Jump to content
THuG-Radu

Gather Oradea - pizza, bere si distractie.

Recommended Posts

vine uriel sa rada de tine dap

te-a intrebat cineva ceva? asta 1 la mana.. 2 la mana, Uriel mi tovaras :) mai repede ar rade de tine.. 3 la mana, vezi-ti de treaba ta.. de ce nu vii? =)) =))

@care vrea la o partida de paintball, gather e sambata.. duminica? cativa vor si vb mai multe la gather :)

Link to comment
Share on other sites

te-a intrebat cineva ceva? asta 1 la mana.. 2 la mana, Uriel mi tovaras :) mai repede ar rade de tine.. 3 la mana, vezi-ti de treaba ta.. de ce nu vii? =)) =))

@care vrea la o partida de paintball, gather e sambata.. duminica? cativa vor si vb mai multe la gather :)

dap dap intradevar e asa cum zici pentru ce vin? sa vad oamenii care vorbesc pe la spate? hai sa nu

Link to comment
Share on other sites

ok danni nu te iau la misto doar tu esti fericit ca vine uriel dar defapt el .... in fine hai sa nu zic mai multe ba b0zg0r3 v3z1t1 de cs`ul tau ca tot praf esti de vin ne vedem acolo sal

warn up

Edited by IceMan
Link to comment
Share on other sites

Am adaugat in lista din primul post si membrii Gamelink care ne vor onora cu prezenta la gather.

O sa fim cativa :)

Is curios totusi, care ramane la "prelungirea" gatherului, pana dimineata pe ceva terasa/in ceva bar ! :D

Dumiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii daca nu vi te sparg ! :D

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...