Jump to content
Dani

Gather Bucuresti Plaza

Recommended Posts

ot : nice pic, dar ati fost cam putini, ma asteaptam mai multi...doar e buc

Gatherele mari nu sunt frumoase. Se pun oamenii la 7-8 mese, se formeaza bisericute si se exclud unii "neimportanti".

Si daca era anuntat pe forum inainte poate venea vreunu sa ma bata ca vad ca si-asa se bucura lumea ca a aflat cum arat.. ma trezesc maine cu o bata de baseball in cap ^_^

Link to comment
Share on other sites

Gatherele mari nu sunt frumoase. Se pun oamenii la 7-8 mese, se formeaza bisericute si se exclud unii "neimportanti".

Si daca era anuntat pe forum inainte poate venea vreunu sa ma bata ca vad ca si-asa se bucura lumea ca a aflat cum arat.. ma trezesc maine cu o bata de baseball in cap ^_^

^^ eh ...ati fost 5-6 din cate am vazut, un pic mai multi daca erati cred ca era perfect :P oricum, conteaza ca v-ati distrat un pic

Link to comment
Share on other sites

blk arata cum m-as fi asteptat

Qui-gon credeam ca arata ca un tocilar, omul calculator dar m-am inselat :)

ps: blk sa nu participi la gathere anuntate pe forum, cu siguranta o sa-ti iei o bata in cap :D

Link to comment
Share on other sites

ma trezesc maine cu o bata de baseball in cap ^_^

Unde ziceai ca stai? :D (joke..or maybe not...who knows)..

Qui-gon credeam ca arata ca un tocilar, omul calculator dar m-am inselat

...me too , credeam ca e vreun copil obsedat de razboiul stelelor. Dar e barbat bine! si pare sa aiba si simtul umorului ! Baiat de treaba :right:

@sNaKey --- tinete in continuare de treaba baiete , la varsta ta..... viitorul suna stralucit :)

@Seshomaru pare baiat cuminte :) ... se observa intr-o poza si la el simtul umorului.

@Dani ... pe tine te cunoastem din multe alte poze .

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...