Jump to content
psich0

Ce anume urati din toata fiinta voastra?

Recommended Posts

Guest texanu27

mi-am adus aminte mai am pe cineva un admin de hub care mi-a dat ban permanent fara sa imi ofere nici o explicatie :dontknow: poate s-a simtit ofensat de faptul ca l-am intrebat de ce da kick-uri fara sa aiba motive intemeiate daca cumva dati de el pe undeva (imi pare rau ca nu pot sa dau numele hub-ului ca ii faceam putina antireclama ) isi spune juventus sa ii transmiteti ''salutari'' lui si mamei lui din partea mea :violent:

Link to comment
Share on other sites

Nu suport Tzigarile, Alcoalele, Alcoolicii !!! :protest:

Mai este cate ceva ce nu suport: Am vreo 3 colegi in clasa mai idiotzi, care habar nu au despre ce vorbesc, care musca orice tzeapa, sau care se lasa foarte usor influentzat de altii !!!

Ultima IDIOTZENIE spusa de un coleg: "Oaauuu, varu-meu shi-o luat BMX ClimaCool" :duh:

Mai am boala :gunsfire: pe aia care ia telefonu lu' taicasau pentru vreo 3 zile shi vine shi se da mare cu el la shcoala ca ii a lui.

Altceva: Mai am boala pe Dacia Logan, :gun2: Cei care conduc fotbalul romanesc !!!

Atat am avut de spus.

Good Day ;) :music1:

Link to comment
Share on other sites

Ma seaca aia care se cearta care 'duce mai multa bere' , sau cei care cred ca daca bei esti cool. Desigur ma enerveaza si aia care se lauda cat beau sau ce betii o avut la viata lor pline de aventuri.

Toti au inceput sa fumeze ca sa se simta importanti si ma seaca cei care nu recunosc.

Ma seaca aia care mint ca au nush cati bani si nush ce masini si vin parintii sa-i ia de la scoala cu Trabantu, sau agresivii care-i bat pe toti si la prima palma dupa cap incep sa planga :crybaby:

De aia care se lasa usor influentat mie mii mila :( ma seaca doar atunci cand sunt influentati sa faca ceva care nu-mi convine mie :D

Link to comment
Share on other sites

nush de ce dar de pe data 17 mai 2005 urasc codatii( Cs 1.5 si 1.6) foarte mult!!!

inainte nu prea aveam treaba cu ei(fie noapte pe la 4 knd mai erau 6,7,8 insi pe server si unu era codat ma ofticam si faceam Tk pe el :) :D :P )

si mai urasc foarte mult mincinosii+Dirigu(cum ma nene in cls a XII-a sa zica la toata cls "incerc sa las cat mai multi coriijenti k sa nu intrati in bac: si a reusit la 2 fete si 5 baieti +sa nu fie prezent nici la bac si nici la "Ultimul Clopotel" )

Om fi noi cea mai a drq cls din scoala + absente multe dar nici chiar asa!!

sad..

ma tarasc in pestera la invatzat... :banghead::banghead::banghead::banghead:

Link to comment
Share on other sites

Urasc matematica... a... stai... trebuie sa spun ce urasc la o fiinta...

Fac update la posturile anterioare si scriu ca ma urasc pt. ca am fost leeenes tot anul si maine e kapacu ... sa speram ca voi putea sa improvizez astfel incat sa scot un 8,5...

Sau MAI BINE sa fie ceva FOARTE GREU, ,sa pice 80% din elevi, si sa se intre cu media 5 si ceva la CNSV :D

Link to comment
Share on other sites

Prostia omeneasca care se pare ca e in floare pe glob. Mai e putin si il vedem pe Bush zicand " hai sa bombardam rusia asa ca sa ne distram". Sunt satul de atata prostie cat vad in jurul meu. NU O MAI SUPORT !!!

:pottytrain2: , nu prea ai ce face ,din pacate...

Link to comment
Share on other sites

Guest cartman_sp99

Urasc 99% din lucrurile pe care le vad sau le aud:

urasc cafeaua amara

urasc laptele acru

urasc oamenii inginfati

urasc filmele cu bataie

urasc dance-rii

urasc manelistii

urasc tiganii din piata

urasc taximetristii barbosi

urasc taxatoarele de pe autobuz

urasc ca e benzina scumpa

urasc ca nu vine mos craciun la mine

urasc oameni destepti

urasc materialistii

urasc vecinii care imprumuta de la mine

urasc pe proasta aia de la 5 care duminica dimineata bate covoare

urasc postasii care continua sa-mi aduca facturi si citatii

urasc taranii de oras

urasc oamenii gen gigi becali

urasc proastele care pling pe piesele 3sudest animalx

urasc oamenii care se sinucid

urasc homosexualii

urasc Marius MoRga&CO

urasc PSD

urasc pixurile argintii

urasc birfa

urasc mtv romania

uarsc pe cei ce fac playback

urasc ipocrizia

urasc cind ii cer lu aia pe terasa o coca-cola si ea imi aduce fanta si spune ca nu mai avea prigat

urasc pe cei ce urasc parazitii

urasc drumurile din rominia

urasc profii care iau blat

urasc toate pustoaicele care se imbraca punk si asculta manele

urasc mosnegii comunisti din scara blocului

urasc pe cei ce au masini tari de la taticii lor

urasc pe cei care fumeaza iarba cu filtru

urasc durerile de cap dupa o bauta

urasc vecinii care cheama politia

ursc femeile urite

urasc cursul vietii

urasc pe cei ce fac 2 facultati si ajung sa vinda in piata

urasc pe aia care vb la telefon in cinema

daca stau bine sa ma gindesc ma urasc pe mine insumi !!

mai sunt multe dar in episodul 2

Link to comment
Share on other sites

Guest the_eXtreme

urasc tzarania de pe glob...

urasc ca unii oameni se cred mai destepti decat sunt

urasc ca n-am un comp foarte tare tongue.gif

urasc pe cei care se cred mai smecheri de cat sunt! ar trebui dati cu BangHead.gif +

qleft1.gif

urasc ca fetele din ziua de azi sunt prea fitsoase si se uita doar dupa bani

cam atat,,,restu..rock on !! biggrin.gifwink.gif

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...