Jump to content
Lex-Enkei

Pierdut parola messenger

Recommended Posts

am incercat sa intru pe messenger si imi spune ca parola e gresita :(....acum 2 zile a fost ultima oara cand m-am logat pe messenger si mergea fara probleme...pls help me...am o gramada de contacte si mailuri importante ! :( apropo...nu folosesc remember my id and my password...ca browser folosesc internet explorerul.. :(

Link to comment
Share on other sites

pai am ales optiunea aia...dar cand intru la forgot password nu imi zice nimic cu intrebarea secreta...doar sa bag data nasterii...ZIP code...si sa imi aleg tara de provenienta...ingelitza*lea....chiar nu imi amintesc sa fii intrat fratelu pe vreun site dubios... :-?

Link to comment
Share on other sites

in cazu asta...sa le arunc mamele din tren la toti hackerii care se plictisesc....scuze pt limbaj...dar am o gramada de nervi...mai ales ca aveam o gramada de mailuri si contacte...deci...intrebarea aia secreta o stiu sigur :)...insa nu imi mai aduc aminte...ZIP CODE-ul ala...cand am facut contu am bagat niste cifre la nimereala... :(....nu m-am gandit niciodata ca o sa am nevoie de acele date...mai ales ca, contul a fost creeat prin 2004... :(

Link to comment
Share on other sites

pai am ales optiunea aia...dar cand intru la forgot password nu imi zice nimic cu intrebarea secreta...doar sa bag data nasterii...ZIP code...si sa imi aleg tara de provenienta...ingelitza*lea....chiar nu imi amintesc sa fii intrat fratelu pe vreun site dubios... :-?

pai daca reusesti sa completezi toate datele corect, teoretic, ar trebui sa-ti primesti parola.

Link to comment
Share on other sites

1. incearca si de pe alt browser ca mie intr-o zi de pe opera imi zicea ca e parola gresita, si cand am intrat de pe IE nu era nicio problema

2. pe mess vezi sa nu fi avut CAPS LOCK apasat...desi iti zice el...

3. bate-l pe frac'tu pana iti spune pe cine stie ce site-uri a intrat..

Link to comment
Share on other sites

Guest Bogdan

si...nu o declari nula? :D

e nasoala treaba cu zip code-ul ... si eu la inceput miam pus cifre la nimereala dar dupa cativa ani mi-am completat datele k-lumea in caz ca o sa am nevoie :P

Link to comment
Share on other sites

3. bate-l pe frac'tu pana iti spune pe cine stie ce site-uri a intrat..

ahah lol :lol: deci fratimiu nu prea are treaba cu alte siteuri in afara de youtube si google... :) ....si oricum chiar daca as incerca sa il bat nu cred ca as putea sa fac mare lucru....e cu 8 anishori mai mare ca mine.... daca-mi da o shtachie ma lasa lat :help: :box:

Link to comment
Share on other sites

Partea cu id`urile nu`i problema, daca ai dat ceva gm`uri si ti`ai salvat arhivele id`urile le poti gasi in Yahoo - messenger - arhive acolo gasesti id`urile care era in id`u tau de mess ...

Link to comment
Share on other sites

Guest 0sKaR

Nu mai ai cum sa iti recuperezi idiurile fati alt idi si gata asa am patit si eu odata :(

Link to comment
Share on other sites

parolele de YM NU se pot sparge,decat daca e fraieri utilizatorul si fie are passul ceva uzual, fie lasa parola prin alt pc.

cu alte cuvinte ma faci fraier? :mellow: :huh: ti-am zis ca pur si simplu azi a incercat sa se logheze si nu a mai mers... :ceuameni:

Link to comment
Share on other sites

Acelasi lucru l-am patit si eu acum vreo saptamana.Cand sa intru,zicea ca nu mai e valabila parola.Bun.Ma duc acolo la ei pe site sa imi recuperez parola,introduc datele corect,si dupa ce introduci datele,ti se pune intrebarea aia.E aici marea surpriza:intrebarea era alta decat cea cand m-am inregistrat si raspunsul pe care l-am scris atunci nu se potriveste acum.Explain this... :blink: :comp1:

Link to comment
Share on other sites

Guest coNNecT

Se poate sparge un id de mess cunosc un prieten care stie dar are nevoie de nite date de la id respectiv

Link to comment
Share on other sites

Omule fi atent te duci pe www.mail.yahoo.com si sub aia cu login e forgot my password :) apesi pe aia si ajungi aici http://img96.imageshack.us/my.php?image=mes1ag3.jpg completezi aia cum ai completat si cand ai facut mailu apoi apesi unde am incercuit io cu rosu si iti v`a aparea chestia urmatoare http://img69.imageshack.us/my.php?image=mes2tl1.jpg completezi si aia cu raspunsu la intrebarea care ti-o pun ei si iti v-a da o parola de rezerva de genu 7n8sbner7 pe care o vei schimba eventual dupa ce reusesti sa intri in mes ;)

@sper sa mearga la mine a mers :D

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...