Jump to content
Geostrike

Ask and answer

Recommended Posts

ora 8 jumate este favorita mea pt k la acea ora m`am sarutat prima oara cu "vudu" :x

ziua fovorita cred k vineri:)) pr k vine weekend`u :x

si anotimpu preferat pot sa zic k vara pt k imi plac ploile linistite si caldura in acelasi timp :X dar de mult nu am avut parte de asa ceva :(

la ce nu ai renunta niciodata?

Link to comment
Share on other sites

Momentan nici 1 ...oricum sunt zile in care imi apar cate 1-2(de oboseala...)

Care parti iti plac cel mai mult la o femeie? fa un top 3 atat la calitatile fizice , cat si la cele de caracter. Daca raspunde un user fata....sa faca acelasi lucru , dar pt un barbat.

LE : da Bogdan ai raspuns perfect;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Bogdan

sper ca la asta te referi...

Fizice: 1. nu neaparat ca imi place cel mai mult...dar oricum...pe primul loc trebuie sa fie...fata..chipul...cum vreti sa-i spuneti...adica tre sa fie neaparat draguta :D

2.Sanii

3.Fundul :whistle:

De caracter: 1.Sinceritatea

2.Spontaneitate

3.Simtul umorului

Ce parere ai despre bloguri/bloggeri?

Link to comment
Share on other sites

O pierdere de timp .... un haifaiv mai personalizat . De obicei cei care isi fac astfel de bloguri banuiesc ca simt nevoia de a fi vazuti si de lume care nu-i cunoaste(pentru a le cladi o impresie falsa) , banuiesc ca sunt prea putin apreciati de cei cunoscuti ...

Parerea ta despre "a fi romani" , comportamentul general/si exceptiile al nostru atat in afara cat si pe meleagurile noastre.

Link to comment
Share on other sites

a fi roman... nashpa (ma limitez la acest raspuns datorita imprejurarilor in care ma aflu... bat, poate revin cu un edit)

de ce iti place un anumit gen de muzica?

ps: shady daca nu stiai cu un blog poti sa faci bani, depinde cat de popular si cati vizitatori care apasa pe reclamale din blog ai... (tot timpul face ahilosu' topicuri cu "clickkk" la coltu' vesel si ii iese ceva bani)

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...