Jump to content
THuG-Radu

Gather Oradea - pizza, bere si distractie.

Recommended Posts

La 8 sau la cat incepe ceva concert cica :P

Concert ? /:) Ora 8 ? /:)

La ora 8 inca suntem in emporium ! =)) Dupa care oleaka Cs in gaming .. pana pe la 11 .. dupa care ceva terasa/bar/club pana dimineata. Asta e prelungirea de care vorbeam eu ! :)

vin si eu B)

Acuma sincer, are rost sa te trec in lista ? Tot ai zis ca vi, si numa nu ajungi ! :(

Link to comment
Share on other sites

Radu .. vezi ca Clona mea nu vine :(

ps. mi`ai notat de 2 ori in lista din primul post :P

scuze. Ai postat si pe gamelink si am copiat lista de acolo si am uitat sa modific. acuma e ok :)

B) daca nu vrei sa nu ma treci :X dar eu tot o sa vin :P

de data asta vin weee :X

Bun, te`am trecut pe lista ! :)

O sa fim cativa ! :D

Link to comment
Share on other sites

ii rup mufa la belial ruptz0ru

vin si eu

C'mon... get'cha self a life and stop the acting will ya?

Nu s-a certat nimeni cu nimeni (cel putin nu eu) doar ca unii sunt prea... cum sa zic... prost educati si raspund la o atentionare cu cuvinte de care nici macar ei nu sunt demni. Au impresia ca lumea se invarte in jurul lor cand defapt ei sunt cei care se invart in jurul lumii.

Aveti impresia ca nu vin la gather din cauza lui garfield ? (ar vrea el)

Am motivele mele, foarte serioase pentru care nu vin la gather. Motive pe care nu aveti cum sa le stiti fiindca de data asta barfele si alte magarii nu au ajuns sa dezbata si acest subiect.

Asta ca sa nu beneficieze garfield de "creditul" cum ca el a fost cel care l-a "pus pe fuga" pe belial (again, ar vrea el).

Distractie placuta celor care merita iar la restu... sa se gandeasca de doua ori inainte sa faca ceva.

P.S. nu mai faceti pronosticuri in lipsa de ocupatii (mai ales cei care nu au nimic de-a face cu treburile astea) ca habar nu aveti despre ce vorbiti.

P.S.2

ps. abea astept sa il vad pe belial

Se scrie "abia" si pentru asta get in line.

Link to comment
Share on other sites

Da ma da a bea bere asteptandul pe belial, hai pa. Nu vii din cauza mea nu te mai scoate =)) cand te-am vazut in statzie cu ma-ta ai incremenit cand te-am salutat. =)) Si acu ca teai certat cu Psycho nu mai vii =)) ce coincidentza vai mama.

Haicorecteazama.

ps. dispari pe gl

Link to comment
Share on other sites

bah io-s in pragu falimentului si tu-mi ceri beri?:D

am zis berE , singular .... ca mnuah daca ai zice berI asta inseamna ca si Money , zumi , Radu , Cocolino(lenor), erty , kguard ar trebui sa dea

Nu ma intereseaza ca esti in pragu famlimentului , tu esti pe salar.(PUNCT)

Link to comment
Share on other sites

am zis berE , singular .... ca mnuah daca ai zice berI asta inseamna ca si Money , zumi , Radu , Cocolino(lenor), erty , kguard ar trebui sa dea

Nu ma intereseaza ca esti in pragu famlimentului , tu esti pe salar.(PUNCT)

eu sunt concediat, (virgula) ai inteles? ( semnu intrebarii)

bah care veniti maine la meci la bihoru?=))

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...