Jump to content
Dani

Gather Bucuresti Plaza

Recommended Posts

Yeaaah, I'm a pig...feed me! O.o I'm not even gonna bother...

Trebuie sa recunosc ca a fost un gather chiar dragut, I finally got to see Danny :wub:

PS: Thug (and other ppl), noi ne-om vedea la anul cand voi fi cat buricul pamantului from spiderman :lol:

"Vedeti-va ma de gatherul vostru, eu sunt ocupat sa fiu graasss"

Link to comment
Share on other sites

ps: blk sa nu participi la gathere anuntate pe forum, cu siguranta o sa-ti iei o bata in cap :D

nu prea cred =)) cineva ala tre sa treaca peste mine si peste Ghiba ca sa ajunga la blk =))

mananca qui-gon cat 3 la un loc, mi-a lasat gol frigideru =))

Dar merita ca are niste tzatzeee frumoase foc :X

HEHHEHE =)) daca eu stateam la tine.. imi ziceai "ce cur frumos ai"? =))

I finally got to see Danny :wub:

"Vedeti-va ma de gatherul vostru, eu sunt ocupat sa fiu graasss"

si eu te :wub: cand te-am vazut am ramas mut :o te-ai ingrasat bine intr-un an de zile

Link to comment
Share on other sites

nu prea cred =)) cineva ala tre sa treaca peste mine si peste Ghiba ca sa ajunga la blk =))

ce trio grozav... sau threesome? =))

nu stiu de ce il faceti pe qui sa se simta rau... e corpul lui si face ce vrea cu el... mie imi pare un barbat bine...

Link to comment
Share on other sites

ce trio grozav... sau threesome? =))

nu stiu de ce il faceti pe qui sa se simta rau... e corpul lui si face ce vrea cu el... mie imi pare un barbat bine...

Nu are de ce sa se simta rau :D toti il :wub:

p.s unii l-ar iubii mai mult decat e voie :D ( gay love :( )

Link to comment
Share on other sites

ce trio grozav... sau threesome? =))

nu stiu de ce il faceti pe qui sa se simta rau... e corpul lui si face ce vrea cu el... mie imi pare un barbat bine...

mintea tot la prostii iti sta =)) nu l-am facut pe Qui sa se simta prost.. pru si simplu am ramas masca cand l-am vazut.. nu am crezut ca s-a facut asa matahala :o

Link to comment
Share on other sites

Si daca era anuntat pe forum inainte poate venea vreunu sa ma bata ca vad ca si-asa se bucura lumea ca a aflat cum arat.. ma trezesc maine cu o bata de baseball in cap ^_^

Ei na, cine era interesat a aflat de mult :P. E drept ca in poza mai veche aveai parul un pic mai lung (si parca mai .... blond :dontknow: ) :right:

Frumoase poze, distrati-va cat mai puteti :D. (Suna cam apocaliptic, dar nu asta e ideea :))

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...