Jump to content
IceMan

Drapelul rus, infipt la 4.261 metri sub Polul Nord

Recommended Posts

nus prosti rusii...nu stiu daca stiti voi dar peste ceva timp (oricum nu mult din cauza incalzirii globale)ghetarii se vor topi si atunci resursele vor fi accesibile...ganditiva cat petrol,gaze naturale si altele se afla acolo de atatea mii de ani.si mai ales incet,incet si partile inghetate ale rusiei se vor desgheta si vor deveni campii,numai bune pentru industrie si agricultura.rusia va deveni o putere mondiala mult mai mare decat este acum,poate chiar superioara USA

Asaaa...si apa din gheata topita unde se va duce?

Bv lor pt reusita inginereasca, restul e porcarie politica.

Link to comment

daca toate cucerirle s-ar rezuma la a infige un drapel ... nu stiu unde ar ajunge lumea asta ^_^

asta e precum reclamele in magazine: vine un agent Pepsi, lipeste un poster .. a 2-a zi vine un agent Coca-Cola si lipeste posterul lui peste cel Pepsi

Damn asta am facut eu o perioada :rofl1:

Link to comment

Cola ma , agentul imi zicea nu pune peste a lu aia de la pepsi , iar eu cum aia aveau loc mai bun daca ajungeau inaintea mea bagam peste B)

Eu era sa-l bat pe merchaindaiseru` de la PEPSI [in fata mea a rupt posteru :D] ... si pe agenti i-am injurat si scuipat =))

A fost fain ca merchaindaiser :D ... da altcumva a sunat banu` la distributie :P

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...