Jump to content
Guest KiLLaH

Ziua Naţionala a României 1 Decembrie Alba iulia

Recommended Posts

Ms, nu am vrut sa-l complic prea tare din 2 motive:

1) Nu prea am timp pt. k sunt in perioada tezelor si imediat e 1 Dec.

2) Daca il faceam prea lung era plictisitor.

Link to comment
Share on other sites

Valek_Strat am vrut sa-l fac mai complicat cu Pro Show Gold dar ocupa 500Mb si nu puteam sal uploadez pe net.

Zym3r 5 stele pentru:

1)

rate it 5 daca sunteti romani adevarati.

2)Ca si eu as da 5 stele pentru asa ceva

Daca esti de alta nationalitate nu-mi da asta e asa-s unii oameni.

Am vrut 5 stele pentru ca este despre orasul unirii Alba Iulia in care locuiesc, NU am spus ca este ceva iesit din comun sau mai stiu eu ce... daca am timp si vreau credeti-ma ca POT sa fac asa ceva, dar am precizat k am fost si sunt in perioada tezelor.

PS: Zym3r spunemi macar ce nuti place?! Sa stiu de ce pui astfel de intrebari....

Link to comment
Share on other sites

Pro Show Gold? :))

Dude, foloseste mai bine movie maker decat porcariile alea...

Uite ce-ti recomand (ce folosesc eu): Adobe Premiere, Adobe After Effects, Virtual Dub, Combustion, Ulead Video Studio, Pinnacle, Avid.

Ai Google sa te documentezi.

Link to comment
Share on other sites

Guest Advanced

stai linistit, l-ai facut deja :right:

realy :blink:

Fai tu unul mai bun in timpul pe care l-a avut el, cu examene, etc..

In loc sa felicitam omul ca a avut initiativa si l-a facut, si l-a pus sa il vedem si noi.. voi va bateti joc.

Asa"se duce tara de rapa", cu oameni ca voi care nu fac nimic din proprie initiativa, sta si lenevesc; dar cand cineva face intradevar, il critica de parca ar avea dreptul.

Link to comment
Share on other sites

realy :blink: (really)

Fai (Fa-i) tu unul mai bun in timpul pe care l-a avut el, cu examene, etc..

In loc sa felicitam omul ca a avut initiativa si l-a facut, si l-a pus sa il vedem si noi.. voi va bateti joc.

Asa "se duce tara de rapa", cu oameni ca voi care nu fac nimic din proprie initiativa, sta (stau; folosim pluralul deoarece vorbesti de mai multe persoane) si lenevesc; dar cand cineva face intradevar (intradevar face ce?), il critica de parca ar avea dreptul.

pe de o parte, din moment ce a postat intr-un spatiu public era de asteptat ca va primi atat critici, cat si laude. pe de alta parte, DA, intradevar, a facut ceva ce va dainui secole si secole de-a randul. a ajutat tara foarte mult. cum indraznim restul sa NU facem un slideshow in PP :( tu te vezi ca esti patetic?

btw nu am nimic cu cel care a initiat topicul.

Link to comment
Share on other sites

Guest Advanced

Vad ca te-a deranjat romana mea si nu continutul mesajului.

Nu a zis nimeni ca a facut ceva extraordinar, am zis ca a facut. Tu ai facut ceva de 1 decem ? NU. Asa ca nu critica, sau ma rog, critica, poate schimbi lumea :banghead: Va considerati zei in tot si toate, insa voi decat criticati ce fac altii.

keep up the good work

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...