Jump to content
Diabolik_01

Ce ati face daca ati castiga şapte milioane de euro

Recommended Posts

mi-as cauta o planeta unde sa imi pot crea un mediu propice vietii , mi-a face multe provizii , dupa care as lansa vreo 40 de bombe atomice astfel incat sa rad tot de pe suprafata pamantului

tie iti trebe vreo de vreo 7miliarde de $ pt ce vrei

Statul impoziteaza 3 milioane din 7 :)

Visul multora a fost deja spulberat!

si doar nu te astepti sa te cred?

Link to comment
Share on other sites

as cumpara 3 masini 1: Golf 4 2: Mercedes C200 3: Opel Vectra din 2005 astea sunt masinile care le plac si as cumpara o Vila cu 4 etaje...la useri LM as cumpara cate un MECEDES CARE VOR EI si o Vila GL la loto eu am bagat 8 variante

Link to comment
Share on other sites

In primul rand la loto nu se castiga pentru ca numerele sunt puse special de calculator incat sa nu se castige... dar totusi sa presupunem ca as castiga 7 mil euro ... pai mias cumpara o casa,restul banilor ias pastra pana cand fac 18 ani sa-mi iau o masina ,termin facultatea ..dupa care as deschide o firma ca microsoft ca sa inmultesc banii .:D...si dupa aceaa indeplinesc 1 milion de vise pe care le am :D

Link to comment
Share on other sites

In primul rand la loto nu se castiga pentru ca numerele sunt puse special de calculator incat sa nu se castige...

Numerele nu se extrag pe calculator ;) ... banuiesc ca nu banuiesti care sunt sansele teoretice ca cineva sa nimereasca toate cele 6 numere.

Link to comment
Share on other sites

Guest Leutzcs

1 . Ma las de soala :))

2. Cumpar si tunez o masina :P

3. O casutza la munte/mare (piscina .. alea alea.. )

4. Deschid o firma ...

5. Pun banii in banca

6. Ma distrez cu prietenii :>

7. Ma duc in Monaco .. ma fac cetatean :D ( ptr cine nu stie daca ai 1 milion de dolari si te duci in Monaco iti da Cetatzenie :D) si poate ma stabilesc acolo cu cativa prieteni :D

Link to comment
Share on other sites

In urma acestei trageri, la categoria I nu s-a inregistrat niciun castig, astfel ca premiul se va reporta pentru urmatoarea tragere care va avea loc duminica, 26 august.

AIHA ... O SANSA-N PLUS :D

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...