laura Posted December 12, 2007 Posted December 12, 2007 Gigi Becali, mai tare ca Petre Ispirescuhttp://imageshack.usGigi Becali îl eclipsează pe Petre Ispirescu. Patronul Stelei propune o metamorfoză de basm şi vrea ca jucătorii roş-albaştri să se transforme la Londra din oi bătrâne în armăsari. Becali nu a precizat însă ce stimulent vă înlocui tava de jăratic.Dacă în urmă cu câteva zile Gigi Becali îi compara pe mai mulţi jucători din Ghencea cu nişte oi bătrâne, la plecarea spre Londra patronul Stelei era convins că în meciul cu Arsenal, roş-albaştrii vor suferi o metamorfoză."Am încredere mare că azi vor juca ca armăsarii, armăsari vor fi pe teren. Vreau să văd echipa asta ce poate, în campionatul intern au prea mulţi bani şi se cred prea vedete", a caracterizat Becali echipa pe care o finanţează.Gigi Becali a recunoscut că în pauza de iarnă îl va vinde pe Vali Bădoi la Timişoara, dar a refuzat să dezvăluie câţi bani îi va cere lui Marian Iancu."Îl dau pe Bădoi la Poli, pentru şapte milioane de euro", a spus, râzând, Becali.Partida Arsenal Londra-Steaua Bucureşti, din cadrul grupei G a Ligii Campionilor, se va disputa astăzi, de la ora 21:45.Sursa: Realitatea.net
LeX LuTHoR Posted December 12, 2007 Posted December 12, 2007 Din nou Razboinicul Lu'Mimi Gigi Be[rbec]cali ne uimeste prin intelectul sau ... NOT ... oricum nici o stire legata de el nu ma mai mira.
oick Posted December 12, 2007 Posted December 12, 2007 Ce poti sa'i mai spui dupa asa ceva... Di Steaua
[k1ll] Posted December 12, 2007 Posted December 12, 2007 Din nou Razboinicul Lu'Mimi Gigi Be[rbec]cali ne uimeste prin intelectul sau ... NOT ... oricum nici o stire legata de el nu ma mai mira. Pff ce sa zic .. metamorfoza lui BECali :crazy:
Guest #20 Posted December 12, 2007 Posted December 12, 2007 Nu stiu de ce postati toate prostiile de "stiri", mai ales una ca aceasta. La ce sa te astepti de la Becali.
iNm Posted December 12, 2007 Posted December 12, 2007 Mai bine puneai stirea in care The Sun isi bate joc de el
eleodor Posted December 12, 2007 Posted December 12, 2007 Pai cei din Ghencea parca sunt niste oi batrane
galklyfe Posted December 12, 2007 Posted December 12, 2007 Se da prea mare Gigi Becali dar uneori il inteleg de ce se da asa in spectacol.
spriTewus Posted December 12, 2007 Posted December 12, 2007 Se vede ca nu a facut nici 8 clase :despair: