Jump to content
sebastianmunteanu

e de rau?

Recommended Posts

salut, tocmai azi la scoala eram in pauza, si in timp ce eram eu afara , mi-a luat unu de la mine din clasa,

carnetul, nu l-a mazgalit, nu-i ia facut nimic, doar s-a uitat ce nota am luat la bilogie, profitand de faptul ca nu eram eu acolo, mi-a vazut si cnp-ul de pe prima pagina, si l-a notat pe un caiet, in astfel de situatie cum pot proceda? acest cod numeric personal, tine si de alocatie ? mentionez, ca doar cnp-ul meu il stie,,

Link to comment
Share on other sites

Nu are ce face cu cnp-ul tau... Singura metoda este sa ii iei caietu unde si a notat el cnp tau si sa il stergi de acolo. Daca nu apelam la metoda 2 care cred ca va avea succes( un pumn si o mica amenintare). In rest bafta #-o

Link to comment
Share on other sites

Guest fabricat_in_romania

mai mult ca sigur pt orange stundent ii trebuie... asa ca daca vei vrea si tu asa ceva sti ce ai de facut =))

Link to comment
Share on other sites

alocatia nare cum sa ti-o scoata doar cu cnp daca nu are si buletinu :) si dac vrea sa faca un imprumut sau sa ia ceva in rate cu cnp tau nu ai da nimeni fara sa ai arate buletinu ;) asa k nu cred k e nimik grav :)

da eu totusi inlocu tau ai plasam si ceva in gura :))

Link to comment
Share on other sites

voi mai aveti carnete ma =))) ???

OT : ignora-l pe desteptu` ala de la tine din clasa...n-are ce sa faca .. poate la chestia aia cu orange stundent poate sa-l foloseasca (nush cum merge treaba dar vad ca zic astia de mai sus :D ).

ce clasa esti ? pun pariua ca a6a sau a7a :D

Link to comment
Share on other sites

Ce naiba tot mai postati ? (foame de posturi, stiu)

Btw, creatorul threadului a luat suspend. Momentan e in pauza de masa.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...