care sa nu fie scos in evidenta genul feminin :|. Gandindu-ma logic, totusi, evenimentul are ca si scop principal prezentarea autovehiculelor si a motocicletelor si in nici un caz, femeile care se intind pe capota masinilor.

Un alt aspect este legat de televiziune:

- la ora actuala nu exista o emisiune in care sa nu apara o femeie pe jumatate dezbracata sau daca este vorba de o emisiune cu un rating mai scazut, sa fie chiar dezbracata.

- Sa nu ma interpretati gresit, nu sunt homosexual, nici beat, dar mi se pare, ca genul feminin incepe sa-si piarda valoare ei sentimentala, si devine din ce in ce mai mult un produs care din punct de vedere comercial este foarte bine vandut!

Voi ce parere aveti despre acest aspect?

Este o problema de marketing. Sexul, moartea si violenta vand cel mai bine. Iar sexul poate vinde orice, indiferent ca e vorba de guma de mestecat, calculatoare sau combine agricole.

Nu conteaza cat de prost e tractoru', cat fum scoate, faptul ca e un U650 din Cand "Tractorul" se chema "Steagul rosu", posterul cu Bariana Banks e la loc de cinste.

De ce a avut "Elodia" super-succes? Pentru ca le combina pe toate trei : sex, moarte si violenta.

Multe avem capacitati intelectuale peste cele masculine.

O femeie care are capacitati intelectuale nu sta ca o maimuta 10 ore pe capota unei masini.

Am vazut destui barbati care umbla cu femei doar pt sex (sa ii numim curve masculine?) la fel ca si femei care umbla cu barbati pt bani.

Aici cred ca ai dreptate. Probabil ca sunt mai multi barbati care isi vand demnitatea decat femei.

careva mai sus a zis ca nu poate fi cumparat

Ce nu poate fi cumparat cu bani, poate fi cumparat cu foarte multi bani, imo.

Altfel, uitati-va pe forumul de Stiri, pe primele 5 pagini, subiectele nu depasesc mai mult de 2 pagini, in fara de unul, cu tema " Doi elevi de clasa a VII-a, filmaţi de un al treilea făcând sex oral ". De ce este sexul impins in fata? Tocmai de aia.

Link to comment
Share on other sites

Ce nu poate fi cumparat cu bani, poate fi cumparat cu foarte multi bani, imo.

eu am zs.. si lol.. pe mn nu ma cumperi cu bani.. crede-ma.. eu am refuzat un pc de 4k ram, si 8k procesoru.. si placa de 512 pt prietena mea.. adica.. m-a intrebat: ce vrei de ziua ta? pcu` sau se te duci cu ea in excursie? si am ales excursia.. si lol habar nu ai cat de mort is dupa pc-uri..

si sa iti zic sincer.. la cum sunt.. nu ma pot cumpara cu nimic.. eu is doar pentru mine si pentru prietena mea.. nu ajut pe nimeni.. nu iau nimic de la nimeni.. mi-am tradat toti prietenii pentru ea.. oricum.. crezi ce vrei dar pe mn nu ma cumperi cu nimic.. si daca o sa ma dezamageasca ea si o sa fiu ofticat am sa ma inchid mai mult in mn..

Link to comment
Share on other sites

Guest Blaidy

nu ajut pe nimeni.. nu iau nimic de la nimeni.. mi-am tradat toti prietenii pentru ea.. oricum.. crezi ce vrei dar pe mn nu ma cumperi cu nimic.. si daca o sa ma dezamageasca ea si o sa fiu ofticat am sa ma inchid mai mult in mn..

Asta suna prea emo ... dar e mai rau ce ai zis tu acolo decat sa te lasi vandut.

Link to comment
Share on other sites

eu am zs.. si lol.. pe mn nu ma cumperi cu bani.. crede-ma.. eu am refuzat un pc de 4k ram, si 8k procesoru.. si placa de 512 pt prietena mea.. adica.. m-a intrebat: ce vrei de ziua ta? pcu` sau se te duci cu ea in excursie? si am ales excursia.. si lol habar nu ai cat de mort is dupa pc-uri..

si sa iti zic sincer.. la cum sunt.. nu ma pot cumpara cu nimic.. eu is doar pentru mine si pentru prietena mea.. nu ajut pe nimeni.. nu iau nimic de la nimeni.. mi-am tradat toti prietenii pentru ea.. oricum.. crezi ce vrei dar pe mn nu ma cumperi cu nimic.. si daca o sa ma dezamageasca ea si o sa fiu ofticat am sa ma inchid mai mult in mn..

TOTUL are un pret. Inca nu ai fost pus intr`o situatie in care sa ai in fata o suma mare de bani ;)

Link to comment
Share on other sites

eu am zs.. si lol.. pe mn nu ma cumperi cu bani.. crede-ma.. eu am refuzat un pc de 4k ram, si 8k procesoru.. si placa de 512 pt prietena mea.. adica.. m-a intrebat: ce vrei de ziua ta? pcu` sau se te duci cu ea in excursie? si am ales excursia.. si lol habar nu ai cat de mort is dupa pc-uri..

si sa iti zic sincer.. la cum sunt.. nu ma pot cumpara cu nimic.. eu is doar pentru mine si pentru prietena mea.. nu ajut pe nimeni.. nu iau nimic de la nimeni.. mi-am tradat toti prietenii pentru ea.. oricum.. crezi ce vrei dar pe mn nu ma cumperi cu nimic.. si daca o sa ma dezamageasca ea si o sa fiu ofticat am sa ma inchid mai mult in mn..

Ti`ash spune o faza care m`o lasat masca pe mine cand am auzit`o, ca sa iti demonstrez ca daca vreau ceva, cu bani, rezolv ! ;)

Deci tu esti genu de om caruia i se poate dedica piesa de la bitza - tovarasilor. CUM SA ITI LASI PRIETENII DE O VIATA PT O FEMEIE ? :| pfa :\

TOTUL are un pret. Inca nu ai fost pus intr`o situatie in care sa ai in fata o suma mare de bani ;)

Bingo !

Link to comment
Share on other sites

eu am zs.. si lol.. pe mn nu ma cumperi cu bani.. crede-ma.. eu am refuzat un pc de 4k ram, si 8k procesoru.. si placa de 512 pt prietena mea.. adica.. m-a intrebat: ce vrei de ziua ta? pcu` sau se te duci cu ea in excursie? si am ales excursia.. si lol habar nu ai cat de mort is dupa pc-uri..

si sa iti zic sincer.. la cum sunt.. nu ma pot cumpara cu nimic.. eu is doar pentru mine si pentru prietena mea.. nu ajut pe nimeni.. nu iau nimic de la nimeni.. mi-am tradat toti prietenii pentru ea.. oricum.. crezi ce vrei dar pe mn nu ma cumperi cu nimic.. si daca o sa ma dezamageasca ea si o sa fiu ofticat am sa ma inchid mai mult in mn..

lasa-ne cu dumele astea ... :banghead: cum sa gandesti asa :blink:

Link to comment
Share on other sites

Cel mai rau o sa fie cand o sa iti deie carton prietena,atunci incotro te indrepti?

daca e sa ma tradeze nu iti dai seama ca se muta din oras?^^^^^ lol habar nu ai cat nesanatos is uneori.. si stii? daca i-am tradat pt ea nu inseamna ca m-au lasat.. doar ca au vazut cum sunt si stiu cand se pot baza pe mn.. eu cand am luat bataie de la morby a2a zi cica "hai silen sa il dam jos".. cand e vorba sa ma bag pentru unul din ei, daca nu o afecteaza pe Bella ma bag..

oricum.. chiar nu ma poti cumpara pe bani si stii de ce? pentru ca 4me banii nu au nicio importanta.. pana mea.. taikmeu a zs ca dupa ce termin facultatea ma angajeaza la el la firma.. mai incolo mi-o lasa mie.. ei bine.. eu vreau sa ma pun singur pe picioare.. dar banii chiar nu au nicio importanta pentru mine.. ea e cea mai importanta.. si mi-a dovedit ca ma iubeste inca dinainte de a-mi cunoaste familia.. m-a ajutat sa trec peste multe si m-a sustinut mereu.. si eu pe ea.. datorita ei nu mai fumez.. nu mai beau si mai multe.. odata chiar platise pizza.. ne-am certat si de putine ori.. mi-a dat vreo 2palme.. eu nu am lovit-o niciodata logic^^.. mama mea a fost mereu ca mama ei.. erm.. multe chestii.. oricum.. ti-am zs pe mn nu ma pot cumpara banii.. si nu gandesc ca un emmo lol^^.. doar ca.. nu inteleg ce rost au toate astea: masini care costa extrem de mult si nu am nimic mai neobisnuit decat cele normale (eu tot la eclipse raman).. si tot felul de alte rahaturi.. nu stiu.. dar pentru mine multe chestii materiale nu prea au importanta.. poate ca am invatat sa fiu doar langa ea mereu si sa stiu tot ce face si sa ma simt fericit in prezenta ei.. poate ca peste 20 de ani am sa gandesc altfel.. insa sper sa nu.. oricum lol.. nu pe toti oamenii ii poti corupe..

Link to comment
Share on other sites

daca e sa ma tradeze nu iti dai seama ca se muta din oras?^^^^^ lol habar nu ai cat nesanatos is uneori.. si stii? daca i-am tradat pt ea nu inseamna ca m-au lasat.. doar ca au vazut cum sunt si stiu cand se pot baza pe mn.. eu cand am luat bataie de la morby a2a zi cica "hai silen sa il dam jos".. cand e vorba sa ma bag pentru unul din ei, daca nu o afecteaza pe Bella ma bag..

oricum.. chiar nu ma poti cumpara pe bani si stii de ce? pentru ca 4me banii nu au nicio importanta.. pana mea.. taikmeu a zs ca dupa ce termin facultatea ma angajeaza la el la firma.. mai incolo mi-o lasa mie.. ei bine.. eu vreau sa ma pun singur pe picioare.. dar banii chiar nu au nicio importanta pentru mine.. ea e cea mai importanta.. si mi-a dovedit ca ma iubeste inca dinainte de a-mi cunoaste familia.. m-a ajutat sa trec peste multe si m-a sustinut mereu.. si eu pe ea.. datorita ei nu mai fumez.. nu mai beau si mai multe.. odata chiar platise pizza.. ne-am certat si de putine ori.. mi-a dat vreo 2palme.. eu nu am lovit-o niciodata logic^^.. mama mea a fost mereu ca mama ei.. erm.. multe chestii.. oricum.. ti-am zs pe mn nu ma pot cumpara banii.. si nu gandesc ca un emmo lol^^.. doar ca.. nu inteleg ce rost au toate astea: masini care costa extrem de mult si nu am nimic mai neobisnuit decat cele normale (eu tot la eclipse raman).. si tot felul de alte rahaturi.. nu stiu.. dar pentru mine multe chestii materiale nu prea au importanta.. poate ca am invatat sa fiu doar langa ea mereu si sa stiu tot ce face si sa ma simt fericit in prezenta ei.. poate ca peste 20 de ani am sa gandesc altfel.. insa sper sa nu.. oricum lol.. nu pe toti oamenii ii poti corupe..

tulburari psihice^^^^^emotionale...lolololol^^

Link to comment
Share on other sites

daca e sa ma tradeze nu iti dai seama ca se muta din oras?^^^^^ lol habar nu ai cat nesanatos is uneori.. si stii? daca i-am tradat pt ea nu inseamna ca m-au lasat.. doar ca au vazut cum sunt si stiu cand se pot baza pe mn.. eu cand am luat bataie de la morby a2a zi cica "hai silen sa il dam jos".. cand e vorba sa ma bag pentru unul din ei, daca nu o afecteaza pe Bella ma bag..

oricum.. chiar nu ma poti cumpara pe bani si stii de ce? pentru ca 4me banii nu au nicio importanta.. pana mea.. taikmeu a zs ca dupa ce termin facultatea ma angajeaza la el la firma.. mai incolo mi-o lasa mie.. ei bine.. eu vreau sa ma pun singur pe picioare.. dar banii chiar nu au nicio importanta pentru mine.. ea e cea mai importanta.. si mi-a dovedit ca ma iubeste inca dinainte de a-mi cunoaste familia.. m-a ajutat sa trec peste multe si m-a sustinut mereu.. si eu pe ea.. datorita ei nu mai fumez.. nu mai beau si mai multe.. odata chiar platise pizza.. ne-am certat si de putine ori.. mi-a dat vreo 2palme.. eu nu am lovit-o niciodata logic^^.. mama mea a fost mereu ca mama ei.. erm.. multe chestii.. oricum.. ti-am zs pe mn nu ma pot cumpara banii.. si nu gandesc ca un emmo lol^^.. doar ca.. nu inteleg ce rost au toate astea: masini care costa extrem de mult si nu am nimic mai neobisnuit decat cele normale (eu tot la eclipse raman).. si tot felul de alte rahaturi.. nu stiu.. dar pentru mine multe chestii materiale nu prea au importanta.. poate ca am invatat sa fiu doar langa ea mereu si sa stiu tot ce face si sa ma simt fericit in prezenta ei.. poate ca peste 20 de ani am sa gandesc altfel.. insa sper sa nu.. oricum lol.. nu pe toti oamenii ii poti corupe..

Nush de ce am impresia ca "bataia de la morby" e un war in MU si "bella" o fi ceva elfitza de care te`ai indragostit online =)) . Daca nu e asa, imi cer scuze, era doar o gluma :D

Anyway, ai o gandire aiurea.

Link to comment
Share on other sites

Nush de ce am impresia ca "bataia de la morby" e un war in MU si "bella" o fi ceva elfitza de care te`ai indragostit online =)) . Daca nu e asa, imi cer scuze, era doar o gluma :D

Anyway, ai o gandire aiurea.

erm lol^^^^.. ce imaginatie ai^^^^^^

bella e prietena mea in real life^^

bataie=mi-a spart arcada^^^

nu mai joc mu de mult^^^.. cred ca ma las si de lineage^^^^

oricum.. poate ca gandesc prost.. dar gandesc pentru mine^^.. si parerea mea ramane tot: banii te distrug..

Ti`ash spune o faza care m`o lasat masca pe mine cand am auzit`o, ca sa iti demonstrez ca daca vreau ceva, cu bani, rezolv ! ;)

zi

tulburari psihice^^^^^emotionale...lolololol^^

erm lol^^.. ce legatura are ce am zis eu cu ce ai zis tu?

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...