Jump to content
KooX

Credeti sau nu credeti

Recommended Posts

parerea mea e ca sunt reale si ca nu ar trebui sa le privim asa

sunt asa din cauza radiatiilor pe care tot noi le provocam

oh, da .... altu

chiar ma gandesc uneori, de unde atatea idei :blink: ? pe ce post va uitati, ce carti cititi ? mergeti la scoala ?

ma astept ca in orice moment unu sa sara ca , de vina e Mos Craciun , sau iepuraul de Pase

Link to comment
Share on other sites

#probabilitatea ca acele imagini sa fie reale sau apropiate de real sunt de 80%-90%....

#multa lume zice ca nu exista dragoni....dar defapt in australia exista o specie de soparla stil dragon adik de dimensiuni foarte mari(Sursa : Discovery Channel)

Link to comment
Share on other sites

ya right! peste 80% din pozele alea sunt mult prea vechi , mult prea rasuflate si demult dovedite a fi fake!

Exemplu : Monstru din Lockness , Mermaid , Chupacadabra si multi astfel de monstri ...au fost deseori discutati atat pe site-uri de specialitate , dar mai ales pe Discovery , si s-au dovedit a fi false.

Celelalte creaturi "supradimensionate" sunt adevarate . Din moment ce avem si prin noi pisici obeze , mutatii la nastere la caini...handicapuri dobandite la alte animale care s-au adaptat si acum se descurca destul de bine , ca si cand asa ar fi fost de cand lumea ; ....asa ca nu vad dc nu ar exista si un somn f mare , un rechin cu dinti strambi , un aligator suferind albinotic , o pisica fara par...un peste cu fata mai turtita..etc :tiphat:

acei dragoni se numesc dragonii komodo

sau varani , au saliva extrem de toxica ! (o picatura omoara vreo 2 oameni adulti--iar ei saliveaza mult =)) )

Link to comment
Share on other sites

urateniile alea care incap cu litera M sigur sunt false ....am vazut acolo niste poze cu pesti ..am si eu cateva poze cu niste pesti care cik au fost scosi la suprafata de Tsunami` ... sunt cam ingrozitoare si scarboase rau ... cu siguranta sunt in acel clip si animale care sunt adevarate ... eu presupun ca exista si aberatii printre cele adevarate. de ce sa nu mintim si noi putin sa fie si mai credula chestia ? de ce daca exista o creatura urata, sa nu cream si noi una si sa sustinem ca e adevarata .... so` ... many questions ... many answers :rofl1:

Link to comment
Share on other sites

Unele sunt reale, altele nu, oricum natura are grija sa nu supravietuiasca

nimic imperfect sau care nu poate sa traiasca - de ex. malformatiile cauzate din diverse motive.

Evolutia continua si in ziua de azi, iar ochii nostri vad doar cateva secunde din viata planetei. :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Guest waterfall

well ... nu cred chiar ca toate care le-ai pus in filmuletu ala ar putea exista...unele da , altele nu

Link to comment
Share on other sites

vroiam sa fac un topic nou cu numele nessie, insa am vazut ca e creat acesta asa ca am hotarat sa continui aici..

credeti sau nu ca exista asta monstru?

eu personal cred ca nu insa am vazut aceste imagini.. par plauzibile, dar doar atat.. ce parere aveti?

Link to comment
Share on other sites

Cand am inceput sa vad pozele am crezut ca sunt adevarate dar cand au aparut pozele cu sirenele m-am linistit am vazut acum cateva luni pe ent unul care facea din oase de peste sireene unele poze erau si in video, scheletul de om cam de 10 metri nu cred ca e adevarat nici rechinu cat o balena

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...