Jump to content
Guest roxyz0r

ce ar fi daca ?

Recommended Posts

daca e de kko atunci tu de ce dai replay ? :)

k boss,putzi a inteligent :whistle:

ce-ar fi daca maine s0ar lua curentu in toata romania ? :-?

nu ai mai putea da u reply-uri de'astea cu greseli de ortografie #-o

Ne-am intalni cu tine la bar si ti-am da bataie pentru ca esti tupeist

Ce-ar fi daca ZaMatzaupdate ar avea CREIER?

Ziua de nastere 12 Decembrie 1990 -->mare bataus esti u la 16 ani

Link to comment
Share on other sites

k boss,putzi a inteligent :whistle:

nu ai mai putea da u reply-uri de'astea cu greseli de ortografie #-o

Ziua de nastere 12 Decembrie 1990 -->mare bataus esti u la 16 ani

deci tu esti chiar mirobolant am gresit ca am scris repede ... ma grabeam sa fac baie ... dar cum nu te poti stapani sa nu sari cu gura te-ai luat de micutu elusion :(( :crybaby:

edit: si ca sa nu ramana fara intrebare

ce-ar fi daca peste 10 minute ar ateriza aliens pe pamant ?

Link to comment
Share on other sites

Ar fi naspa ... si l-as chema pe ZaMatza in ajutor :> ... evident asa ceva nu o sa intample never ...

Ce-ar fi daca Stalk3r ar deveni presedinte ? :>

o mare tragedie,ar fi prezent acest aer de "rapper" prafuit cu ochelari din piata

LOL :)) Bag de seama ca asta a ajuns topic de cearta :|

Link to comment
Share on other sites

nimic interesant ...

ce`ar fii daca te`ar viola o pisica ?

ce ar fi daca ai termina cu insultele?

Ar fi naspa ... si l-as chema pe ZaMatza in ajutor :> ... evident asa ceva nu o sa intample never ...

Ce-ar fi daca Stalk3r ar deveni presedinte ? :>

o mare tragedie,ar fi prezent acest aer de "rapper" prafuit cu ochelari din piata

Link to comment
Share on other sites

@zamatzaupdate ... sory pt tine da n`am nici o legatura cu aere de rapper , nu ma dau in vant dupa asa cva :P .. .. sii daca stam si ne uitam bine .. , eu nu am avut nik cu u .. , doar asa ti`a procesat tie creieru ca te`am injurat eu.. :P

ontopic: habar nu am ce as face .. , as merge intr`un magazin ceva .. as manca tot felu de chestii pana as plesnii :)) , pana la Biserica nu as ajunge in 5 min :P

Ce`ar fii daca de maine s'ar interzice manelele ?

Link to comment
Share on other sites

@zamatzaupdate ... sory pt tine da n`am nici o legatura cu aere de rapper , nu ma dau in vant dupa asa cva :P .. .. sii daca stam si ne uitam bine .. , eu nu am avut nik cu u .. , doar asa ti`a procesat tie creieru ca te`am injurat eu.. :P

ontopic: habar nu am ce as face .. , as merge intr`un magazin ceva .. as manca tot felu de chestii pana as plesnii :)) , pana la Biserica nu as ajunge in 5 min :P

Ce`ar fii daca de maine s'ar interzice manelele ?

Serios?

Cine detinea inainte nick-ul Eazye? #-o

Link to comment
Share on other sites

Serios?

Cine detinea inainte nick-ul Eazye? doh.gif

imi placea mai demult melodiile lui .. , noa in fine , si tu puti a inteligent rau de tot .. :P nu inteleg care ar fii problema ta in legatura cu asta.. , amu te rog bea un ceai si calmeaza`te si lasa`ma in durerea mea de rapper cu aere de inteligent , ok ? :)

Link to comment
Share on other sites

@zamatzaupdate ... sory pt tine da n`am nici o legatura cu aere de rapper , nu ma dau in vant dupa asa cva :P .. .. sii daca stam si ne uitam bine .. , eu nu am avut nik cu u .. , doar asa ti`a procesat tie creieru ca te`am injurat eu.. :P

ontopic: habar nu am ce as face .. , as merge intr`un magazin ceva .. as manca tot felu de chestii pana as plesnii :)) , pana la Biserica nu as ajunge in 5 min :P

Ce`ar fii daca de maine s'ar interzice manelele ?

am asculta rock toata ziua =))

ce-ar fi daca stalker ar primi un bmw ?

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...