Jump to content
kidumik

Geam Spart

Recommended Posts

Guest lipideu

la scoala dupa ce sa terminat ora de muzica si am intrat in clasa mea m ajucam cu mingea pe acolo sti.....si am lasat-o si mam dus sa invat pt la istorie..si a vazut cineva geamu spart la dulap si a dat vina pe mine .... ce sa fac toti cred k eu am spart geamu da nu lam sparrt :(( (( :(( :(( :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby:

intrebare de baraj : Bati jumatatea de buletin? #-o

Link to comment
Share on other sites

cam aiurea topicu .. , ce te doare pe tine daca nu l`ai spart ma ? , sa demonstreze aia care au zis .. cu dovezi calumea ca l`ai spart si ceau .. ce atata stress lol , la varsta voastra sa spargi un geam la mine in clasa era ceva la ordinea saptamanii

Link to comment
Share on other sites

toti sunt critici in clasa de acu nu mai am inceredere in nimeni din clasa....:| totusi nu platesc geamu :) nus prostu lor sa ia amprente k sunt urme pe geam cand o fost spart :) asa k sa cheme politia =),,,nici vorba sa platesc x( ...

macar de acum stiu sa nu mai fiu asa bland toti ma cred prosti las k vad iei acu x( :banghead::naughty: :sef: :sef:

ma nu te stresa, politia ? dude rad de tine :)) , nu recunosti nimic tupeu tupeu si iar tupeu nu am fost eu , "da m-am jucat cu mingea si nu am fost eu".

Link to comment
Share on other sites

Parca ai fi un copil de 10 ani :blink:

Trebuia sa dai si tu vina pe altu dar in fine...

Nu prea inteleg scopul acestui topic :-?? ce vrei sati platim noi geamul =))

chiar are vreo 10 ani :rofl1: :rofl1: data viitoare sa faci topic si cand ti se dezleaga sireturile si nu sti sa le faci la loc :blink:

Link to comment
Share on other sites

ce medie sa scada la 11 ani.. e in cls a 5-a maxim

H@H@H@H@HH@H@H@H@H@H@

ce n-ai vazut copii de clasa a 4-a cu nota scazuta la purtare sau chiar exmatriculati? :lol:

regulamentul intern al unei scoli se aplica pt toti (desigur cu cateva exceptii care sunt generori sau au sfori)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...