Jump to content
<<Amar3to>>

18.08.2007 Bucuresti

Recommended Posts

Guest moon.spell

Hmm gather. Ia sa vin shi io ca mi-a promis darknub bere.

Nu-i asha dark? >:)

stie cineva unde pot cumpara bere noroc la halba si sa fie si calda?! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest moon.spell

din pacate am auzit ca n-au decat tuborg si rece >:)

daca are 10 ani vechime cumpar tot stocul pt kaz :]

pt tine platesc 10 graficieni sa il modifice, sa iasa holograma chiar :] , pt restul ... paintul de windows ... :lol:

PS:I am 49% addicted to Counterstrike. What about you?

kaz ... cum ai raspuns la intrebarea despre cutit, il scoti sau nu cand faci jogging ca sa alergi mai rpd?! :lol:

Link to comment
Share on other sites

daca are 10 ani vechime cumpar tot stocul pt kaz :]

daca gasesti asha veche, iti fac io cinste >:) daca nu, ramane cum am stabilit.

Da vezi but nu lua sticla sa-i modifici termenu de garantzie in photoshop ca te ginesc :D

EDIT: falsificare de screenuri - 99 behehehehe.

Link to comment
Share on other sites

Guest Invisible

daca amaru se face ca ploua, cycon nu poate veni, burn nu vrea sa fie vazut cu mine :rofl1:, the chel one (anti) nush ce face prin londra, crenguta vine in octombrie. ma indoiesc ca o sa mai ajung

Link to comment
Share on other sites

Guest moon.spell

dark, iar bem doar noi doi =))

noi nu bem kaz, noi facem yoga, si ne testam concentrarea sub influentza alcoolului :lol:

PS:nu ai mai zis, mergi sau nu cu cutitul cand faci jogging ca sa fugi mai rpd? :D

Link to comment
Share on other sites

noi nu bem kaz, noi facem yoga, si ne testam concentrarea sub influentza alcoolului :lol:

PS:nu ai mai zis, mergi sau nu cu cutitul cand faci jogging ca sa fugi mai rpd? :D

Clar, o punem de-o spirala din sticle de bere >:)

2: Ofc...don't you? ;;)

Link to comment
Share on other sites

Guest moon.spell

Clar, o punem de-o spirala din sticle de bere >:)

2: Ofc...don't you? ;;)

da, dupa ce facem spirale, piramide si ce constructii ne mai trec noua prin cap propun sa ne facem our own theme song :lol: si sa ne jucam de-a bat-man & spider-man.tu kaz,poti fi prietena lui spider-man :D jane ;;)

Link to comment
Share on other sites

da, dupa ce facem spirale, piramide si ce constructii ne mai trec noua prin cap propun sa ne facem our own theme song :lol: si sa ne jucam de-a bat-man & spider-man.tu kaz,poti fi prietena lui spider-man :D jane ;;)

Ok, eu o sa fiu prietena lu' spiderman daca tu o sa fii prietena lu' Hulk. Da, ala verde. Deal? >:)

Link to comment
Share on other sites

Guest moon.spell

Ok, eu o sa fiu prietena lu' spiderman daca tu o sa fii prietena lu' Hulk. Da, ala verde. Deal? >:)

hmmmm ... hai sa ramanem doar cu theme songul si atat :lol:

Link to comment
Share on other sites

daca amaru se face ca ploua, cycon nu poate veni, burn nu vrea sa fie vazut cu mine :rofl1:, the chel one (anti) nush ce face prin londra, crenguta vine in octombrie. ma indoiesc ca o sa mai ajung

uhm... am ajuns si io prin tzara... dak o sa mai fiu prin bucuresti o sa vin si eu... si cred k`l corup si p burn... cyclonu` dak nu`i plecat si el la facut :photo: creq apare... erm.. inv... park ` si u erai dator cu niste bere... :nanana:

Link to comment
Share on other sites

daca amaru se face ca ploua, cycon nu poate veni, burn nu vrea sa fie vazut cu mine :rofl1:, the chel one (anti) nush ce face prin londra, crenguta vine in octombrie. ma indoiesc ca o sa mai ajung

Nu ma fac ca ploua ...a intervenit ceva la mine ....daca nu mai plec o sa fiu primul prezent

nici nu se pune problema asta ....oricum daca vretzi si va hotaratzi ...imi spunetzi sa incerc

sa va aranjez undeva pe la un local :)

Cate o data sunt lucruri care intervin neasteptat ...si nu tzine de noi sa le amanam sau nu .

Chiar imi pare rau daca nu voi putea ajunge ...daca stiam nu mai deschideam topic cu gather

numai de dragul de a deschide ....

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...