Jump to content
liquidz

Romania se afla in vizorul rachetelor iraniene!

Recommended Posts

Nu stiu de ce sunt alarmati americanii, ei au destule focoase nucleare pe un singur submarin sa distruga toata viata de pe pamant, dar cand Iranul si Corea de Nord fac teste cu rachete care nici nu merg bine atunci se pisa pe ei de frica...deci ei si aliatii lor pot sa aiba rachete dar un stat care nu le impartaseste ideologiile nu poate sa aiba.

...

Hm...tu probabil te referi la rachetele alea Tomahawk...or fii ele puternice da nici chiar asa... :) ....apropo...cele mai puternice rachete sunt cele rusesti (cu hidrogen din cate imi aduc aminte) SS-18 SATAN eh...pana la urma...cel mai bine ar fii sa nu existe un razboi intre rusi si americani...ca am bulit-o cu totii :beer:.... io zic ca i-ar face praf rusii pe americani...da nush ce rost ar mai avea asta daca lumea ar fi scrum :) :beer:

Link to comment

Da, stire importanta. Hai sa intram toti in panica :|

Nu stiu de ce tot se baga astia in seama.. cu teroristii in Romania.. cu rachetele iraniene.. Mi se par tampenii. Sunt o multime de tari care au rachete nucleare, care pot lovi oriunde in lume, asa ca asta nu e mare noutate, dar asta nu inseamna ca o sa le foloseasca, nu au motive.

Cate atacuri teroriste au avut loc in Romania in ultimii 50 de ani (cu exceptia celor comise de unguri :| )? 0.

Cate tari straine au atacat Romania in ultimii 50 de ani..? Tot 0.

Rusii si Americanii nu s-au luptat niciodata in mod direct, si nici nu cred ca o vor face vreodata.. Razboiul rece a fost mai mult ca o tensiune.

Ce interes ar avea sa distruga planeta...? Ei unde ar mai locui? Or fi ei prosti..dar nici chiar asa..

Sunt mici sansele ca urmatorul presedinte al SUA sa aiba IQ mai mic ca al lui Bush jr, si daca el nu a distrus planeta.. atunci inseamna ca suntem salvati.

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...